Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Szymon22, co do Serious Sama HD, to na płycie poza wersją HD (odświeżona grafika, ale poziomy takie same. Dodane osiągnięcia steam), jest jeszcze wersja classic. Moim zdaniem warto brać (opłaca się teraz jeszcze bardziej, skoro już obie części wylądowały w eXtra Klasyce) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx - a wcześniejsze części Assassin's Creed? Jeśli już grałeś/masz, to w takim razie polecam SC: Conviction, albo właśnie H.A.W.X, o ile lubisz sobie trochę polatać. Gra tak właściwie jest dla każdego, bo ja sam nigdy nie lubiłem za bardzo gier podobnych do H.A.W.Xa, ale strasznie mnie wciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaj.

Zastanawiam się ciąglę co bym chciał w końcu na te święta, mam 3 tytuły :\

Wiesiek 2 EK vs. Skyrim vs. Anno 2070

Ogólnie to nie chcę aby mnie gra od razu znudziła, było takich przypadków trochę (Mass Effect o_O).

Edytowano przez Stryj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym, by ktoś polecił mi jakieś fajne gry. Ja jestem już trochę rozeznany w grach, ale tyle teraz wychodzi tytułów, szczególnie przed końcem roku, więc chciałem, by ktoś mi coś doradził. Może ze dwie gry, niedrogie, a więc mogą być trochę starsze, może z jakiejś reedycji itd. Gatunek właściwie dowolny, bo gram w różne produkcje :smile: Jeśli ktoś mógłby coś zaproponować, byłbym wdzięczny.

A ja prosiłbym jednak o określenie jakiś ram, gdyż dla jednych fajną grą będzie Battlefield, a dla innych Saper. - Pzkw

Mój błąd. No więc najlepiej gdyby to była gra FPS lub TPP.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie AC to gra praktycznie dla każdego. Jednych zachwyci świetna grafika i efektowne walki a innych zmiażdży klimat. W sklepie internetowym empikcom jest promocja 2 gry z ubisoft excluziv gdzie są wszystkie asasyny. Polecam kupic AC:B i AC 2. Z przyczyn czysto ekonomicznych bo są droższe. W sumie jedynke można pominąć fabuła to głównie wstęp to następnych części (możesz przeczytać ją gdzieś na necie) ale gameplay jest troche nużący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chętnie pograłbym w Assassins Creed. To ciekawa opcja :smile:

W empiku niedostępne, ale już znalazłem gdzie indziej. Żeby nie było, że ściągam grę nielegalnie, napiszę, iż jest na gram.pl. Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś być zadowolony. To pytanie dla osób, które już mają swoją kopię w łapkach, osobiście nie miałem jeszcze przyjemności grać w nowego Skyrima, ale imho został on na tyle "ukonsolowiony", że winien być przystępniejszy dla szerszego grona odbiorów, niż w przypadku Obliviona (od którego mocno odbiłem się grając na X360).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupię tego Skyrima, ale dopiero w grudniu, na razie nie mam tylu pieniędzy. Polecilibyście mi na ten czas oczekiwania jakiś podobny, porządny RPG (najlepiej z widokiem TPP, ale FPP też nie pogardzę), nie zbyt kolorowy, z masą ekwipunku i możliwościami wizualnego "apgrejdu" swojego bohatera (jak założy się jakąś zbroję, będzie ją widać na postaci)? Koniecznie w klimacie fantasy. Oblivion na razie odpada, bo ciągle wywala mnie do pulpitu, Morrorwind się znudził, a Wiedźmin 2 nie działa (płytka się porysowała).

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Ja polece ci Two words 2. Gra świetna a niedeceniana. Mnóstwo sprzętu run itp. A do tego możliwośc składania czarów. Np. bierzesz nośnik pocisk efekt lód w pierwszej fazie a w drugiej obszar + lód oraz roździelenie i namierzenie celu. I masz 3 samonaprowadzające iceballe. Krótko mówiąc kupa zabawy. Skyrim rzeczywiście drogi sam poczekam z nim do świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie kupić prezent AC Brotherhood'a z myślą, że ktoś będzie miał radoche w multi :down: to się zawiedzie, single :ok: jak najbardziej polecam, ale teraz na gwiazdkę AC Revalations :ok:

Edytowano przez Skerwool
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wizyty u kuzyna spodobała mi się gra na konsolę, w której się biegało po wrestlerskim ringu. Bardzo chętnie pograłbym w taką grę na pc, tylko nie wiem, czy są takie gry, tj. jakaś maks. 4-5 letnia gra DOBRA, właśnie o wrestlingu, ale może być też jakakolwiek inna, byle było brutalnie i/lub krwawo. Jak zamieściłem w złym dziale, to proszę modka o przesunięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...