Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

W singlu to chyba najgorszy CoD w historii. A poza tym wskazane jest znać fabułę z pierwszej części, w którą pewnie nie grałeś.

Naprawdę w singlu jest aż tak źle? Wszyscy recenzenci chwalą ten tryb; w dodatku twórcy dołożyli odrobinę nieliniowości, misje są zróżnicowane, a fabuła ciekawa. Multiplayer jest świetny, ale mało różni się od poprzednich części. Moim zdaniem single player to najjaśniejszy punkt tej części, bo wreszcie postarano się o jakąś odskocznię od oskryptowanych, cztero godzinnych trybów dla jednego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy recenzenci chwalą ten tryb

Przyzwyczaiłem się do opinii recenzentów, którzy nie wymagają od gier zbyt wiele. Ponadto siła marki CoD działa nadal.

twórcy dołożyli odrobinę nieliniowości,

Jedyny pozytywny aspekt tego singla. Aczkolwiek gry powinny wyglądać tak od dawna.

misje są zróżnicowane,

Misje są zróżnicowane, ale powielają schemat. Żadna z nich nie zapada w pamięć, wszystko zrealizowane po prostu poprawnie.

a fabuła ciekawa.

To już subiektywna opinia. Dla mnie ta fabuła nie jest zła, ale też dużo brakuje jej do ideału. Nic specjalnego. O wiele lepiej bawiłem się przy pierwszym Black Opsie.

wreszcie postarano się o jakąś odskocznię od oskryptowanych, cztero godzinnych trybów dla jednego gracza.

Taa. Mamy teraz grę, która wystarcza na 5 godzin... Bez żadnych skryptów xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy ze znajomymi (łącznie 4 osoby) gry do wspólnego pogrania przez internet - najlepiej strategia/rpg (z tym może być ciężej, ale może coś się znajdzie...), strategia w charakterze 2vs2, 4vs komputer, a jeśli się znajdzie, to 4vs4. Jeśli chodzi o strategię, to najlepiej klimaty średniowiecza/przyszłości lub historyczne, z rpg - fantastyka. Dobrze, gdyby cena nie przebiła 40-50zł i poszła na średnio dobrych komputerach ("najsłabszy komputer" - 2x2GHz, 2GB RAM, GeForce8400, XP, SCII, ME3, War Thunder chodzą stabilnie). Zastanawiamy się nad Dawn of War, Company of Heroes, ew. coś z serii Total War, z rpg'a nie mamy pomysłów...

Co polecicie w tych kategoriach, coś, co się szybko nie znudzi, a można pograć ze znajomymi? Jesteśmy otwarci na propozycje :)

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strategia, gorąco polecam Wargame: European Escalation. Są opcje single'a - kampania, jak i multi - wszystko to, co wymieniłeś. W grze jest ogromny wybór jednostek z czasów powojennych do tych, które są używane nawet dziś. Zresztą, możesz obejrzeć filmiki na youtube i sam ocenić. Jeśli chodzi o cenę, jest zaskakująco niska (allegro). Z tego, co pamiętam, niedawno egzemplarz kodu był w CD-Action. ;)

http://http://www.cdaction.pl/metryka-gry-3557/wargame-zimna-wojna.html

Poza tym wychodzi nowa część, zatytułowana Airland Battle, na którą gorąco czekam :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też czegoś szukam.

Mianowicie szukam jakiejś łagodnej gry na PC, nie żadne strzelanki ani nic podobnego, tylko spokojna gierka, ale na 2 osoby! Bardzo dobrze się bawiłem z kolegą w Lego Batman 2 - może jakieś inne propozycje Lego albo innych ciekawych, łagodnych gierek na PC na 2 osoby? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że bardzo mocno promowana jest gra Dead Island: Riptide. Jest ona stosunkowo nie droga, za wersję specjalna zapłacimy 74 zł (co dziwne za zwykłą wersję też zapłacimy 74 zł). Troszkę mnie ciągnie do niej. Nigdy nie grałem w tego typu gry, chciałbym sprawdzić. Pytanie tylko, czy nie lepiej kupić pierwszą część żeby zapoznać się z fabułą? Czy od razu Riptide?

PS: Co do moich wcześniejszych postów. Nie lubiłem AC, ale jednak kupiłem trójkę i powiem Wam, że wymiata. Gra wciągnęła mnie niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Jak to jest teraz z Call of Duty - BO ( 1 ), dużo osób gra ?? ( ile jest serwerów ) i czy opłaca się kupić ??

