Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jeśli nie grałeś, proponuję Prince of Persia: Warrior Within - moim zdaniem najlepsza z nowych odsłon przygód Księcia. Jeśli natomiast chcesz kierować się w stronę sandboxów, polecam The Saboteur. Starczy na długo, a jeśli dodatkowo podobała Ci się niesamowita kolorystyka filmu Sin City - będziesz zachwycony tą oprawą graficzną. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunt Ludzkości to najlepsza gra ubiegłego roku. smile_prosty.gif Świetna oprawa graficzna, bardzo dobra fabuła, kreacja głównego bohatera to też Oscar za rolę pierwszoplanową (na równi z Alicją wink_prosty.gif) Zdecydowanie warto, zwłaszcza, że obecnie możesz znaleźć DE:HR w bardzo atrakcyjnej cenie.

edit: Ja z płynnością i stabilnością gry problemów nie miałem, ale dla pewności możesz zapytać w stosownym temacie, jak to wygląda na podobnych do Twojej konfiguracjach.

Edytowano przez Nolaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam jakiejś fajnej platformówki 2D lub 3(może być też 2,5D tongue_prosty.gif), która jest naprawdę świetna i długa wink_prosty2.gif I jeszcze żeby poszła na moim komputerku tongue_prosty.gif

Wndows XP 32 bity

ATI Rodeon Series HD 4650

512 RAM

Procek 1.1 Ghz

Coś jak Rayman(moje ulubione to Rayman M oraz Rayman 3 wink_prosty2.gif) lub najnowsza Alicja wink_prosty2.gif. Znajdzie się coś? smile_prosty.gif

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz długich platformówek raczej nie znam ale mogę ci polecić świetnego Shanka 1 i 2 oraz Bionic Commando(powinien pójść)zarówno tego w 2,5D jak i 3D. Bardzo fajne jest także Trine 1 i 2. Poszukaj także w grach niezależnych na Steam powinno być sporo.

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathmetalus: Jeżeli grałeś tylko w nową Alę, to polecam Ci jeszcze z całego serca starą Alicję. Prześwietna gra. Do tego mogę polecić Braid, Limbo, Terraria (Minecraft 2D chytry_prosty.gif) i genialny Super Meat Boy, ew Binding of Isaac (nie wiem czy dobrze napisałem nazwę). Gry które CI powinny pójść, a zapewniają masę zabawy. Pozdrawiam

Edytowano przez Koksiarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...