Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

w gre wchodza tylko fpsy, ktore sa za darmo

Jeśli lubisz Quake'a i podobne, to polecam Warsow. Owszem, bardzo podobne (poza cel-shadowaną grafiką) ale poruszanie się jest bardziej rozbudowane - można odbijać się od ścian i tym podobne.

Oczywiście, w samego Quake'a też możesz pograć - Quake Live jest f2p.

Blacklight: Retribution wydaje się być całkiem niezłe i podobno nienajgorzej zbalansowano model f2p.

Nowe Tribes i TF2 też warte obadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a w jaką grę nie grają takie osoby? Z tych co wymieniłeś najlepszym wyborem jest CoD BO. Crysis 2 też w miarę dobry, to zależy co wolisz. A MoH to oceny mówią same za siebie. Nie wiem jak to jest po tych wszystkich patch'ach, ale na początku było kiepsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje gier podobnych do Mount & Blade, takie mozna powiedziec polaczenie strategii i rpg,w ktorych podczas walki pomimo wydawania rozkazow swoim jednostkom sami rowniez walczymy klawiatura i myszka. Przydaloby sie tez posiadanie wlasnego miasta (krolestwa, terytorium) Przedzial czasowy akcji gier jest mi obojetny smile_prosty.gif

Z gory dzieki za pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje jakiejś gry akcji/rpg na długie godziny. Mam kilka typów ale nie mogę się zdecydować, a są nimi :

- METRO 2033

- GTA Episodes from Liberty City

- LA Noire

- FALLOUT 3

- FALLOUT NEW VEGAS

- MAFIA 2

i wiem że to nie jest gra rpg ani akcji ale chodzi mi po głowie Euro Truck Simulator 2 smile_prosty.gif

Którą z tych gier powinienem wybrać ?

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupię MoH'a

Szukać Najlepszej Gry

Z trzech FPSów, wybrać MoH:W, który uznawany jest za jedną wielką klapę

:trollface:

w gre wchodza tylko fpsy, ktore sa za darmo

Warframe chyba jeszcze ^^

Witam poszukuje jakiejś gry akcji/rpg na długie godziny.

Gra RPG na długie godziny? Bierz Fallout: New Vegas(najlepiej edycję GOTY) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już w betę CoH 2? Jeśli tak - co o niej sądzicie i czy będzie warto ją kupić w przyszłości? - bo sądząc po tym, jak zrobiona jest beta, mam mieszane odczucia. Może dlatego, że jeszcze w mojej pamięci tkwi jedynka. biggrin_prosty.gif

Osobiscie musze powiedziec, ze beta multiplayer nowgeo CoHa jest po prostu fenomenalna. Zachecila mnie do kupna niezmiernie, mimo ze w poprzednie czesci nie zaglebialem sie, praktycznie w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...