Serwerów jest dużo, ale 50% z nich to Nuketown...wiem bo sam gram codziennie i widzę jak to jest :/

Nawet jakby Ci się to nie spodobało to Tryb Zombie jest bardzo dobry i ja ze względu na to kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja ;)

Niedługo wybieram się na urodziny do kuzyna. Obchodzi swoje 12 urodziny i uwielbia popykać w gry ;) Ogląda mase bajek (animacji) Jak Kot w butach, Shreki , Ostatnio Crudowie (czy jakoś tak) i pytanie :

Jaką grę ( poza Lego - bo lego ma chyba wszystkie czesci) byście polecili na Pc-ta bądź x360 ?

Taka najlepsza na podstawie bajki/filmu, nie musi być najnowsza (bo mogą być z 2-3 ) która warta jest zagrania ?

Ja swego czasu będąc młodszym pamiętam świetne gry na podstawie: potworów i spółka, Hercules i wiele innych ..łezka mi się kręci bo to naprawdę były mega produkcje dobrze zrobione ;)

Co polecicie ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja wink_prosty.gif

Niedługo wybieram się na urodziny do kuzyna. Obchodzi swoje 12 urodziny i uwielbia popykać w gry wink_prosty.gif Ogląda mase bajek (animacji) Jak Kot w butach, Shreki , Ostatnio Crudowie (czy jakoś tak) i pytanie :

Jaką grę ( poza Lego - bo lego ma chyba wszystkie czesci) byście polecili na Pc-ta bądź x360 ?

Taka najlepsza na podstawie bajki/filmu, nie musi być najnowsza (bo mogą być z 2-3 ) która warta jest zagrania ?

Ja swego czasu będąc młodszym pamiętam świetne gry na podstawie: potworów i spółka, Hercules i wiele innych ..łezka mi się kręci bo to naprawdę były mega produkcje dobrze zrobione wink_prosty.gif

Co polecicie ? smile_prosty.gif

hmm... sporo tego jest. Ceny nie są wysokie.

Z w miarę nowych gier:

Toy Story 3 - 31,50

Gdzie jest Nemo - 31,50

Kubuś i przyjaciele - 31,50

Scooby Doo: Nawiedzone bagno - 71,99 (Wiele osób zachwala tę grę)

Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka Kontynentów Arktyczne Igrzyska (PC) - 111,50 (Gra wyprodukowana przez Activision)

Sam musisz zdecydować czy chcesz kupić kilka gier, czy dwie lepsze. Polecałbym dwie ostatnie. Zapłacisz niecałe 200 zł, ale chłopak będzie miał wiele frajdy. Są to dwie odrobinę lepsze produkcje, a co za tym idzie o wiele dłuższe. Dodatkowo zapewne zna on obydwie bajki i prezent mu się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... sporo tego jest. Ceny nie są wysokie.

Z w miarę nowych gier:

Toy Story 3 - 31,50

Gdzie jest Nemo - 31,50

Kubuś i przyjaciele - 31,50

Scooby Doo: Nawiedzone bagno - 71,99 (Wiele osób zachwala tę grę)

Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka Kontynentów Arktyczne Igrzyska (PC) - 111,50 (Gra wyprodukowana przez Activision)

No przejrzalem na youtubie i powiem Ci, ze ta epoka i skubi sa naprawde fajne ;)

Mysle ze na te 2 sie skusze i sie spodobaja chlopakowi, wielkie dzieki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie uważasz że te gry są bardziej dla dzieci w wieku przedszkolnym maksymalnie 1-3 klasa podstawówki ja mając 12 lat czułbym się głupio grając w takie gry. Chłopak pewnie wolałby coś pokroju Przygody Tintina, Merida Waleczna jakaś część Transformers, jeśli chodzi o gry na podstawie bajek :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake wciąż jest dobrym horrorem, więc 35 złoty to dobra cena za taką grę.

Cena za MoH wydaje się odpowiednia (co do jej poziomu), ale gra jest po prostu słaba, w porównaniu z konkurencją, która ma większą popularność (B3 i CoD), a lepsze moim zdaniem multi znajdziesz w Battlefieldzie 3, którego kupisz za 30 złotych w promocji na Originie. Single w MoH jest tak samo naciągane, jak w przypadku pozostałych tytułów.

Medal of Honor ma potencjał i ciekawe pomysły, a wszystko jest dobrze wyważone, ale serwery nie są tak zaludnione, jak w B3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...