Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Zdecydowanie moim zdaniem najlepszą grą na prezent byłaby ta, na którą gracz wyczekuje i wspominał komuś o niej :] Osobiście podarowałbym jakiegoś dobrego długiego eRPeGa, zapierającą dech w piersiach strzelankę albo świetną skradankę. Osobiście co do skradanek to Splinter Cell moim zdaniem najlepsza jaka wyszła :P (gdyby chciał ktoś pograć w SC: Convictiona to pisać na gg 8940709 ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie: Black Ops czy Apache Air Assault?

A teraz propozycje: jeśli nie masz Modern Warfare (klona CoD4) to kup SE Black Ops'a (klona MW2 z własnymi ulepszeniami). Warto kupić też Bf: BC2 Vietnam - mimo iż jest to BC2 w Vietnamie, to warto - chociaż dla tego, że polepszono odrobinkę grafę i myślę, że naprawili hitboxy (UPIERDLIWE TO JEST!).

Bf: BC2 rulez! ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko :)

Call Of Duty : Black Ops

VS

Battlefield : Bad Company

Ogólnie już się napaliłem na black opsa zwłaszcza że jestem fanem serii , mam prawie wszystkie części lecz odstraszył mnie MW 2.

Na oglądałem się już filmików o "blacku".

A Battlefield słyszałem że też jest super ;)

Tylko moje zastrzeżenia do "blacka" :

~ Grafika , tzn błędy mała stabilność [wiem że wychodzą patche]

Boje się że mi nie pójdzie albo będzie się cieło , bo ogólnie kupuje to dla multi

Sprawdzałem czy mi pójdzie na http://www.systemrequirementslab.com i wyszło słabo , moje parametry kompa :

[ Procek : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+

Ram : 2 GB ddr2 800cz.

Grafa : GeForce 8600 GT ]

:) z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zastanawiałem się nad Black Ops, ale tyle czytałem o niskich FPSach i lagach... Więc nie wiem czy warto kupować.

Gothic - Zawsze lubiłem serię Gothic, ale ta nowa część mnie odrzuca.

Myślałem też nad Assasin's Creed Brotherhood. Grałem w II i mnie zauroczyła (nawet myślałem nad kupnem książki Assasin's Creed Renesans).

Więc jak ma się sprawa z optymalizacją BO? Warto kupić?

Edytowano przez abik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie jakiegoś dobrego FPS-a do multi to Black Ops jest obecnie najlepszym rozwiązaniem sam gram ;]

EDIT:

Optymalizacja jest naprawiona czasami moze przymulac, ale nie wpływa to na rozgrywkę albo to wina mojego słabego kompa..

Edytowano przez Dzejk0b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zastanawiałem się nad Black Ops, ale tyle czytałem o niskich FPSach i lagach... Więc nie wiem czy warto kupować.

Gothic - Zawsze lubiłem serię Gothic, ale ta nowa część mnie odrzuca.

Myślałem też nad Assasin's Creed Brotherhood. Grałem w II i mnie zauroczyła (nawet myślałem nad kupnem książki Assasin's Creed Renesans).

Więc jak ma się sprawa z optymalizacją BO? Warto kupić?

To prawda, naprawiono optymalizacje gry i obecnie dziala duzo plynniej niz tuz po premierze. Niestety gra jest wciaz troche kaprysna. Po ostatnim patchu czesc graczy zaczela narzekac na dosc przypadkowe zwiechy zarowno w singlu jak i multi. Sam takich doswiadczylem w czasie weekendu. O ile w ciagu ok. 12 godzin gry w multi zdarzyly mi sie 3 razy, to juz w singlu w ciagu 2 godzin chyba z 5 razy musialem restartowac gre i powtarzac poziom od poczatku. Pewnie wkrotce to naprawia, wiec BlackOps wydaje sie dobra inwestycja, zwlaszcza jesli lubisz grac w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie troszkę kontrowersyjne pytanie:

a mianowicie co wybrać - CoD MW2, czy Black Ops.

Generalnie gry są podobno podobne, ale..

Po pierwsze w BO są podobno straszne lagi i klatkuje animacja - podobno wyeliminowały to patche, ale..

Po drugie ważna jest kwestia ceny - czy któraś z tych gier jest dostępna w cenie poniżej 100zł w sprzedaży fizycznej (kupowanie przez internet nie wchodzi w grę) - słyszałem że w Media Markt BO jest za 100zł, ale może to było tylko na premierę- nie wiem

Po trzecie, czy to prawda, że są problemy z BO - słyszałem z wielu różnych źródeł, że albo coś ze steamem, ale 100 innych błędów- czy to prawda??

