Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@lunatyx

Primo: Ogranicz sobie ilosc tytulow, w ktore jednoczesnie grasz. Czlowiek skacze miedzy nimi, pogra troche tu, troche tam, a przez to wybija sie z wczuwki, nie jest skupiony na konkretnym bohaterze i koniec koncow wszystkie gry wydaja sie byc nijakie. Secundo: ogranicz ilosc gier, ktore kupujesz. Jak sie robia zaleglosci w ogrywaniu tytulow, to pozniej czlowiek stara sie nadgonic i w pospiechu przechodzi gry, zamiast delektowac sie rozgrywka. Co do jakichs konkretnych tytulow, to w ostatnich 2 latach naprawde dobrze bawilem sie w singlu Assassin's Creed 2 oraz Black Flag, XCOM: Enemy Unknown, Shadowrun Returns (wykonanie srednie, ale swiat gry, klimat i fabula bardzo przypadly mi do gustu) i Civ 5. GTA V na konsoli tez bylo calkiem przyjemne, ale odstawilem je na bok po przejsciu 30% gry bo wiem, ze kupie ten tytul jeszcze raz jak juz wyjdzie na PC. The Walking Dead tez bylo fajne, drugi sezon zakupilem podczas zimowej wyprzedazy na Steam i zaczne grac jak juz beda wszystkie odcinki (tak samo zreszta zrobilem z pierwszym sezonem). No i spore nadzieje wiaze z zakupionym podczas aktualnej wyprzedazy Banished. Podobno gra jest odprezajaca, spokojna, ale z czasem robi sie wymagajaca i zmusza do myslenia. Inne tytuly poki co nie przychodza mi do glowy, ale czekam na premiery takich gier jak Wasteland 2, Elite Dangerous, Star Citizen czy Kingdom Come: Deliverance, ktore zreszta pomoglem ufundowac i ktore, przynajmniej dla mnie, wygladaja smakowicie. Zakup Watch_Dogsow, Titanfalla czy Dark Souls sobie odpuscilem zupelnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

To akurat nie miejsce na takie konwersacje, ale problemem osob podkladajacych glos w polskim dubbingu jest przesadzanie z ladunkiem emocjonalnym w wypowiadanych przez nich zdaniach, przez co dosc czesto brzmia one nienaturalnie czy wrecz sztucznie. Wystarczy porownac intro angielskie i polskie, zeby to zauwazyc. Zreszta podkladajacy glos w wersji angielskiej Max von Sydow rozklada swoim glosem wszystkich aktorow wersji zlokalizowanych, nie tylko PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Dzięki za rady. Stety niestety taka prawda jak ktoś jest niekonsekwentny (jak ja) to bundle i promocję mogą mu trochę Granie popsuć. A co do konkretnych propozycji. To ten Black Flag jest naprawdę aż tak dobry? Bo sporo ludzi się rozpływa nad nią. A nie mogę uwierzyć że pod średnich (lecz przyjemnych) częściach z ezio i wypranej z klimatu trójki ubi wypluło z siebię coś tak dobrego.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Tak naprawde, to seria Assassin's Creed bylem juz mocno zmeczony i obiecywalem sobie, ze kolejne odslony po AC3 sobie odpuszcze, tym bardziej ze od swietnej dwojki kolejne czesci swoim poziomem lecialy w dol. Jednak Black Flaga dostalem w prezencie imieninowym, a zachecony jej pozytywnymi reckami zainstalowalem gre. I wsiaklem. W porownaniu do poprzednich czesci wprowadzono sporo zmian, walka nie jest tak monotonna jak kiedys, a zeglowanie po Karaibach, zdobywanie fortow, przeprowadzanie abordazy, polowanie na wieloryby czy eksploracja glebin przypadly mi do gustu. Klimaty egzotycznych Karaibow i piratow maja swoj urok. Nie zapomne emocji, jakie towarzyszyly mi gdy zdobywalem drugi fort, kiedy moj jeszcze slabo wyposazony statek musial sie zmagac nie tylko z salwami obrony fortu, ale takze z szalejacym sztormem, wielkimi falami i dwoma trabami wodnymi. Gra mi sie spodobala do tego stopnia, ze po raz pierwszy od czasow dwojki chce mi sie zdobyc w niej wszystkie znajdzki i odblokowania. Jeszcze nie wiem, czy kupie AC Unity, ale w Black Flagu bawie sie bardzo dobrze.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na pierwszy post tutaj, witam wszystkich.

