Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Poszukuję jakiejś gry przygodowej, niekoniecznie najnowszej (2002 w górę), o niezbyt wygórowanej cenie. Największym wymogiem jest fabuła, zawiła i pokręcona. Zagadki nie muszą być oszałamiająco trudne, nie chcę jednak łamigłówek w stylu: aby wejść do toalety przekombinuj tak, by prąd z pierwszego kabelka dotarł do 6874 przełącznika, w ciągu 5 minut, naturalnie. Może się takowa pojawić, ale możliwie rzadko. Ponadto oczywiście chciałbym mieć dobrze nakreślone postaci, naturalnie się zachowujące. Odpadają przygodówki w stylu Ceville - mam ochotę na coś poważniejszego ;). Myślałem trochę o Art of Murder. Dobra gra?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

PS Nie polecajcie gier z CD-A, gdyż te (w dużej mierze) zaliczyłem.

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś mp coopa dla 3-4 osób, w który można by było grać na hamaczach.

Wymagania: nie-2D (jeden z graczy ma jakąś dziwną fobię... a tak na serio, to to dziecko fps'ów, które nie gra w daną grę, jeśli nie ma dobrej grafy), w miarę lekkie dla neta (każdy od innego dostawcy, więc dość mocno laguje :S), niezbyt trudna (nie we wszystkim się sprawdzają...).

Obcykane:

Minecraft

Alien Swarm

HELP PLZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi polecicie z zakresu gier

1. FPS w których zabija się niemców...

2.Symulatorów 4x4

3.Oraz jakąś dobrą wciągającą odmianę Hybrydy SpellForce :D

Co do wymagań:

1. Nie lepsze niż Saboteur (czy jakoś tak)

2.mniejsze wymagania od Off road drive rajdy bezdroży

3. Wszystkie ale jak ktoś mi wyskoczy z klonem SF 2 to zabije nie uznaje tego jako sage sf

Edytowano przez Upadly321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

FPS z tłuczeniem Niemców?To tylko COD, tzn., COD + United Offensive, COD 2, ( każda z gier ma po trzy kampanie w tym te z naparzaniem do nazistów).Polecam!!! Puścisz na maxa w 1280x... i git.Nie boj się, grafa nie jest taka zła jak na screenach, co więcej powiem że jest wciąż miła dla oka.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdiShepard - łooo, co jeszcze? Dzisiaj gry z singlem 25 godzin to jak czterolistna koniczyna w trawie. A co dopiero podobne do AC...

Z podobnych nie aż tak długich gier mogę Tobie polecić The Saboteur - gra dzisiaj jest bardzo tania, a przy tym wystarczy Tobie na jakieś 8 godzin.

Co jeszcze... Prototype, Bionic Commando - wszędzie akrobatyczne skoki to norma ;) A chyba o takie kryterium chodziło w doborze gry podobnej do AC/B:AA, czyż nie? :)

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A ja bym ci polecił Dead Space, Assault on Dark Athena czy też Prince of Persia 2008.Co prawda odbiegają trochę od twoich wymagań pod względem długości rozgrywki i może gatunku, akrobacji ale wszystkie 3 są świetne.Do tego jeszcze Dead Space 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek

No wiesz,ja w AC:B grałem miesiąc i jeszcze mi się nie znudził,w B:AA podobnie,nie sprecyzowałem posta(akurat miałem kumpla w domu),bo nie chodziło mi o czas w jaki przejdę kampanię,ale w jaki ją wymaksuję. Pomyślałem sobie przed chwilą o Darksiders,ale nie mam konta na Steamie,a podobno by grać w grę trzeba je posiadać. Jak to z tym dokładnie jest? I jeszcze jedno,czy The Saboteur posiada otwarty świat,tak jak np. w AC:B mogliśmy biegać po całym Rzymie to tu możemy sobie do woli hasać po Paryżu i np. wleźć na wieżę Eiffla?

Edytowano przez AdiShepard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Upadly - 1. Wszystkie Mortyry, ponadto Wolfshanze. 2. Motorm4x Off Road Extreme.

@Adi - owszem trzeba mieć Steama ale jego założenie jest bezpłatne. Co do Sabotour gra ma otwarty świat i jest to tzw. sandbox. I chyba mozna wsinać się na budynki ale nie jestem pewny na 100% bo nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ładnych paru latach pracy na laptopach, postanowiłem nadrobić zaległości i złożyłem sobie blaszaka. Numer 1 na najbliższy czas to Wiedźmin 2, którego wypada przejść. Ale co potem? W co warto pograć, żeby zobaczyć jakość współczesnych produkcji? Chciałbym na pewno pograć w jakąś rajdówkę, najlepiej z licencjami i szeroko pojętym "realizmem" (nie arcade'ówka): Dirt 3? Do tego bardzo chętnie jakiś FPS, ale z nastawieniem na tryb single. Niestety wszystkie nowe CoDy mają chyba dość krótkie te kampanie?