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego :

Oblivion to dobry pomysł :wink: Jeśli szukasz innej gry z dużym, otwartym światem zainteresować Cię może Gothic 3. Długa rozgrywkę znajdziesz w Dragon Age'u, jeśli chcesz przez dług czas delektować się niezłą fabułą. Ale uwaga- Dragon Age nie jest specjalnie podobny do Obliviona :wink: Gdybyś chciał coś z fajną fabułą, klimatem i systemem walki- zdecydowanie Wiedźmin.

to tak :wiedzmin ukonczony , gothic 3 nie lubie gothicow , Dragn niezbyt ... cos jeszcze xD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce coś kupić w dzisiejszego rzutu na steam. Zastanawiam się nad:

-Alien versus Predator

-DIRT 2

-Star Wars: Knights of the old republic

Co lepiej wybrać ? Czy te gry są w Polskiej wersji językowej bo nigdzie niemoge tego wyczytać na steam.

Ponadto niewiem czy niekupić:

-Garry's Mod

-Bloody Good Time

Prosze o jak najszybszą odpowiedź.

P.S.

Jeśli ma to jakiś wpływ na forme gry to zamierzam zapłacić kartą paysafecard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up Weź Battlefielda. MW2 jest dobry, ale:

1. Sporo camperów

2. Sporo cheaterów

3. Od premiery Black Ops'a trudno znaleźć partnerów do rozgrywki. 10-20 min. w lobby to normalka. Choć dawno nie grałem, nie wiem jak sprawa wygląda na chwilę obecną.

to tak :wiedzmin ukonczony , gothic 3 nie lubie gothicow , Dragn niezbyt ... cos jeszcze xD?

Może naprawdę weź tego Obliviona... :wink: Może też spodoba Ci się któryś z nowych Fallout'ów, lub Mass Effect'ów. Co do ostatniego warto wziąć obie części naraz, bo kosztują niewiele (bodajże 70 i 40zł), a warto przechodzić w kolejności chronologicznej. No i może coś z universum Drakensang? Pierwsza część była na płycie w 176 numerze CDA, zobacz, może Ci się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiloading:

Osobiście polecam ci Modern Warfare 2, ze względu na bardzo ciekawe multi. Jest tu też trochę rpg (chociaż nie siedzisz godzinami nad statystykami) no bo przecież levelujesz, i odkrywasz nowe bronie. Stworzono je podobnie jak w CoD: Black Ops opisywane w grudniowym numerze CD-ACTION.

Tomcio55:

Czytaj powyżej o MW2. Naprawdę nie wiem dlaczego wam się tak podoba Battlefield Bad Company 2. Jedyną naprawdę dużą zaletą jest możliwość totalnej destrukcji otoczenia. Ale to jedyny z plusów. Mapki są naprawdę za duże. Jest tam za dużo camperów którzy wykorzystują denerwujące bugi (np. jeśli w odpowiednim miejscu popatrzysz przez skałę widać wszystkich graczy na serwerze ;/) Coraz rzadziej wychodzą nowe patche ulepszające grę. BF BC2 w singlu też nie jest najlepsze, lepszym graczom z doświadczeniem w FPS na przejście tej banalnej kampanii wystarcza jedynie 6h. Więcej o BF BC2 możesz poczytać tutaj: KLIKNIJ TUTAJ

Sam mam dylemat. Jak zwykle na Mikołaja budzę się z prezentami, które wcześniej wybrałem (oczywiście wiem że to rodzice, ale i tak jest spoko) i nie wiem o co poprosić w tym roku. Zastanawiałem się pomiędzy Dragon Age Początek + Przebudzenie (czy jakoś podobnie to brzmiało) lub nad Mass Effectem 2. Choć obawiam się trochę o mój sprzęt do ME2.

Moja specyfikacja komputera:

Intel Pentium 4 3.0 GhZ

1GB RAM DDR2

Karta graficzna ASUS EAH2470 1GB

500GB HDD (w tej chwili wolne tylko 20gb)

Pozdrawiam, Modernwarrior

Edytowano przez ModernWarrior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarpet9- Black Ops'a. Sporo zmian na lepsze, choć nie wiem czy patche zlikwidowały problemy z gra na wszystkich komputerach. No i gra więcej ludzi, bo sporo graczy z MW2 przesiadło się na Black Ops'a. No i lepszy single. Edytowano przez Fivtyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie odnośnie Fallout 3 bo zainteresował mnie new vegas ale stwierdziłem że warto najpierw zagrać w 3 i teraz pytanie czy opłaca się dopłacić i kupić w Game of the Year Edition czy lepiej kupić podstawową w premium games?

Edytowano przez Cyber2803
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...