Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Czyli powinny Ci się spodobać również S.T.A.L.K.E.Ry bo klimat jest tam naprawdę gęsty i można poczuć się jak w okolicach elektrowni w Czarnobylu. :) Są to podobnie jak Borderlands FPS/RPG więc, również powinny Ci się spodobać. We wszystkich częściach grafika jest bardzo ładna a udźwiękowienie jest obłędne (klimatu dodaje dubbing w języku rosyjskim oraz lektor - Mirosław Utta). Jeśli chcesz zagrać we wszystkie części warto, byś zagrał w nie chronologicznie czyli począwszy od Czystego Nieba, przez Cień Czarnobyla do Zewu Prypeci.

Powinny Ci się również spodobać Fallout 3 oraz całkiem nowy Fallout New Vegas ale ponieważ nigdy nie grałem w żadnego Fallouta pozostawię je bez komentarza, tudzież póki nie wypowie się ktoś zorientowany w temacie Falloutów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma mieć dobry multiplayer i ma być FPS/RPG to będzie ciężko. W Fallout'ach multi nie ma, natomiast S.T.A.L.KE.Rach jest ale nie takie jakiego oczekujesz. Jeśli chce grę typową do gry w multi to możesz zainwestować w Bad Company 2 + dodatek Vietnam, dwie ostatnie części Call Of Duty (czyli Modern Warfare 2 i Black Ops). Jeśli chcesz pobawić się w coopie a na dodatek pozabijać całe rzesze zombi to obie części Left 4 Dead są tutaj idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma mieć dobry multiplayer i ma być FPS/RPG to będzie ciężko. W Fallout'ach multi nie ma, natomiast S.T.A.L.KE.Rach jest ale nie takie jakiego oczekujesz. Jeśli chce grę typową do gry w multi to możesz zainwestować w Bad Company 2 + dodatek Vietnam, dwie ostatnie części Call Of Duty (czyli Modern Warfare 2 i Black Ops). Jeśli chcesz pobawić się w coopie a na dodatek pozabijać całe rzesze zombi to obie części Left 4 Dead są tutaj idealne.

więcej więcej ale ja nie chę takich chmmm. nudnych gierek coś ale two words ale do 60 zł nie piesze że two words ale w multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej więcej ale ja nie chę takich chmmm. nudnych gierek coś ale two words ale do 60 zł nie piesze że two words ale w multi

Z tego co się domyślam, miało to brzmieć mniej więcej tak:

więcej, więcej, ale ja nie chcę takich nudnych gierek, tylko coś a'la Two Worlds, ale max do 60 zł. Ale nie ma to być Two Worlds, tylko coś z multi.

:trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALKER - jak wspominali koledzy, dobre połączenie FPS z "lekkimi elementami" RPG.

Jeśli chodzi o inne tego typu gry - zdecydowanie Fallout 3/New Vegas, podobna gra do STALKERa, a mi się podobała nawet bardziej, aczkolwiek to kwestia osobistego gustu, naprawdę dużo pobocznych questów, ciekawe postaci, dialogi, masa dobrej zabawy, na dodatek wspaniała interakcja ze światem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłbym o pomoc wybraniu gier, które wywodzą się z tych samych serii. Zastanawiam się nad grami Assassin's Creed 1, 2 lub Brotherhood. Którą z nich najlepiej kupić? Zaś drugą są Fallout'y. Ostatnio pojawił się New Vegas, którego zamierzam kupić, choć zastanawiam się również nad ''trójką''.

Edytowano przez Ainur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np. Assassin's Creed w ogóle nie odpowiada, monotonny, jakoś fatalnie mi się w niego gra, wiele razy próbowałem, lecz ani razu nie skończyłem nawet 50% gry.

W Fallouta na początku też ciężko szło, bo zaciąłem się w pewnym momencie, ale później grało się miodnie, z tych gier polecam bardziej Fallouta, trójka i New Vegas nie mają ze sobą nic wspólnego, a sam zamierzam się zaopatrzyć w NV, naprawdę polecam obie części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiada to i to muszę przyznać że w broderhood nie grałem ale ac1 przeszedłem krótki jest ac2 nie przeszedłem ten zaś jest bardzo (moim zdaniem) długi ale po wrażeniach z ac2 powiem ci że gra jest bardzo ciekawa godna uwagi lecz po pewnym czasie się nudzi ale walka itd w nim jest boskie aha fallout grałem w 3 i nv bardziej podoba mi się 3 sam nie wiem czemu nv jakoś tak mi nie podchodzi żmudne jest trochę chodzenie po tych wszystkich hmmmmm. miastach itd ale fajne jest w nim to że masz tam frakcje lecz koniec gry jest do bani parę fotek i koniec po grze nic a fallout 3 jest ciekawszy misje także fajniejsze niektóre sceny niezapomniane np wielki robot bractwa stali czy wybuch bomby nuklearnej ^^ polecam assasins creed 2 i fallout 3 ( w broderhood nie grałem więc nie polecam [proste^^])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, szukam gier na PC...Mają wciągać i nie być jednorazowe...

Interesuje się:

Strategie

Strzelanki

RPG (Oblivion i inne)

Z kultowych gier jakie mam to:

Guild Wars- wszystkie

Total war'sy- wszystkie oprócz Napoleon (warto kupić go?)

