Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UP

Hmmm... Do glowy przychodzi mi na chwile obecno jedynie Counter-Strike i ewentualnie Wolfenstein: Enemy Territory. Co do COD-ow, to choc ostatnie kilka czesci rzeczywiscie moze wielu osobom nie przypasc do gustu, dziwie sie, ze multiplayer z COD4: MW Cie zanudzil. W koncu jest on uznawany przez wiele osob za jeden z najlepszych i to nie tylko w ramach serii COD. Insza inszosc, ze pozniejsze CODy staly sie bardziej zrecznosciowe i wprowadzono konkretne nagrody za killstreaki, co zwiekszylo dynamike gry i atrakcyjnosc rozgrywki dla jednych, a dla innych bylo wielkim rozczarowaniem i rozmienianiem dobrego multi na drobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

CS mnie nie przekonuje,grałem u kolego w 1.6 i w GO na darmowym weekendzie na steamie i nie spodobało mi się, a Wolfenstein: ET mi nie działało, miałem problemy z włączeniem i wejściem do gry. A te gry mogą mieć też SP, ale głównie interesuje mnie multi, tylko z deathmachem na przykład, nie co-op jak Borderlands (w którego sobie gram na SP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

Niestety z ta Twoja karta graficzna wydaje mi sie, ze wybor jest dosc ograniczony. Do glowy przychodzi mi jeszcze Day of Defeat lub ktorys ze starszych Medal of Honor, ale nigdy w nie nie gralem w multi i nie wiem ilu maja graczy aktualnie. Gdyby grafika byla lepsza, to z gier F2P polecalbym np. Planetside 2. Do tego Team Fortress, Blacklight, Far Cry 3 czy ktoregos Crysisa... Moze jakis stary Battlefield Ci w miare pojdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Battlefield BC 2 powinien mi pójść, ale niewiem jakby mi się grało bo jedyny BF w jaki grałem to ten F2P, ale na nim trzeba wydać trochę kasy na start więc w niego nie gram, grałem może ze 2h, nawet nieźle, tylko miałem tam lagi i ten P2W. A nową kartę graficzną planuje niedługo zakupić, ale to może być ok. pół roku lub więcej. Jakby ktoś mi mógł ogólnie napisać wrażenia z multi BF BC 2 to byłbym wdzięczny, może zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu dużo podcinałem w BC2, nie wiem jak teraz (gre kupielm gruubo po premierze) ale jak ja grałem, to zawsze sie kogos znalazlo chetnego do gry, serwery nie swiecily pustkami, jak dla mnie rozgrywka bardzo zatysfakcjonujaca, jezeli Ci pojdzie to bierz smialo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island będzie w następnym tygodniu jako pełniak w Cd-Action, więc trochę się pośpieszyłeś, no chyba że wziąłeś GOTY to wtedy jesteś w trochę lepszej pozycji.

Antologia Syberii to bardzo dobry zakup, oczywiście pod warunkiem że masz zacięcie do przygodówek, jeśli wziąłeś tylko ze względu na pozytywne opinie, a za gatunkiem nie przepadasz to gra może cię zmęczyć. Tym niemniej sama w sobie jest to naprawdę świetna produkcja, więc nawet jak ci nie podejdzie, to polecam jednak się przemóc bo naprawdę warto. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

W multi Bad Company 2 gralo mi sie bardzo przyjemnie do czasu az nie wydano dodatku Vietnam. Po jego premierze gralo mi sie juz nie tylko bardzo przyjemnie, ale wrecz wysmienicie - nie ma to jak multi rozgrywane na mapach w dzungli w realiach wojny w Wietnamie. Ze swojej strony goraco polecam. W koncu nie bez powodu BF BC2: Vietnam znajduje sie na liscie ulubionych gier w moim profilu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zakupem Assassin's Creed Brotherhood i Revelations, ale nie wiem na jaką platformę. Do wyboru jest PC oraz PS3. Mój komputer jest już trochę stary, choć AC 2 działał płynnie na średnich detalach. AC B i R nie różnią się od 2 pod względem wymagań (chyba), więc pytam - czy będą działać na moim sprzęcie tak jak druga część?

