Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Czy jako osoba nie siedząca zbytnio w gatunku strategii i nie mająca styczności z serią UFO/XCOM mam szansę dobrze się bawić grając w XCOM: Enemy Unknown? Zastanawiam się nan kupnem, a nie wiem jak to z poziomem trudności itd.

Edytowano przez Kiro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiro ja też nigdy nie miałem styczności z tą serią, kupiłem zachęcony pochlebnymi recenzjami i ceną (25 polskich złociszy bodajże na zimobraniu na muve) i może nie wciągnęła mnie jak bagno, ale miło było co jakiś czas zagrać partyjkę w XCOMa, od siebie polecam gorąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pogrywam w Wiedźmina 2 i tak patrzę na RPGi w jakie nie grałem to rzuca mi się wyraźnie w oczy Neverwinter Nights 2. Warto? Nie zestarzała się aby brzydko ta gra? Nie tak dawno czytałem na tym forum, że ktoś przegrane miał w to 5000 godzin :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba

Osobiście grałem w Neverwinter Nights 2 dosyć dawno temu (i w efekcie jej nie skończyłem, utknąłem gdzieś niedaleko końca na walce z jakimś bossem jaszczuroludem, a zostawiłem sobie chyba tylko zapis w trakcie rozpoczęcia walki bodajże), ale mogę ci ją zdecydowanie polecić. Jeśli lubisz gry RPG to po prostu musisz w to zagrać. Graficznie co prawda (jak tak sobie zobaczyłem na YT) nie powala, ale radzę ci się tym nie zniechęcać, grafika nie jest w tej grze najważniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flub

Red faction Armagedon? Wspomniany już przez Crottora Starcraft, może Red alert, Supreme Commander, S.T.A.L.K.E.R., Metro, Deu Sex. Tyle co mi przychodzi do głowy, może coś Cię przkona. Aham, sam osobiście grąłem tylko w RF, Starcrafta, Metro i Deus Ex, reszta tak mi się wydaje, że powinna Ci się spodobać, sam mam ochotę w to zagrać (na razie nauka nie pozwala) no i chyba nawet pokrywa się z Twoimi kryteriami. Mam nadzieje, że pomogłem wink_prosty.gif

EDIT.

@down

Poprawione, przepraszam i dziękuję za zwrócenie uwagi.

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iSoyer

Jeśli lubisz FPS, to oczywiście. IMO jest to najlepsza część całej serii i kawał dobrej strzelanki. Moim zdaniem gra jak najbardziej warta uwagi.

@czeczen150

Mój nick odmienia się bez apostrofu (').

Edytowano przez Crottor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jestem innego zdania, ponieważ ok. 2 tygodnie temu sam kupiłem BF'a 3 i stwierdzam, że spokojnie możesz sobie ten tytuł sprawić i nie martwić się o brak serwera do gry albo zbyt wysokiego poziomu graczy na nim. serwery do gry z pewnością znajdziesz, nie grają tam same osoby z maksymalnymi poziomami - jest właśnie na odwrót. Ciągle napotykam graczy z poziomami 20-40. Gra nie jest taka trudna do ogarnięcia, szczególnie jeśli miałeś jakąkolwiek styczność z Bad Company 2. Przy cenie ok. 30-50 zł ciężko się nie skusić na tak wyśmienitego FPSa, a forumowiczowi dusieqq radzę nie snuć teorii, tylko sprawdzić jak to wygląda w praktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helios98

Ja kontakt z serią PES miałem dosłownie raz. Nie spodobała mi się mechanika rozgrywki oraz trochę... dziwny sposób poruszania się zawodników po boisku. Może dlatego, że jestem przyzwyczajony do FIFA, właśnie ją polecam. Świetny realizm, ciekawy komentarz i rewelacyjny tryb FUT. Nie orientuję się jednak, czy PS2 obsługuje ten tryb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli The Division też nie zasługuje na jakiekolwiek szanse. Przecież to nędzna gra sieciowa, po prostu syf. Jakiś (o pożal się Panie) titanfol bije rekordy sprzedaży? A, no chyba to wcale nie takie złe. A, no i jeszcze nędzna podróba - TESO, sama komercja.

Jeśli serwery są przeciążone, to... dlaczego mają być opuszczone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...