Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

"Szybko nie nudziła" można zinterpretować na wiele sposobów. Czyli, czy zależy Ci na realistycznym prowadzeniu, długości gry singlepayer, rozbudowany tryb multiplayer. Ale gdybym to ja miał wybrać, to brałbym Rivals.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję z kolegą dowolną grę na kooperację. Ma być z tych "nowszych"(nie szukamy staroci, bo wszystkie ograliśmy już), gatunek dowolny. Po prostu gra, w której możemy pograć we 2, obojętne, czy to strzelanka, czy jakaś strategia. Najważniejsze-gra ma starczyć na dość dłuższy czas, tj. nie chcemy jej skończyć w ciągu 2-3 dni. Od razu mówię, że Borderlandsy odpadają. Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry, w której jest się.. Bogiem? Powiedzmy, że tak. Coś al'la Dust, ale nie bardzo chodzi mi o przechodzenie mapek z coraz nowszymi udoskonaleniami jak w Angry Birds, ale spójną ciągłą historię. W której mamy pod opieką jakieś plemię, społeczność ludzi (i/lub zwierząt) na których możemy, choć nie musimy bezpośrednio oddziaływać. Natomiast nasze działania zależałby od tego jak nas postrzegają. Szczegółowy opis, gdyż kołacze mi się w głowie, że kiedyś grałem w grę o podobnym opisie, ale za nic nie pamiętam co to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów:)!

Ostatnio zapytałem was o poradę dotyczącą gry dla mojej dziewczyny, i wasze uwagi były trafne a wspomniana bawiła się nieźle przy tytule, który jej poleciliście. Pytanie teraz brzmi następująco. Ostatnio grała w S.P.O.R.E i strasznie się jej spodobało, przeszła już wszystko co tam mogło być i znudziło ją latanie i zbieranie łupów. Co polecacie podobnego do tej gry? Dodam, że poza takim tytułem gier uwielbia gry poin'n'click, zatem możecie również polecić coś w tym kierunku. Liczę na odpowiedź no i do usłyszenia :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów:)!

Ostatnio zapytałem was o poradę dotyczącą gry dla mojej dziewczyny, i wasze uwagi były trafne a wspomniana bawiła się nieźle przy tytule, który jej poleciliście. Pytanie teraz brzmi następująco. Ostatnio grała w S.P.O.R.E i strasznie się jej spodobało, przeszła już wszystko co tam mogło być i znudziło ją latanie i zbieranie łupów. Co polecacie podobnego do tej gry? Dodam, że poza takim tytułem gier uwielbia gry poin'n'click, zatem możecie również polecić coś w tym kierunku. Liczę na odpowiedź no i do usłyszenia smile_prosty.gif

Pozdrawiam.

Point & click:

Świetne A New Beggining

The Dark Eye: Chains of Satinav oraz Memoria w realiach fantasy

Poniekąd Go! Go! Nippon! ale to raczej gra dla niewyżytych seksualnie facetów mających w kręgu swoich zainteresowań głównie małe dziewczynki w 2D :>

klasyczne już Syberia 1 & 2, Still Life oraz The Longest Journey

inny klasyk to seria Myst ale zagadki logiczne mogą być momentami dość wymagające

The Walking Dead w klimatach zombie

Niedawno ukazało się ponoć niezłe Broken Age od Tima Shafera, weterana gatunku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam! :)

Chciałbym zadać pytanie a mianowicie czy bardziej pod kątem fabuły bedzie lepsza DLC do Skyrim:Dawnguard czy lepiej zakupić AC:Liberation HD lub AC:Black Flag: Freedom ?? Oczywiscie wazna sa dla mnie szczegóły typu długość tych tych gier ale myśle że tym one sie od siebie za bardzo nie różnia.. jeżeli możecie to fajnie by było jak by przy okazji ktos podrzucil jakas gierke z ogarnieta grafiką i dobra fabułą (tak dodatkowo od siebie ;) ) tylko bez tych kluczowych tytułów typu Wiedźmin, TES czy AC :) (Każdy gatunek bedzie ok)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj kolego, że grafika to nie wszystko. Nawet indyk zrobiony po najniższych kosztach może zostać jedną z najlepszych gier, przykład? A choćby "To The Moon". Grafika iście pikselowa, a fabuła - lepsza niźli pisana przez zawodowców z Hollywood!

Ale jeśli chodzi o grę z "ogarniętą grafiką" i "przyzwoitą fabułą", to od siebie z czystym sumieniem polecam Far Cry 3, jeśli oczywiście jeszcze w nią nie zagrałeś.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...