Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mam i AC:B i NfS: HP i choc obie gierki sa dobre i niezle sie w nie gra, to jednak wedlug mnie AC przebija HP. Za 65 zl bardzo oplacalo Ci sie kupic oba te swietne tytuly, nawet jesli w multi w nich nie pograsz. A jesli ktos chce naprawde dluga kampanie single, to niech zainwestuje w Gran Turismo 5. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić Dragon Age 2. Czy jeżeli nie grałem w jedynkę dużo stracę? Nie będę miał żadnych luk w fabule ani nic z tych rzeczy?

Przy okazji: może mi ktoś napisać ile zajmuje przejście gry?(wraz z niektórymi questami pobocznymi, o ile takowe są)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić Dragon Age 2. Czy jeżeli nie grałem w jedynkę dużo stracę? Nie będę miał żadnych luk w fabule ani nic z tych rzeczy?

Przy okazji: może mi ktoś napisać ile zajmuje przejście gry?(wraz z niektórymi questami pobocznymi, o ile takowe są)?

Nie, chociaż będą pewnie nawiązania do jedynki i dodatku. Warto byłoby zaimportować save, ale jak nie możesz, to graj i bez tego. A przejście gry? Hmm... Ze 20h albo i wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EverybodyLies - Dragon Age II to tak naprawdę osobna historia w świecie DA i jeśli nie grałeś w jedynkę to i tak będziesz wszystko wiedział. Bohaterowie są inni, odwiedzane miejsca chyba też... Co do przejścia gry: moje statystyki mówią 27 godzin, przy czym wypełniałem wszystkie questy: i główne i poboczne. Także bierz śmiało i niczym się nie martw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ok. 22h w DA2 na PS3, przy czym powoli dochodziłem do końca historii (robiłem wszystkie q poboczne, jednak powtarzające się lokacje i zadania stały się dla mnie zbyt monotonne i Dragona porzuciłem). Mój znajomy natomiast grając na PC ukończył grę w 11h robiąc tylko questy główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś grę RPG z elementami strategi? Przy czym bardziej RPG niż strategia (spellforce grałem) Ważna jest wciągająca fabuła oraz byłoby miło gdyby to był RPG z rozbudową otaczającego świata coś jak motyw Twierdzy strażnika z NWN2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Warcrafta III z dodatkiam? Miodna gra, polecam. : ] Zapoznaj się też z serią Heros of Might and Magic, chociaż może nie przypaśc ci do gustu, ponieważ jest strategią turową, ale ma dobrą fabułe. :thumbsup: Jest jeszcze Sacred 1 i 2, Age of Mythology, a co do SpellForce, w którą część grałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Zdecydowanie Halo: Wars. Too Human to gra bardzo słaba, miast zabawy miałbyś z nią same nieprzyjemności.

@luki970

Nie wiem, jakie gatunki gier lubisz, ale na zdrowy rozum najpierw Bulletstorm i Crysis, a potem Just Cause 2, bo ten ostatni ma otwarty świat i mnogo questów pobocznych i zabawy z nimi związanej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypową prośbę o grę, mam nadzieję że tutaj zdołacie mi pomóc. Od dłuższego czasu szukam dobrej, realistycznej gry o zorganizowanej przestępczości, w której możecie piąć się po szczeblach organizacji, wreszcie ją przejąć, zarządzać itd. ale ponieważ znalezienie takiej gry jest trudne o ile w ogóle możliwe można by zawęzić pole do gier w których ogólnie jest dobry system pracowania i zarządzania jakąś frakcją. Chyba strategie byłyby dobre ale może być każdy gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze do jutra może ktoś ma jescze coś do powiedzenia. A jeśli kupie CoH to podstawke za 2 dych. Szkodam tych 20 zł więcej bo mam już kilka takich wydań i w dodadki nigdy nie zagrałem. A co myślicie o Dawn of War 2? Warto? Bo różne rzeczy o niej słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca sie kupić wiedźmin edycja rozszerzona w platynowej kolekcji (czy jakoś tak) za 40 zł?

normalnie bym juz kupił ale duzo grałem u kolegi i patrzyłem jak on grał i znam już niemal połowę fabuły

więc nie wiem czy się opłaca czy nie bo normalnie po 70 zł chodzi a tak nówka po 40 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx Z poprzedniej trójki wybrałbym zdecydowanie Company of Heroes - jak rtsów nie trawię, to w CoH grało mi się rewelacyjnie - w grze dużo się dzieje, niezłe modele jednostek, grafika jeszcze nie najgorsza i nie ma tego żmudnego rozbudowywania bazy itd. - co mi absolutnie nie przeszkadza w Dawn of War ( najlepsza strategia ever :) )

Co do DoW 2 - gra jest dobra a nawet bardzo dobra, ale... no właśnie jest jedno ALE - jeśli chcesz rtsa z krwi i kości, to na DoW2 możesz się nieźle przejechać, gdyż w moim mniemaniu jest to kawał dobrego rpga z elementami strategii. Niestety można iść na żywioł i pakować drednotami w co popadnie, bez większego planowania strategii.

Poleciłbym Ci z wielką chęcią antologię Dawn of War ( pierwsza część ofkoz :P ) tzn. podstawka + dodatki: Winter Assault + Dark Crusade - cena zestawu to ok. 20zł w Ekstra Klasyce oraz dokupienie naprawdę ogromnego dodatku jakim jest Soulstorm - 9 ras robi wrażenie :) za również ok. 20zł.

Takie jest moje zdanie a wybór należy do Ciebie.

@up - dziwne pytanie :P Normalnie chodzi po 70-60zł - jak sam mówisz - a jest teraz za 4 dychy. Bierz i nie pytaj.Amen.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...