Jak mówiłem, jest jeszcze PS3. Na nim nie muszę przejmować się grafiką, lecz gra się na padzie, a cena jest wyższa. W AC 1 i 2 grałem na klawiaturze i było bardzo przyjemnie - czy pad jest od niej lepszy?

Konfiguracja komputera:

Procesor - Inter Core 2 Duo 3.00 Ghz

Karta graficzna - GeForce GT 240

Pamięć RAM - 2 GB

System operacyjny - Windows XP

Proszę o poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiędzy Bioshock Infinite a Dead Island Riptide. Chodzi bardziej o kwestie ceny do długości gry. Bo w DI grałem nawet długo (coś ok, 40 godzin bo dużo biegania i zabijania zombiaczków tak for fun było). Dopiero teraz gram w Bioshock'a ale już jestem przy końcówce (krótkie to) i następne w kolejce Bioshock 2. Ewentualnie może jeszcze być Assassin's Creed Revelations, ale najpierw musze ograć Brotherhood. A i chodzi mi o wersje PS3 (bo mój lapek to kolos nie jest).

Kolejny dylemat to jakiś dobry jRPG na mojego PS3, mam w swojej kolekcji FF XIII (strasznie się zawiodłem), Disgaea 3 (grind fest czego nie lubie), Agarest (grind fest znowu) i Resonance of Fate (wygląda ciekawie ale musi poczekać na lepsze czasy).

Ostatnie i tu już średnio istotne czy PS3 czy PC jakaś tegoroczna piłka czyli co bardziej polecacie: Fifa 14, Fifa Manager 14, PES 2014 czy Football Manager 2014, dodam że mam Fifę 12 i Football Managera 2013 i dlatego troche Fifa 14 i Football Manager 2014 mnie zniechęcają bo mam obawy że będą zbyt podobne do odsłon serii które już posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirrin

Prawde mowiac, to w wiekszosc gier TPP bardziej naturalnie gra sie na padzie. Sam posiadam wszystkie czesci Assassin's Creed na PC, ale tylko dlatego, ze do kompa mam podpietego pada. Pewnie znajda sie ludzie, ktorzy stwierdza, ze na klawiaturze gra sie rownie wygodnie, ale mimo wszystko w grach TPP to pad i jego galy sa troche wygodniejsze (co innego w FPS biggrin_prosty.gif). Pamietam, ze upierdliwosci klawiatury dawaly mi sie we znaki zwlaszcza podczas odwiedzania swiatyn Romulusa w AC: Brotherhood, kiedy trzeba bylo na czas plynnie i szybko przejsc tor przeszkod i Ezio nie zawsze chcial np. odbic sie od kolumny w kierunku, w ktorym go kierowalem sterujac klawiatura.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

W BF BC 2 multi gra mi się świetnie bo nadal gram i serwery nie świecą pustkami, rozrywka jest niesamowita, zawsze znajdziesz kogoś z kim pograsz więc bierz jeśli ci komp na to pozwoli :) a co dodatku Vietnam to to co Tesu napisał ten dodatek wymiata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam swoje pytanie sprzed kilku tygodnii:

Otóż szukam gry w której zazrządza się transportem ludzi lub towarów. Data wydania dowolna, tak samo jak gatunek.

Zaznaczam jedynie, że mam już: Cities in Motion, Transport/Traffic/Industry Giant, Sid Meier's Railroads, Railroad Tycoon i Locomotion.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michalos222

Mysle, ze Spec Ops: The Line to dobry pomysl na prezent. W grze jest naprawde sporo akcji, ale tez i niezla, ciezka fabula i wybory moralne. Sprawia to, ze Spec Ops: The Line nie jest kolejna bezmyslna strzelanka, w ktorej gracz prawie nigdy nie zdejmuje palca ze spustu, ale tytulem, ktory potrafi zmusic do refleksji nad tym, jaki wplyw na innych maja jego czyny. Ja gre szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...