Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

GRIDA przeszedł też niedawno, ale napsuło mu to trochę krwi. Jak go wypytałem wczoraj lekko w co by popykał, to powiedział: "pograłbym w symulator ale nie formułą 1 ani pro stuningowanymi furami." Nie wiem czy znajdzie się taka gra.

Edytowano przez Yamnick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może któraś z gier serii Race np. Race On -> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13053 W CDA dostała ta gra 7. Akurat w tą część nie grałem, ale grałem w Race '07: WTCC -> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9331 i była naprawdę rewelacyjna. Może właśnie któraś z tych ?

Do głowy przychodzi mi jeszcze Superstars V8 Racing i Superstars V8 Next Challenge - ta druga miała premierę PL w CDA niedawno, więc tylko z tym nr do zdobycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordRevan - na Metro 2033 nawet nie patrz. To nudna gra, która z początku może wydawać się ciekawa, ale wieczne błądzenie po mapach czyni ją nudną.

Stalker natomiast ma w sobie to coś. Ma sporą grywalność, podobnie jak poprzednie części, a jeśli chodzi o klimat, to o niego się martwić nie musisz. To przecież Stalker! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek11 ma rację :) Podjarany książka M2033 kupiłem grę i klops!... gdzieś w połowie gry tak mnie znudziła, że zostawiłem ją w cholerę i już do niej nie wrócę. Lepiej poczytać książki z tej serii. Aha i nie wiem czy optymalizacja tak została skopana czy co, ale tnie jak diabli nawet na naprawdę mocnych komputerach - w tym u mnie :P

Co do Stalkera - gra ma kochany przeze mnie klimat wschodnio-post-apokaliptyczny - ciut nudniejszy i jakiś taki hermetyczny niż w M2033, bardziej przekonany jestem do Moskwy, ale tylko tej książkowej. Na plus: niezły bestiariusz, możliwość modyfikacji broni, elementy RPG i ciekawie poprowadzona fabuła. MEGA PLUS dla lektora PL i dubbingu rosyjskiego :)

@down: Fallout jest dobry, ale wolę jednak Stalkera :)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na prezent lub nie powiadasz...Polecilbym Black Ops, MW2,SP Conviction, Crisis 2,Far Cry 2,... I niewiem moze jeszcze klocki

LEGO, mnie sie zawsze podobaly :)

@EDIT

@UP

Fallout jest lepszy od Stalkera :D!

@REUP

Stalker jest do bani, wole Fallout xD

Edytowano przez LizakxD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim biorę S.T.A.L.K.E.R.A

@LizakxD - Grałem w Fallouta 2 i 3 i fajnie się grało ale S.T.A.L.K.E.R.A nie przebiję wiem bo grałem w S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla i Czyste Niebo i się zastanawiałem czy kontynuować seria S.T.A.L.K.E.R. czy zagrać w METRO 2033 ale teraz już wiem, że trzeba brać S.T.A.L.K.E.R.A.

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż przymierzam się do kupna SC 2, ale męczy mnie jedno czy znajdę w multiku(jakby nie patrzeć sile tej gry) kogoś na swoim poziomie? Tzn. nigdy nie grałem w SC po multi, jedynie w SC single i nie chciałbym dostawać na każdym kroku baty od kolesi z APM 150. Nie wiem co zrobić z tym fantem. Czy będę w stanie cokolwiek kiedykolwiek wygrać?

P.S. I czy zakup ze strony gamecodes.pl jest bezpieczny? Bo tam ta gra jest najtaniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordRevan - a ja się wyłamę i polecę Ci Metro 2033. Nie wiem, dlaczego koledzy wyżej tak rzucają mięchem w tę grę. Mnie się ona bardzo podobała - jej klimat ciągłego niebezpieczeństwa jest oszałamiający! W każdym momencie wiesz, że może na Cb wyskoczyć jakiś mutant, słyszysz jakieś szuranie, światło miga, jakby miało zaraz zgasnąć... Genialne! Super są też gadżety, takie jak maski tlenowe, zegarek czy kusza... Lokacje też wyglądają obłędnie - wszędzie gruzy, sterta śmieci, zmasakrowane ciała... Co prawda podobnie jest w Laboratoriach X w Stalkerze, ale jeśli chodzi o Stalkera właśnie - cóż, Zew Prypeci jest najsłabszą odsłoną serii... Jedynym minusem Metra jest jego długość - ja przeszedłem go wg Steama w niecałe 13 godzin. Ale naprawdę gra dostarcza niezapomnianych wrażeń! Bierz Metro! :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo03, sądząc po opiniach w necie, to nie zawsze najtańsze jest najlepsze. Sklep ma trochę dobrych, trochę złych opinii, ale chyba lepiej jest kupować u sprawdzonych sprzedawców :)