Mam mały dylemat co do Diablo 3. Od 2 tyg. znajduję się na pustyni "nie mam co oglądać, nie mam w co grać",więc zdecydowałem się na zakup Diablo. Ale 19 sierpnia wychodzi Ultimate Evil Edition (podstawka + dodatek) i zastanawiam się czy czekać te 1,5 miesiąca. Mam straszną ochotę zagrać w coś nowego i nieszczególnie chce mi się tyle czekać. Tym bardziej, że beta Destiny również wystartuje dopiero w II połowie lipca. :(

Obecnie jestem dość zdesperowany. Jak myślicie czekać i walić głową w ścianę, czy kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Witaj na forum! :) Odnosnie Twojego pytania, to wiesz, dodatek RoS jest calkiem fajny i dobrze miec komplet. Inna sprawa, ze podstawke mozesz sobie kupic juz teraz i jesli Ci przypadnie ona do gustu, to dodatek mozesz ewentualnie dokupic w pozniejszym terminie.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pluszowy

Dodatek od dawna mozna kupic oddzielnie. W koncu wszyscy posiadacze D3, ktorzy kupili gre na dlugo przed premiera Reaper of Souls, po wyjsciu dodatku nie kupowali jeszcze raz podstawki z dodatkiem, tylko samo rozszerzenie. Jest ono dostepne w sklepach, ale tez i w postaci cyfrowej chocby w sklepie Blizzarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pluszowy jak naprawdę chcesz coś na teraz to możesz kupić i podstawkę a potem ew sprzedać i wymienić na wersję z dodatkiem. Bo od kumpla który w to parę set godzin przegrał że najważniejsze zmiany dodatku (naprawa balansu i ekonomi czy systemu losowania itemów) były w patchu do podstawki poprzedzającym dodatek czyli tak czy siak się powinieneś dobrze bawić :).

I dzięki za pomoc. Tesu przekonałeś mnie do black flag zamówie na dniach. A bioshocka nowego miałem kupić już dawno ale muszę teraz to w końcu zrobić na pewno :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftylol

Najlepiej zaczac od samego poczatku, zeby poznac historie konfliktu miedzy Asasynami i Templariuszami. Z drugiej strony AC Black Flag wyroznia sie na tle serii (nawet Asasynem w niej nie kierujemy), tylko obawiam sie, ze jesli najpierw przejdziesz Black Flaga, a pozniej siegniesz za AC1, to poczatki serii nie przypadna Ci do gustu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Splinter Cell Blacklist za 7,49 euro? Gralem jedynie w Chaor Theory i Conviction. Przy pierwszym tytule bawilem sie super, drugi nie byl wybitny ale przeszedlem calego i moje odczucia to: 'fajne' ;)

Coz, generalnie chodzi o to, ze zostalo mi ponad 14 euro i nie wiem, jak je wydac. Czy kupic np Splinter Cella + jedna gre za 4,99 czy moze dwie takie gry (ostatniego dnia np Tomb Raider i Far Cry 3) + cos do 4 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fullje

Mi się kojarzy Paraworld jakieś wybitne to nie jest, ale mi się grało całkiem OK. Dino D-Day gra, w której Hitler zdobywa Europę przy pomocy armii wychodowanych dinozaurów (nastawione na multi i chyba singla nie ma, ale nie wiem bo nie grałem, wiem tylko, ze podobno całkiem spoko). Jurassic Park podobno jak na filmówkę całkiem udane, ale ja przeszedłem tylko kilka misji i przygoda z grą się skończyła (gra pożyczona, a komputer akurat musiał się zawirusować ;/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...