Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Polecam taką grę za 20 zł : Wachammer 40, 000 Dawn of War : Soulstorm. To najlepsza strategia w jaką grałem. Kampania zajmuje ok. 50 godzin w zależności od doświadczenia gracza, a rozgrywki na ponad 113 mapach zajmują naprawdę o wiele więcej czasu niż może się wydawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam te trzy gry i każda jest ciekawa. Limbo jest strasznie krótkie na steam było ostatnio za 10zł. Terraria to świetna gra dużo ludzi w to gra masa przedmiotów i świetna zabawa. Trine 2 jest bardzo dobrą grą, świetna kampania i co op, ale jeśli chesz grać z kimś to nie polecam ostatnio grałem i nic ludzi nie było. Ja bym wybrał Terrarie, a na steam chyba jest jakaś promocja na nią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam te trzy gry i każda jest ciekawa. Limbo jest strasznie krótkie na steam było ostatnio za 10zł. Terraria to świetna gra dużo ludzi w to gra masa przedmiotów i świetna zabawa. Trine 2 jest bardzo dobrą grą, świetna kampania i co op, ale jeśli chesz grać z kimś to nie polecam ostatnio grałem i nic ludzi nie było. Ja bym wybrał Terrarie, a na steam chyba jest jakaś promocja na nią smile_prosty.gif

A w Trine można grać tylko przez internet, czy można na jednym komputerze (co swoją drogą jest najlepszym sposobem na rozgrywkę z bratem/kolegą ^^)? Jeśli do grania na multi potrzebny jest drugi gracz, który także potrzebuje tej gry, to dzięki, biorę terrarię.

A propos tej promocji: Teraz na steamie jest promocja na wszystko, dlatego szukam dobrej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja osobiście wybrałbym Trine 2, ale tylko w pudełku nie wiem np. w empiku bo jak kupisz w pudełku to masz tam jeszcze artbooka +Trine 1 + soundtrack wszystko za 50zł. Ja kupiłem Terrarie i szybko mi się znudziła, więc bierz Trine 2 w serii Ubisoft Exclusive smile_prosty.gif

Edytowano przez adam3837
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam inne zdanie. Żadna inna gra nie wciągnęła mnie tak jak Terraria i żadna nie daje tyle "funu". Ważną jej zaletą jest kompletna swoboda, mnóstwo rzeczy do zrobienia (budowanie, zwiedzanie, kopanie, farmienie, walka z bossami) i na prawdę wiele możliwości, wbrew pozorom jest to bardzo rozbudowana produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś gier traktujących o survivalu w mniejszej bądź większej mierze. Najlepiej w klimatach zombie, ale innymi też nie pogardzę. Znam już Minecrafta, DayZ, Project Zomboid i serię Last Stand. Wolałbym, żeby to było coś darmowego, ale o jakichś płatnych produkcjach też chętnie się dowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś Alien Swarm? Zamiast zombie masz różnokształtnych kosmitów. Zróżnicowane misje, i misje poboczne w trakcie. Widok z rzutu izometrycznego. Gra się samemu lub z przyjaciółmi. Jest za darmo dostępne na Steam. Jeżeli nie grałeś w L4D 2 to polecam. Szczególnie, że jest teraz na przecenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie, ale to nie do końca jest survival. Szukam raczej gier, w których trzeba zajmować się racjami żywnościowymi, okopać się gdzieś i schronić przed zagrożeniem, etc. Może Walking Dead jako FPS będzie miał trochę tego elementu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem jakieś dobrej strategi, padło na serię Total War, tylko teraz którą część, czy Rome Złotą Edycję, Medieval, a może Shogun II. Która da najwięcej zabawy, jest najbardziej rozbudowana, jakbym miał kasę to pewnie kupiłbym wszystkie części :P, ale że nie mam zbyt dużo pieniędzy muszę zdecydować się na tą jedną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz bez zastanowienia Shogun II. Jest bardzo rozbudowana, a każdy z elementów jest niezwykle dopracowany. Zawiera również dużo elementów, które pozwalają się wczuć w klimaty feudalnej Japonii z czasów Sengoku-jidai.

Gra obecnie nie kosztuje dużo, a daje zabawy na wiele godzin. Jeszcze jest rozbudowany tryb multi, więc można to grać bez końca.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak bierz tego Total Wara którego okres najbardziej ci odpowiada.

Rome to wiadomo. Na tle innych wyróżnia się głównie zróżnicowaniem typów jednostek(np. w shogunie masz te same jednostki o różnych kolorach i statystykach a w Rome mnóstwo różnych niepowtarzających się).

Medieval 2 to rewelacyjna kampania, świetne dodatki, klimat średniowiecza i krucjat oraz to on ciągle jest podstawą do większości modów.

Empire, to możesz sobie odpuścić.

Napoleon, Empire tylko bardziej dopracowane. W skrócie jest tym czym miało być Empire. Jeżeli ten okres cię interesuje to bierz właśnie Napoleona.

Shogun 2, rewelacyjny single, GENIALNE multi, multum DLC i raczej brak większych/ ambitniejszych modów(ale to mam nadzieję się zmieni). Dodatek dodaje jeszcze więcej frajdy i bardzo mocno rozbudowuje grę; m.in. funkcje zarządzania gospodarką, etc.

Napisz nad którą częścią się wahasz. Pomożemy!

Co do tych gier o zombie. Poczekaj na ten MMOOFPS na podst. World War Z ale na to jeszcze troszkę poczekasz. Do jest graj w DayZ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...