Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Negative, a w Wiedźmina 2 grałaś? Tam masz ogrom dialogów i nieliniową fabułę. Jeśli nie masz kasy to w promocji jest Mass Effect i Mass Effect 2. Gry na prawdę świetne. Masz wybory, świetną fabułę i wiele akcji. Kreowanie postaci również jest. Pierwszy ME jest już za 25zł i najpierw jego przejdź, a potem jak Ci się spodoba to ME 2 w tej chwili w Tesco na promocji za 29zł. Naprawdę polecam tę gry. To są jedne z lepszych tytułów w jakie grałem. Chociaż nie wiem czy strzelanie do kosmitów Cię kręci :D W biedronce za 10zł możesz kupić Two Worlds 2. Nie wiem jak z fabułą i tym wszystkim, ale gra również dobra. Może Space Rangers 2? Taka kosmiczna turówka, za grosze. Masz różne zakończenia i dialogi. Najstarsza gra, jaką wymieniłem tutaj. Tworzysz postać. Masz do wyboru różne rasy. Postać: od żołnieża, po pirata i latasz po ogromnym kosmosie, i wykonujesz ogrom misji. Poza tym gra jest tania jak barszcz, a wciąga na godziny. Za 8zł ją kupisz, co wydaję się śmieszne przy takiej grze.

@Szymon W best of jest teraz chyba Singularity. Tak mi się wydaje. Jeśli nie to i tak za taką samą cene kupisz premierową. Gra fajna na prawdę. Masz fajne możliwości rękawicy manipulującej czasem.

@Down mam nadzieje, że ty żartujesz :)

Edytowano przez Kicusiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Negative - Simsy pasują jak ulał

@up a dlaczego mam żartować ?

Żartowałem

:P

ad. 1 - Simsy są nie tylko dla dziewczyn :)

ad. 2 - możliwości tworzenia postaci i jej tuningowania do woli i od groma

ad. 3 - zero liniowości - robisz co chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz i ile chcesz :)

ad. 4 - dialogi są i to w dużej ilości szkoda, że ograniczają się do 'blablablayhymyblabla' :)

Może to nie RPG - o które Ci zapewne chodzi, ale do opisu pasuje ;)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Która z podanych gier jest według was najlepsza?

Dziasiaj jade do sklepu więc proszę o szybką odpowiedź :smile:

Dla mnie liczy się dobra zabawa(przejażdżki po mieście, duży świat)

To wszystko ma TDU2 , ale słyszałem że jest nie dopracowane.

Z kolei NFS Shift 2 jest bardzo realistyczny.

A o Dir-cie malo słyszałem :D

Co więc lepiej kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wolisz jazde po otwartym swiecie, kupowanie aut, podziwianie widokow i sciganie sie z innymi graczami, to bierz TDU2. Model jazdy nie jest idealny, ale idzie sie do niego przyzwyczaic. Jesli wolisz robienie czasowek na OS-ach, to Dirt 3 jest lepszym wyborem, chociaz moim zdaniem Dirt 2 jest ciekawszy. Natomiast jesli wolisz dosc realistyczny model jazdy, niezle wozy i zwiekszajaca poziom adrenaliny jazde po torze w nocy, to Shift 2 przypadnie Ci do gustu. Wszystko zalezy od tego, na jaki typ rozgrywki masz ochote.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Negative

Zainteresuj sie gra Morrowind. Duze mozliwosci wyboru rasy, klasy i wygladu postaci, ciekawa fabula z duza iloscia dialogow, duzy, otwarty swiat do zwiedzenia, wybory moralne, wlasne domy itd. Co prawda gra pod wzgledem graficznym mocno sie juz zestarzala, ale na necie mozna znalezc do niej mody poprawiajace grafike do poziomu dzisiejszych gier. Jest tez cala masa innych modow dodajaca nowe zadania, cale scenariusze fabularne, sprzet, a nawet zupelnie nowe miasta.

@Wacek

Na jedna reke to chyba glownie strategie - Starcraft 2, Cywilizacja V, jakis Command & Conquer czy Company of Heroes. Chociaz np. do grania w tenisa czy kregle na Nintendo Wii tez jedna reka wystarczy...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się zapytam. Warto kupić Alone in the Dark edycja kolekcjonerską za 50 zl? Słyszałem że jest tam tragiczne sterowanie na klawiaturze czy tyczy się to też pada.? Jak się gra?

Nie jest tak żle, można się przyzwyczaić. Na padzie nie próbowałem, wolę myszkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To mają być gry na konsolę czy na PC ? Bo mnie zmyliłeś tym MK

Na konsolę i PC polecam np. wszelakie gry LEGO - polecam LEGO Star Wars III, Kane & Lynch "jedynka" lub 2, Street Fighter 4.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja znów Was pomęcze. Co lepiej kupić Alone in the Dark (premierówke a nie reedycję) Bioshock i tą Koszulkę. Czy EK Alone in the Dark. Zestaw i Ek z pszesyłką kosztuję prawie tyle samo. A mam kase tylko na jedną opcję i nie wiem co wybrać.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja znów Was pomęcze. Co lepiej kupić Alone in the Dark (premierówke a nie reedycję) Bioshock i tą Koszulkę. Czy EK Alone in the Dark. Zestaw i Ek z pszesyłką kosztuję prawie tyle samo. A mam kase tylko na jedną opcję i nie wiem co wybrać.

Wziąłbym Bioshocka dlatego że Alone in The Dark to crap(ta część) a koszulka jak każda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salami - Jeśli nie przeszkadzają Tobie powtarzające się trasy w Dirt 2, to kup właśnie go. Z kolei w NFS HP trasy także się powtarzają, lecz dochodzi dość krótka kariera, choć system autolog jest genialny i może przedłużyć zabawę. Dragon Age to gratka dla fanów klasycznych RPG. Ja bawiłem się przednio mimo tego, iż jestem totalnym erpegowym nowicjuszem. Gra starcza na wiele godzin i chyba właśnie ją polecam z tej trójki najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się opyla :) Dla mnie Drakensang to obok NWN, Dragon Age i Obliviona najlepszy RPG w jakiego grałem - a 'trochę' już przeszedłem - dobry, staroszkolny rolplej :)

@jacekw123 - pytał o samą podstawkę - a w takiej cenie jest opłacalne ( jeśli ktoś chce mieć tylko podstawkę ) - pojedynczo już nie. Oczywiście Almanach jest bardziej opłacalny, lecz druga część to już nie ma takiego uroku jak The Dark Eye - o dodatku już nie mówiąc, bo jest nudny i nie wprowadza niczego nowego - wiem, bo we wszystkie części grałem :)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...