Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Belwar, polecam Ci The Walking Dead. To bardziej tzn. interaktywny film niż przygodówka, lecz ściska za serce (szczególnie końcówka). Jeszcze mogę polecić The Book of Unwritten Tales, seria Runaway i Paradise. Ostatnia gra może nie zbiera najlepszych ocen, ale ja się przy niej świetnie bawiłem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup PayDay'a i mam dylemat. Chodzi o ogólnie grę z botami. Ponieważ chcę sobie zagrać w tą grę sam, nie w trybie CO-OP. Wiem, że ogólnie to esencja tej gry, ale może kiedy indziej z kimś zagram. Słyszałem, że PayDay 2 jest bardziej dopracowany, ale ma strasznie słabe boty. Zaś nie wiem jak to z PayDay: The Heist.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Kto mi poleci jakąś dobrą strategię ekonomiczną (tak, wiem, że ten gatunek wymiera) dotyczącą prowadzenia własnej firmy?

PS: Capitalism II czy Industry Giant II odpada- w te klasyki jestem już wyjadaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez awarię pc wróciłem do x360. I doszedłem do wniosku że trochę go zaniedbuje :D. Więce jaki "ekskluziw" konsolowy lub tylko x360 polecicie :D. Spektrum możliwości bardzo szerokie. Ale z nasileniem na gatunki których jest mało na pc. Czyli slashery bijatyki i "gry akcji". Myślelalem nad metal gear solid revengeance. Co o nim sądzicię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem Metal Solid Revegeance warto się wstrzymać, gdyż w trzecim kwartale ma nastąpić jej premiera na PC. Z eksluziwów konsoli Xbox 360 warto się przyjrzeć serii Gear of War, seria bijatyk Soul Calibur lub Dead of Alive, seria Forza Horizon, wszystkie odsłony Halo, Fable 2, Project Gotham Racing 4,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postanowiłem rozpocząć przygodę z grami przygodowymi. Poszukuję jakiejś gry przy której mógłbym się zrelaksować wieczorem. Dobrze by było gdyby zawarty w niej był motyw PODRÓŻY. Znajomi polecili mi Syberię i The Longest Journey. Zapisałem te gry do mojego prywatnego kalendarzyka gracza tongue_prosty.gif Do tej pory grałem dopiero w jakieś 4 gry z tego gatunku ( Fahrenheit, Sanitarium, Cevile i ostatnio Too The Moon...) Proszę was o polecenie mi jakichś gier tego typu smile_prosty.gif

The Longest Journey jest spoko.

Z 'łatwych i przyjemnych przygodówek' - polecam Puzzle Agent (1 & 2) oraz Back to the Future. Wszystkie te gry są od Telltale, co o czyms swiadczy.

The Walking Dead ma cięższy klimat, ale polecam, bo jest zaje...!

Edytowano przez Wolfur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez awarię pc wróciłem do x360. I doszedłem do wniosku że trochę go zaniedbuje biggrin_prosty.gif. Więce jaki "ekskluziw" konsolowy lub tylko x360 polecicie biggrin_prosty.gif.

To co prawda nie "slasher", ale jeśli poszukujesz exclusive'ów na X360, polecałbym Halo 4 oraz Gears of War 3. Na brak akcji w tych produkcjach raczej nie będziesz mógł narzekać. :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowHand - odkąd CoD jest taktyczny blink_prosty.gif?

@Stradlin - prócz gier, które wymienił Xerber to jeszcze jest seria ArmA (ma strasznie dużo bugów, ale jest też bardzo dobra) oraz jest jeszcze Iron Front: Liberaton 1944. Ta ostatnia boryka się z różnymi problemami (bugi itp.) ale jest podobno taktyczna no i dzieje się w Polsce podczas II wojny światowej.

@edit: Jeszcze co do tych gier to dodam serię Hidden & Dangerous. Świetnie się przy niej bawiłem.

Edytowano przez Underlife
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowHand; Underlife - Stradlin w pierwszym poście napisał, że nie chce ani ArmA, ani Call of Duty, a wy właśnie te gry proponujecie...

Tak mi się jeszcze przypomniało o Red Orchestra. Bardzo wymagające taktyczne shootery nastawione na multiplayer.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...