Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chciałbym Was poprosić o radę. Wypłata na dniach, a na półkach dwa interesujące mnie tytuły. Assassin's Creed: Brotherhood i nowy Shogun. Obydwie serie bardzo cenię i najchętniej kupiłbym obie, ale muszę jedną kupić najpierw, a potem myśleć nad drugą.

Decydujące dla mnie będzie multi. Dlatego chciałbym Was zapytać jakie opcje daje w obu tych tytułach. Interesują mnie głównie tryby gry oraz to co dostaję za grę (nowe bronie, nowe jednostki, nowe coś tam). Jeśli się komuś chce to chętnie usłyszę też co można odblokować w Bulletstormie.

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Dark Messiah of Might and Magic

spodobała mi się wyjątkowo i pytam się czy istnieje jakaś gra (nie starsza od niej)

zrobiona w tym stylu i równie brutalnie? (nie DA2)

,która miała w miarę dobre oceny?

p.s. czy były jakieś informacje o jej kontynuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż moja matka niedawno dostała netbooka HP Mini 210 3G i mam dla was pytanie: CZy znacie jakieś spokojne gry dla mojej mamy (38 lat)? Czy w ogóle na lapku takim pójdzie jakaś gra? Wiem, że nie ma wejścia na płyty, ale będę mógł skopiować pliki instalacyjne z płyty z grą na pendive'a no nie?

PS: Nie byłem pewny gdzie wstawić temat, więc wstawiłem tutaj (w końcu gadamy o grach, no nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest powinien się mamie spodobać, a i wymagań nie ma zbyt wielkich.

Polecam też zajrzeć do gier niezależnych. World of Goo, Braid, Misadventures of P.B. Winterbottom, Quants, Cogs, Osmos. Wszystkie dostępne na Steam za niewielkie pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób siedzących w tematyce gier Total War.

Mam pierwszą część Medieval'a z dodatkiem.

Druga część została gorzej przyjęta i dostała niższe oceny recenzentów.

Czy jest sens ją kupować ? Czy np. na tyle nie wiele różni się od "jedynki" tudzież rzeczywiście "jedynka" jest lepsza i uważacie, że nie ma sensu jej kupować tylko lepiej zainwestować w inną grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Prawdopodobnie cześć z was powie mi, abym skorzystał z tematu w którym pytamy o tytuły gier, mi jednak nie chodzi mi o tytuł gry w którą grałem dawno temu.

Znacie jakieś gry polegające na "życiu w gildii" tzn. szukam gry w której jest system losowo lub i nie generowanych zadań które przyjmujemy, zarabiamy i tak w kółko. Jako przykład niech będzie Fable i Final Fantasy Tactics Advance.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Daniel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Shank z chęcią bym sobie zagrał, tyle tylko, że nie wiem czy mi ruszy;/ Konfig:

AMD Sempron 2400+ 1.67GHz

1024 mb ram

karta graficzna: GeForce 6200 256mb SM 3.0?

Chociaż ta druga gra pewnie też by nie ruszyła;/

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić StarCrafta II. Strategie lubie, Warcraft III mi się podobal, Starcrafta I przeszedłem z mieszanymi odczuciami. I teraz nie wiem czy brać mam 160zł do wydania i duży dylemat jaką gre se kupić. Podobno do SC II jest masa addonow etc. i podobno multi jest ciekawy. Prosze was doradzcie mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berliso

Jasne że się opłaca! Do SC2 jest masa ciekawych modów zupełnie zmieniających obraz gry, ciekawy, różnorodny singleplayer i świetna, życzliwa społeczność graczy w multi. Powiem szczerze że SC1 też mi nie podszedł, ale 2 już baardzo:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem Shanka i... jest znakomity;) Moglibyście polecić mi podobne platformówki, w których główny nacisk kładzie się na walkę? Nieważne czy główną bronią będzie broń biała czy palna, ważne aby dawała tyle radochy co Shank;)

EDIT: Hmmm... Więc, nie ma nic godnego polecenia, podobnego do Shanka;/

Mam inne pytanie: Jakie gry byście polecili na słabszy sprzęt?

Gry, które ostatnio mi się spodobały:

- M&B(wszystkie części)

- Trine

- Shank

- Word of Goo

- Prince of Persia

Platformówki i gry akcji mile widziane.

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up warto i to bardzo. Za te pieniądze ciężko gdzieś dostać MW 2 - mowa oczywiście o wersji pudełkowej. Single przekozacki, a multi to gra na wiele,wiele godzin.

@EverybodyLies - z platformówek może spodoba Ci się Bionic Commando Rearmed - jest i jakaś tam walka, więc może. A może któraś z gier LEGO? IMO najlepsze są Star Wars ofc :wink: Pewnie grałeś i nie wiem jak 'słabszy' jest sprzęt, ale polecam również legendarne GTA VC.

EDIT: już widze konfigurację.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...