Polecajcie, polecajcie, rozważę wszystkie propozycje! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więc dylemat,wybrać The Saboteur,Darksiders czy Just Cause 2?

JC2 to raczej druga liga. Za taką cenę w Premium Games raczej się nie opłaca. W Darksiders nie grałem, ale miałem okazję bliżej przyjrzeć się Saboteurowi i bardzo sobie go chwalę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat czy kupić grę samą Hearts of Iron III samą czy też z dodatkiem Hearts of Iron III: Semper Fi{czy sie opłaca płacić 4dychy wiecej za dodatek).

Rozmyślałem też nad grą z seri Battlestations(Midway lub Pacyfik),podobno Pacyfik jest gorszy od Midway wiec prosiłbym o jakąs konkretną odpowiedz.

I mam pytanie co jeśli ktoś wie czy są jakieś plany wydania pozostałych dodatków do gry Hearts Of Iron III w Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 1 na najbliższy czas to Wiedźmin 2, którego wypada przejść.

Koniecznie ;)

Co do wykorzystanie pełni możliwości kompa - Crysis 2. Niedawno wyszła łatka pod DirectX 11 i podobno gra wygląda powalająco.

Chciałbym na pewno pograć w jakąś rajdówkę, najlepiej z licencjami i szeroko pojętym "realizmem" (nie arcade'ówka): Dirt 3?

Tu się również zgadzam - z tego co się orientuję, to najnowsza godna polecenia rajdówka, w której masz wszystko, o co prosisz: piękną grafę, licencję WRC i rozsądnie przedstawiony realizm. Z kierownicą - poezja (jak dla mnie :])

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więc dylemat,wybrać The Saboteur,Darksiders czy Just Cause 2?

Teraz tak: jeśli preferujesz piękne widoki, dżungle, cudowną grafikę i cenisz sobie swobodę, a do tego lubisz wybuchy i efektowne akrobacje - bierz Just Cause 2. Gra wcale nie jest taka lipna, jak pisze Kruczek. Jeśli lubisz poruszanie się swobodnie po okolicach miasta, polubiłeś Mafię albo po prostu cenisz sobie możliwość eliminowania wstrętnych nazistów - bierz The Saboteur. Jeśli z kolei lubisz slashery a'la Devil May Cry, chcesz sobie powywijać mieczem i efektownie poszlachtować wrogów - Darksiders jest dla Ciebie. Tyle :wink: Ja na Twoim miejscu wybrałbym The Saboteur albo Darksiders, ale to Twój wybór.

@bigBEN - ja proponuję Ci zagrać w którąś odsłonę Assassin's Creed - wszystkie gry są genialne i warte grzechu. Co do rajdówek - niewiele gier może się równać z Dirtem w tej dziedzinie, ale jeśli chcesz efektowne pościgi lecz niekoniecznie rajdowe - zainwestuj w któregoś Need for Speeda - proponuję nowego Hot Pursuita. jeśli chodzi o FPS'y - tak jak kolega napisał - możesz spróbować Crysisa 2. Zagraj także w Far Cry 2, w Metro 2033, STALKER: Zew Prypeci (gra jako jedna z pierwszych obsługiwała DirectX 11) albo po prostu któreś Call of Duty (chociaż mają bardzo krótkie kampanie, 5-6 godzin wystarcza). Możesz także spróbować Mafię 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślałem też nad grą z seri Battlestations(Midway lub Pacyfik),podobno Pacyfik jest gorszy od Midway wiec prosiłbym o jakąs konkretną odpowiedz.

Battlestations Midway było w 180 numerze CDA. Jeżeli nie masz to pobierz demo obydwu gier (jeśli takowe są). Ja grałem w Midway pomimo, że gra nie jest za nowa to i tak grafika jest niezła. Gra daje dużo frajdy. Nawet na padzie. Pacific jak dla, niektórych ma pewien szkopuł. Mianowicie wymaga GfWl - achivemnty możesz zaliczać itp. Jeżeli coś pomyliłem to proszę mnie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm , nie mam w co grać i również brak mi weny na szukanie gry , co byście polecili z dobrą fabuła , niezłą akcja i dobra rozgrywką , może to być akcja , fps , rpg, coś z tpp ale oprócz tych gier :

Seria Assasin's Creed

Seria Gta

Mass Effect 1,2

Wiedźmin 1 ,2

Crysis 2

Dragon Age 1,2

Mafia 1,2

Bulletstorm

seria Hitman

Am , i więcej trudno mi przypomnieć.

I żeby ta gra nnie była mocno stara , powiedzmy max 2007 r.

Z góry dzieki :) bo mam takiego lenia że szok.. :P

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...