Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Crottor

Możesz wyjaśnić mi o co chodzi z tym Twoim komentarzem? Próbuję go rozgryźć od 10 minut i sprawia mi większe trudności niż Bioshock: Infinite, którego właśnie skończyłem. Odpowiedziałem na zapytanie o Titanfallu z lekkim zdziwieniem, bo serwery gier multiplayer z reguły nie pustoszeją w ciągu miesiąca. Wtedy Ty sarkastycznie uniosłeś się pisząc o grze, która jeszcze nie wyszła, a nawet nie wiadomo o niej nic, jak gdybym ja uraził gry multiplayer, gdybym cierpiał męki widząc, że gra którą sam kupiłem dobrze się sprzedaje. Chciałem swoim komentarzem wytłumaczyć użytkownikowi Froko to, że pogra po sieci w dany tytuł, ale chyba zostało to przez Ciebie źle odebrane. Jeśli możesz, to popraw to, co napisałem źle.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bf3 sie nie opłaca, serwery z dnia na dzień pustoszeją, zostają sami gracze którzy mają konta premium więc w 8 na 10 przypadków nie masz z nimi szans.

BF3 mam od roku i serwery stoją i są na nich ludzie. I nie rozumiem twojej wypowiedzi, że jak ktoś ma premium to że sobie nie poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Możesz wyjaśnić mi o co chodzi z tym Twoim komentarzem? Próbuję go rozgryźć od 10 minut i sprawia mi większe trudności niż Bioshock: Infinite, którego właśnie skończyłem.

Podejrzewam, że tamten post został napisany po spożyciu napojów procentowych, więc żeby go rozgryźć też musiałbyś zażyć substancji tego typu. oczko2.GIF

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od razu sorki jeśli wrzucam temat nie tam gdzie trzeba itp smile_prosty.gif Liczę, że moderatorzy przesuną go w dobre miejsce hihi.

Ogólnie to mam taką sprawę. Mam takiego znajomego, z którym gramy we wszystko razem - odpalamy sobie skype'a, następnie gierkę i jest fajnie. Nie ważne czy to cs:go czy half life'y. Graliśmy już też w Portal 2, Orcs Must Die 2, Left for Dead 2 czy róźnego typu rozgrywki Gmoda. Generalnie sporo gier, problem w tym, że fajnie byłoby znaleźć coś typu Portal, jakąś logiczną gierkę. Może macie jakieś tytuły które moglibyście polecić?

Nie chcę kupować w ciemno jakiejś gry, dlatego czekam na jakieś podpowiedzi z waszej strony czytaj.gif

Pzdrou!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek690

Co? off-top + porównania a'la adept sztuki dresowo-ulicznej.

@Darkpoland666

Szczerze mówiąc, to... no ej. Znasz może króla wszelkich graczy sieciowych i darmowych MMORPG? Tak tak, chodzi o Metin 2. Ponad 7 lat od premiery, przecież już padają, chociaż w miastach głównych bywają ściny z powodu dużej liczby graczy.

Więc nie rozumiem, o co Ci chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami powyżej smile_prosty.gif

Poza tym zastanawiam się nad zakupem ESO, gra już ktoś i może wyrazić swoją opinie o tym tytule?

Fajnie też jakby znał ktoś jakiś symulator podobny do Car Mechanic Simulator, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć confused_prosty.gif

Propos Car Mechanic Simulator kiedyś była taka gierka co się nazywała Gearhead Garage, w zasadzie to samo tylko starsza gra. Ja się na niej wychowałam ale teraz ciężko ją znaleźć niezawirusowaną :P przynajmniej ja tyle szczęścia nie miałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami powyżej smile_prosty.gif

Poza tym zastanawiam się nad zakupem ESO, gra już ktoś i może wyrazić swoją opinie o tym tytule?

Fajnie też jakby znał ktoś jakiś symulator podobny do Car Mechanic Simulator, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć confused_prosty.gif

Propos Car Mechanic Simulator kiedyś była taka gierka co się nazywała Gearhead Garage, w zasadzie to samo tylko starsza gra. Ja się na niej wychowałam ale teraz ciężko ją znaleźć niezawirusowaną tongue_prosty.gif przynajmniej ja tyle szczęścia nie miałam

Dzięki, znalazłem i zagrałem nawet w tego Gearhead Garage, ale grafika jednak trochę odstrasza na dzisiejsze czasy ;)

Po przechodziłem wszystkie tytuły które mi zalegały i planuje teraz kupić Symulator Śmigłowców Ratunkowych od tego samego wydawnictwa co Car Mechanic.

I chciałbym zapytać czy grał już ktoś w to z Was i prosiłbym o opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w jakie rpgi grałeś więc wymienie Ci kilka które według mnie są bardzo dobre:

-seria Fallout (szczególnie 1, 2 i NV)

- Baldur's Gate 2 + Tron Bhaala

-Planescape Torment

-Dragon Age

-Gothic I i II (od najnowszego tj. 4 radzę Ci się trzymać z daleka)

-NWN 2

do tego dochodzą jeszcze nowsze pozycje jak np. seria mass effect albo jeszcze świeży South Park

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Arcanum też już grałeś? Jeśli nie to również polecam.

Przypomniało mi się jeszcze kilka tytułów: Etherlords 2 (bardziej karcianka ale bardzo fajna gra); KOTOR 1 i 2; Jade empire;

vampire: the masquarade

mam nadzieję że któryś z tych tytułów przypadnie Ci do gustu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Ja mogę polecić Kingdomes of Amalur. Nastawione na zręcznościowy tryb walki, tylko ENG (spolszczenia, przynajmniej te które ja próbowałem, są do [beeep]), imho fajny rozwój postaci. Jedyna wada dla mnie, to zły balans postaci, tzn. magiem nie pograsz, bo będziesz miał kłopoty z rzucaniem czarów, za to wojownik z wielkim dwuręcznym mieczem potrafi na 2 hity zadać koło 2,5k obrażeń obszarowych. Może, jesli rzut izometryczny nie przeszkadza, to Divine Divinity (pewnie ograłeś ;p), Deus Ex, Fable (I, III odradzam), Diablo (imho tylko I i II, III mnie zraziło, ale może się komuś spodobać), Titan Quest, Bastion, Torchlight (I i II), Evil Island. Może znajdziesz coś dla siebie, jak mi się coś przypomni to nie omieszkam się dalej podzielić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszysrkiego, nieograny (wspomniany) Fable III i Kingdoms of Amalur. Natomiast nie lubię zręcznościowych walk. Torchlight i Diablo, to bardziej hack 'n slash, ale niech będzie. Grałem w pierwszą część, a drugą może ogram.

Dzięki za propozycje. Już nie poszukuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...