Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam,

muszę wymyślić coś na prezent dla duużo młodszego brata (8 lat), tyle że nie mam pojęcia w co się gra teraz w tym wieku smile_prosty.gif

Dungeon Defenders, Trine, Terraria, Plants vs. Zombies, Orcs Must Die!, Toki Tori i cała reszta łagodniejszych indyków (gier niezależnych). Jeśli chodzi o strategie to Majesty, Majesty 2, Kozacy (pierwsza część, druga jest zbyt skomplikowana), może Heroesi (seria HoM&M), Tzar.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie jakieś dobre gierki w któe można pograć zespołowo np w trzech. (Nie chcemy żadnych MMO):

Na Torchlight 2 czekamy, Diablo 3 odpada.

Aktualnie katamy w Dungeon Defenders (POLEECAAAM), ale już jesteśmy w end-gamie i nie ma za bardzo co robić.

Jakieś ciekawe propozycje? Nie muszą to być znane gry jak np. BF3, CoD, w sumie Dungeon Defenders jest mało popularne a według mnie przewyższa w poziomie funu i BF3 i CoD.

Więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie jakieś dobre gierki w któe można pograć zespołowo np w trzech. (Nie chcemy żadnych MMO):

Na Torchlight 2 czekamy, Diablo 3 odpada.

Aktualnie katamy w Dungeon Defenders (POLEECAAAM), ale już jesteśmy w end-gamie i nie ma za bardzo co robić.

Jakieś ciekawe propozycje? Nie muszą to być znane gry jak np. BF3, CoD, w sumie Dungeon Defenders jest mało popularne a według mnie przewyższa w poziomie funu i BF3 i CoD.

Więc?

Quake Life, League of Legends

Ostatnio gram w MP3, MW3, FIFĘ 12. Jednak chcę jakiejś drobnej odmiany i zastanawiam się, czy lepiej wybrać ME3 (ME3, MW3, MP3, co jest?!), czy może AC:Revelations. Obie gry można dostać w podobnej cenie. W ME grałem w pierwszą i drugą część i grało się przyjemnie. Jednak przeszedłem tylko raz i to mi wystarczyło. Z AC grałem w Brotherhooda, który mnie po prostu rozwalił fabułą, która była genialna oraz całością wykonania gry. Wydaje mi się, że przejście ACB zajęło mi więcej czasu niż ME2, w dodatku trochę czasu spędziłem przy multi (naprawdę trochę). I tak zastanawiam się co wybrać. A może polecicie coś innego?

Ja osobiście bym wziął ME3, który ma świetną fabułę, świetnie zarysowane postacie, a i dodano ostatnio całkiem fajne multi, do którego co dwa tygodnie są specjalne akcje organizowane przez Bioware. ME ma jednak więcej misji pobocznych, z których częśc jest naprawdę ciekawa i jeśli grałeś w 1 i2 znajdziesz w niej parę smaczków smile_prosty.gif

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecilibyście mi "ścigałkę"? Nigdy w takie gry nie grałem, a chciałbym spróbować czegoś nowego wink_prosty.gif . Chciałbym, żeby dało sie tam modyfikować samochody(przemalowywać zmieniać części). Tak gdzieś do 60 zł

Ok, dziękuje dwóm panom down wink_prosty.gif

A może shift2? Udało mi się go na originie dorwać za 30zł a teraz jakoś specjalnie drożej nie powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 1 i 2,Wiedzmin 1 i 2, Crysis 3,Fifa 12,Pes 13-choc jeszcze nie ma,Nfs,Mass Effect 3,Modern Warfare 3,Deus Ex,Assasin Credd,Torchlight 1 i 2,Dirt,Trackmania,Flatout,Grid,Burnout,Battlefield 3,Lego Harry Potter wszystkie części,The Elder Scrolls Skyrim 5 i oczywiście Diablo 3 ,Fear 1,2 i 3,Civilisation,Rome Total War,Napoleon Total War,Brink,Uncharted,Faces of War,Call of Duty 2 ,Far cry 1,2,3.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić sobie jakąś gierkę z okazji zbliżających się wakacji :D Lubię gry rpg oraz strategie i między takimi produkcjami bym wybierał. Sam nie mam kompletnie pomysłu co kupić więc liczę na waszą pomoc. Cena i wymagania nie mają znaczenia oczywiście gry na pc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuje Cie gra na dluzej, to polecam cos z serii The Elder Scrolls. Skyrim, jesli jeszcze w niego nie grales, jest warty uwagi. Tak samo zreszta jak Morrowind, ktory chociaz ma juz 10 lat na karku, to z zainstalowanym Morrowind Overhaul graficznie prezentuje sie bardzo dobrze, a i fabularnie stoi na wysokim poziomie. Ze strategii polecam mojego faworyta, czyli serie Total War. Praktycznie dowolna odslona Total War oferuje wiele godzin ciekawej roz(g)rywki. Moim osobistym faworytem jest najnowszy Shogun 2 oraz dodatek do niego, Zmierzch Samurajow. Civilization V tez jest bardzo miodna, ale pewnie juz ja znasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie qmam jaki jest sens polecania komus CODa czy BFa, skoro napisal, ze chce sobie kupic cos z gatunku RPG lub strategie... :/

@deBug

Wyzszosc Obliviona nad Skyrimem jest dosc dyskusyjna i calkowicie subiektywna. Jestem fanem serii The Elder Scrolls od samego jej poczatku i patrzac na Arene, Daggerfalla, Morrowinda, Obliviona i Skyrima to wlasnie TES IV Oblivion wypada IMO najslabiej z calej serii. Skyrim kiepski w zadnym razie nie jest, zapewnia rozgrywke na naprawde wiele godzin, a na dodatek surowe krajobrazy ojczyzny Nordow czynia go o niebo mniej slitasnego pod tym wzgledem Obka. No ale to akurat temat na dyskusje w zupelnie innym watku na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jutro kończę szkołę i z tej okazji mam zamiar sprawić sobie w prezencie jakąś grę,gra koniecznie musi być na steam(nagrywarka nie czyta płyt) ,najlepiej jakby to był fps z żywotnym multiplayerem(Cod oraz Bf odpadają),mogą być klimaty typu AvP,Brink.Może być również inna produkcja która ma dobry co-op,jakieś porady?

Moje środki to 90zł.

Edytowano przez piter57
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekpk19

Z tego co widzę to posiadasz PS3 więc do głowy przychodzi mi Gran Turismo 5 - co jak co, ale ta ścigałka starczy Ci na spoooro więcej niż 20 godzin. Ze strategii natomiast to praktycznie każda wystarcza na naprawdę dużo, np. Shogun 2, Tropico 4 czy Anno 2070.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co sobie kupić z okazji zakończenia roku szkolnego - Hunted: Kuźnia Demona (40zł) Serious Sam 3: BFE (38zł), Trine 2 (39zł), Rage: Edycja Anarchisty (51zł), Saints Row: The Third (52zł) czy może Alana Wake (36zł)? Każdy tytuł równo mnie interesuje, więc niech przeważy cena/jakość, grywalność, czas potrzebny do ukończenia singla i jakość + żywotność multiplayera,

Ew. Możecie polecić mi jakiegoś RPGa do 60-70zł. Mam już Wiedźmina 2 i Skyrima.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...