CoD- wszystkie oprócz BO i MW2

Battlefield'y- 2142(?), 1942(?) i Bad Company 2

Oblivion'a

Assasina 1

Two Word's

Fife 11, 9

Civilization V

Mafia II'

GTA SA

Mount & Blade podstawke ;]

Mam jeszcze całą szafę gier ale to te co mam- najlepsze.

Czekam na propozycję gier...Szczególnie szukam coś typu Total War...Warto kupić Napoleon'a?

I mam jeszcze pytanko. Czy IPohn'y te od Apple to też komórka? Sorki jak coś za głupie pytanie ale nie orientuje się w tym, a babcia się pyta czy chce ;]

I co polecacie ogólnie na święta na X-BOX 360

Te święta będą słabe pod względem nowości w grach, a po 2 mam prawie wszystko warte uwagi!

Zaskoczycie mnie, proszę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam trochę wolnej kasy i dwie gry na oku. Obu kupić nie dam rady, a ktoś zapewne grał w nie więc proszę o Pomoc. Otóż uwzględniłem Battlefield Bad Company 2 i Fallout 3 Game of the Year Edition. Tak wiem - obie gry zupełnie inne gatunkowo, ale nie potrafię się zdecydować. Czytałem recenzje w CDA, myślałem ale sam nie wiem. Z jednej strony Fps który przypomina kochanego CoD-a i daje możliwość destrukcji wszystkiego wokół, z drugiej legendarna kontynuacja z wszystkimi dodatkami, stworzona przez twórców Obliviona.

Jakieś Sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem obie gry (BFBC2 i Fallouta 3) więc chyba Ci mogę pomóc.

Single z BFBC2 jest denny. Przejdziesz raz (jeśli dasz rade psychicznie) i nigdy do tego nie wrócisz. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Napisałeś, że gra podobna do CoDa. Otóż <ciach> wyrażaj się - Pzkw prawda. Jedyne na co warto zwrócić uwagę w BFBC2 to multi. Te jest bardzo dobre ale NIE przypomina CoDa. Mapy są duże, strzela się inaczej, są takie sobie (moim zdaniem) pojazdy.

Z kolei Fallout 3 daje ci bardzo dobry ciekawy świat (zwiedzanie go to czysta przyjemność :)), kilkadziesiąt godzin grania i ogólnie bardzo dobrą grę, z wzorowym klimatem.

Wziałbym Fallouta. Szczególnie, że chyba jest tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja (odnośnie wyboru Ainura, czy seria AC czy Fallout), to polecam wszystkie poza Falloutem 3. To jest taka nakładka (i to potężnie zabugowana) na Obliviona. Co rusz znajdywałem jakieś powiązania z Obkiem i mnie to wnerwiało, bo to nie ta seria ( ot choćby muzyka podczas łażenia po Pustkowiach to lekko przerobiona muzyka z łażenia po głuszy w Oblivionie). Dlatego z nowych Falloutów polecam New Vegas a z serii AC całą (choć część pierwsza przynudza trochę, ale da się grać).

Zodiak, F3 GOTY może i jest dobrym prezentem, ale wtedy jesteś zmuszony grać tylko na napisach polskich bądź na czystym angielskim. Dubbingu nie uświadczysz, bo dodatki nie są zdubbingowane. Dodatkowo nie licz na to, że F3 będzie miał dostępną usługę Live. Ona jest dostępna, ale tylko w zagranicznej edycji. Polska edycja została wykastrowana z Live a na patcha przywracającego się nie zanosi. Choć jeśli patrzeć na pozytywy, to np. łatwość moddingu (gdyż jak napisałem wyżej, to jest taki Oblivion w klimatach Fallouta).

Drugiej gry nie znam, więc nie pomogę tu.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak, ciężko zadecydować, Bad Company 2 to jest gra tylko dla szczególnych graczy, takich, którzy lubią taktyczne FPSy, duże mapy, realistyczne strzelanie, ja np. jestem fanem raczej Coda, chociaż BC2 mam w edycji limitowanej i nie żałuje zakupu, ale mimo wszystko - wolę po prostu szybkie FPSy, z Falloutem też bawiłem się świetnie, ogólnie rzecz biorąc - na zimowe wieczory lepiej się chyba sprawdzi Fallout, przez swój świetny klimat. :) Jeśli chodzi o multi FPS, to w tej chwili zdecydowałbym się prędzej na Black Ops niż Bad Company 2(jakbym go oczywiście nie miał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to raczej wybiorę Fallouta, i jak radzicie w zwykłej wersji, mniej będzie mnie to kosztowało. A jeśli chodzi o podobność CoD-a i BF 2 to chodziło raczej o to że lubię gry w takich klimatach. Black Ops już mam : p. Single był moim zdaniem b. dobry, gdy trzeba się było zastanowić aby zrozumieć grę, a multi jest nieźle rozbudowane, co chwile zdobywasz jakieś nowe osiągnięcia (polecam CoD BO na prezent).

Także bardzo wam dziękuję. Także za poradę aby kupować Fallouta w zwykłej wersji. Miło że nie będę musiał się męczyć z ,,Games for Windows,,. Przez to można ciężkiej Ku***cy dostać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...