Co do wyboru, to Zew Prypeci nie jest najsłabszą z serii, jak przedstawia to Czytelnik21. Mi się gra wyśmienicie (poprzednie stalkery się tną a ten już nie), klimat też daje czadu + Mirosław Utta jako lektor :) Skoro wziąłeś Stalkera, to życzę Ci przyjemnie spędzonych z nią chwil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy znacie jakieś bardzo realistyczne shootery, grane przez sieć. I nie żartujcie tu nawet z takimi grami jak Red Orchestra czy Americas Army (o Codach nawet nie wspominam), bo nie chodzi mi o taki "realizm" jak to że można oprzeć broń o framugę, czy tym podobne ficzery, a o kooperację między graczami, łańcuch dowodzenia, itd. oraz jak najbardziej realistyczne odwzorowanie pola walki (jakby nudne to nie było), czyli nie że giniemy raz na pięć minut. Z gier tego typu znam już oczywiście ARMA II (jeszcze nie próbowałem) oraz Project Reality, mod do BF-a 2 (chyba najbliżej mu do tego o czym myślę, szczególnie na nadchodzącym evencie z tylko jednym życiem na gracza). Grafika nie musi być na wyśmienitym poziomie (uszłaby nawet taka jak w quake'u 2, jeżeli tylko gra byłaby realistyczna, a nie "realistyczna"). Więc jeżeli znacie jakieś gry tego typu to proszę abyście o nich napisali (filmiki z gameplayem mile widziane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie HoMM 5 - ma potencjał na setki godzin.

Zresztą nie wiemy, co najbardziej lubisz. Jedna to FPS, druga to strategia turowa, a trzecią jest RPG. Moim zdaniem, jeśli miałeś miłą styczność z HoMM3 to kupno trójki powinno być dla Ciebie obowiązkiem. Metro to fps jak jeden z wielu, to samo w przypadku Risena, a "Hirołsy" są tylko jedne ;)

PS. Jest jeszcze King's Bounty... Grałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Hirołsy V - dla mnie zaraz po IV części w rankingu najlepsze ;) choć gra do łatwych nie należy :)

Risen też jest niezły - choć osobiście nie grałem - wnioskuje tak z opinii

Metro 2033 to nuda i zrzeracz komputerów, choć klimatycznie jest niezły - kocham te klimaty :) Bardziej polecam książki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam ci Hirołsy, choćby dlatego że to kontynuacja części trzeciej, a piątka dość godnie ją reprezentuje. Jeśli nie zniechęca cię turowy system gry bierz bez wahania, czeka cię wiele godzin zabawy. Risen jest dla mnie bardzo dobrym rpg, nie jest wybitny, ale samej grywalności ma wiele, radzę ci sprawdzić. Na temat Metro się nie wypowiem bo nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równierz polecam "Hirołsów". Jest to gra dla mnie przynajmiej kilmatyczna i wciągająca. Mnóstwo jednostek a w dodatku Dzikie Hordy to już całkiem. A do tego dobra fabuła, hot seat z kumplami i multi.

Podpisuje się pod kolegą. Gra jest niesamowita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt: AMD PhenomII X3 720 2,8GHz Black Edition

ATI Radeon HD 4850

4GB RAM DDR3

Gigabyte MA770-UD3

HDD 500GB

W King's Bounty grałem i posiadam. Za FPS'ami za bardzo nie przepadam, ale klimat Stalkera dla mnie był niesamowity. W RPG bardzo długo nie grałem, lecz po kupnie Fallouta New Vegas powróciłem do RPG'ów. Co do "Hirołsów", posiadam "trójkę", a w "piątkę" grałem u znajomego i bardzo przypadła mi do gustu.

Ogólnie z opinii moich znajomych słyszałem, że każda z gier, które wymieniałem jest bardzo dobra. Stąd też moje niezdecydowanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca się kupno pierwszej kampanii guild wars za 30 zł

grałem w triala i nawet mi się spodobało ale proszę o radę

i jeszcze jedną czy tą grę mozna zainstalować na dwóch komputerach ?

bo zainstalował bym też na moim laptopku

ps. wiem ze jest od tego temat ale czy mój laptop ma odpowiednie wymagania na tę grę

intel celetron 1,2 ghz

karta graficzna sis mirage graphics 128 mb

2 gb ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...