Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Rankin

Risen 2? wink_prosty.gif

Z innych gier o morzu to pamietam glownie serie Port Royale, Sea Dogs i stary High Seas Trader.

@Zealnos

A jakies konkretniejsze gatunki? I czy ma nie wymagac tylko Steam, czy takze wszelkie GfWL, UPlay, Social Cluby i inne Originy takze odpadaja?

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie poddaje, bo wiekszosc z nowych i "ladnych" gier wymaga ktorejs z tych platform. Zreszta do Steam powiniennes sie przekonac, tym bardziej ze juz wkrotce zaczyna sie na nim wakacyjna wyprzedaz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podaj gatunek, jaki Cię interesuje. W ciemno mogę poiecić Two Worlds 2. Wymaga internetu tylko do aktywacji, więc nawet najwolniejszy net da radę. A wiem, co mówię, bo wtedy, gdy grałem w TW2, używałem blueconnecta

Edytowano przez koorchuck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net za wolny do aktywowania klucza online? Jaka to jest prędkość, bo jakoś nie chce mi się wierzyć? :P Poważnie, powinieneś przyzwyczaić się do Steama i Origina, bo teraz tylko tak będą wydawane gry - klucz przypisany do konta na jakiejś growej społeczności/platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Dlatego nigdy nie kupowałem gier bezpośrednio przez Steama - zbyt długo by się potem ściągała i instalowała, a jak mam grę z płyty to zazwyczaj większość już mam na dysku.

@Zealnos

Skoro szukasz horroru to może Amnesia jeśli w to nie grałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier o tematyce morskiej jest sporo, Sea Dogs, Piraci z Karaibów,fajne są też Statki,a poniżej podaję linki gier,darmowych także -

GRY ONLINE - darmowe gry www

http://epuls.pl/gry

A na prezent każda gra jest dobra, jeśli chodzi o grę dla faceta to i wojenne są spoko.Ostatnio modna jest Diablo.A mając paysafecard można mieć każdą grę.Często kupuję przez Internet,lub w Empikach.Sorki za długi wywód i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, powinieneś przyzwyczaić się do Steama i Origina, bo teraz tylko tak będą wydawane gry - klucz przypisany do konta na jakiejś growej społeczności/platformie.

Jeśli żyjesz w Polsce i orientujesz się trochę jaka nędzna sytuacja jest w tym kraju powinieneś wiedzieć, że spora ilość użytkowników PC nie może pozwolić sobie na komfortowe granie przez Steama. Origin to jeszcze jakoś, bo da się uruchamiać gry offline. Nie wyobrażam sobie co będzie, gdy gry zaczną wychodzić z opcją tylko do pobrania. Wymuszone aktualizacje i tak dalej. A później się dziwią, że piractwo na PC jest coraz większe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Dead Space w takim razie? Wymaga origina, ale jesli da sie w to grac w trybie offline, to powinno byc ok.

A z netem to niestety wszystko idzie do przodu, ale Polska zostaje w tyle, zwlaszcza poza wiekszymi miastami niestety. Jeszcze 10 lat temu mialem neta przez numer dostepowy tepsy 202122, naliczanie impulsowe i predkosc maksymalna 56Kbs (pamieta to ktos jeszcze? ;)), a teraz w domu korzystam z lacza 60Mbs. Nie moge uwierzyc ile cierpliwosci musialem miec dekade temu, gdy na otworzenie sie strony WP czekalem po kilkadziesiat sekund, modlac sie by polaczenia nie zerwalo... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space nie wymaga Origina. Mógłbyś spróbować parę starszych gierek od EA, np. The Saboteur albo Mirror's Edge.

Swoją drogą ja mieszkam na wsi i mam transfer 100kb/s jak jest ładna pogoda, a jednak kupuję gry w dystrybucji cyfrowej, gram przez multi i staram się być na bieżąco.

Poza tym nie każda gra ma aktualizacje +1GB, zwykle jest to parę MB.

@DOWN:

Przez parę miałem na myśli do 100, ale teraz rozumiem, że z bezprzewodowym netem i płatnym transferem to może być problem.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówisz o jakichś starociach, bo nowsze mają zazwyczaj kilkaset MB, a co najmniej 200, i to już jest niestety problem przy np bezprzewodowym necie, jeśli się nie ma zasięgu minimum 3G. Miełem już parę gier wymagających steama i dopóki nie zmieniłem internetu, w żadną nie pograłem, bo żadna nie miała, jak piszesz, paru MB downloadu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze kupić Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy lub Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast? Gry te mię jakoś omineły ostatnio znów są w sprzedaży i zastanawiam się czy warto takie starocie w sumie sprawdzić (i dać za nie 40 zł). Jak już to którą lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry jak najbardziej warte sprawdzenia. Sporo filmowych smaczków (zwłaszcza w Jedi Academy), coś, co można określić pewnego rodzaju swobodą w wyborze misji. No i dwa interesujące zakończenia. Swoja drogą, bardzo miłym gestem ze strony wydawcy jest ponowne wrzucenie tej serii na półki, dodatkowo w wydaniach premierowych.

A jeśli zdecydujesz się na zakup obu części, możesz zainteresować się Jedi Knight Collection na Steamie - w podobnej cenie otrzymasz nieco więcej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolaan

Tu bym wydawcy w żaden sposób nie chwalił, bo innych wydań nie było, premierówka, to po prostu opakowanie, na którym nie widać żadnych oznak reedycji. W środku nie znajdzie się żadnej instrukcji, a jedynie...kilka płyt...CD!, bo wydawcy tak samo, jak przy KOTORze, szkoda jakiejkolwiek kasy. LucasArts po prostu musi zarobić jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem.

Dodatkowo taki KOTOR2 został u nas wydany z uszkodzoną czwartą płytą i do dziś taka jest tłoczona. Wydawca ma to gdzieś i radź sobie użytkowniku z problemem sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt na mojej półce leży kotor z 5 cd w środku. A jak wygląda kwestia roździelczości w jedi academy? Bo przed chwilą pograłem w demo (które mi sie bardzo spodobało swoją drogą) ale tam opcji nie da się zmienić (ustawiam daje zmieni ustawienia przez chwilę "miga" pulpit i nic się nie dzieje) a jak wygląda ta sprawa pełnej wersji i współpraca z win7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... Szczerze mówiąc, sam byłem zainteresowany kupnem KOTOR2, ale skoro mówisz, że tak to na razie wygląda, to sobie chwilowo odpuszczę.

Co do zawartości pudełka - fakt, niemiłe zaskoczenie. Po wznowieniu gier sprzed prawie dziesięciu lat spodziewałbym się co najmniej jakiegoś krótkiego manuala i wprowadzenia w formie namacalnego poradnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...