Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja ostatnio zastanawiałem się w co zagrać na swoim kompie. Do głowy przyszedł mi Max Payne 3, bo po ten tytuł jeszcze nie sięgnąłem. Już nastawiałem się na kupno, gdy nagle przypomniałem sobie o AC: III. Wyboru jakiegoś muszę dokonać (chociaż i tak wiem, że prędzej czy później oba pudełka gier znajdą się u mnie na półce). Tematyka tych tytułów jest od siebie różna, całkiem inne realia, ale i tak nasuwa się pytanko: co mam wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram za bardzo w gry wojenne, ale ostatnio ogladałem gameplaya Sniper Elite V2 i powiem szczerze że mnie zaskoczyło pozytywnie. Jakie są wasze opinie na temat tej gry, grał w nią ktoś ?

Wiem, że to nie to samo, ale ja widziałem fragmenty rozgrywki ze Snipera u znajomego. Powiem tak- gra jest o tyle specyficzna, że jak się nie jest czegoś takiego fanem albo nie interesuje się takową tematyką gier to może ona rozczarować i szybko się znudzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nią grałem i jestem zadowolony, gra jest trudna potrafi wnerwić i za to ją cenie, gra sie najlepiej na jak najtrudniejszym poziomie, stary dobry sniper elite ;-) system slow motion pocisku połączonego z rentgenem jest po prostu genialny, nie ma to jak odstrzelić jaja komuniście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zastanawiałem się w co zagrać na swoim kompie. Do głowy przyszedł mi Max Payne 3, bo po ten tytuł jeszcze nie sięgnąłem. Już nastawiałem się na kupno, gdy nagle przypomniałem sobie o AC: III.

Na Twoim miejscu brałbym AC:III. O Maxie chodzą różne opinie, a AC:III jest uznawana za najlepszą odsłonę tej serii.

Co lepiej kupić z tych gier overlorda 2,dead island(ma być w przyszłym numerze),Serious sam 3 bfe czy mafie lub fuel.

Dead island kupisz za 15/16 zl w nadchodzącym CD-A, co do reszty gier, trudno powiedzieć, bo każda jest z innego gatunku. Wolisz FPSy, gry akcji z elementami RPG czy produkcje wyścigowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik134 W mw2,mw3 oraz bo2 zamiast dedykowanych serwerów masz konsolowy system lobby. W mw2 trudno znaleźć jakiś serwer skoro wybierasz tryb dajmy na to znajdź i zniszcz i dobiera cię z losowymi gościami. Jest niby opcja że dołączasz ze znajomymi do gry ale to nie to samo co normalny serwer. Ogólnie nie polecam. Najlepsze cody to cod1 (oraz dodatek uo),2 oraz 4. Najwięcej ludzi gra w bo2 jak mniemam ale polecam kupić cod4. Może w pierwszego black opsa gra więcej ludzi niż w czwórkę ale według mnie lepsza jest czwórka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się sprawa DLC w Fallout New Vegas? Podstawka na steam to 2.49 euro, a Ultimate 4.99.Zapewne i tak w przyszłości bym kupił DLC, ale ile ich jest i jaka ich jakość?

Aha. Fanem RPG zbytnio nie jestem, ale post-apo lubię.

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy forumowicze, szukam dobrych strategii turowych. Po głowie chodzą mi Empire:Total War, XCOM:Enemy Unknown, Jagged Alliance, ale te oczywiście już mam ograne. Może być też dobry erpeg z walką w turach, Fallouty znam na pamięć, KOTOR podobnie;) Dwa warunki: wysoka jakość, stosunkowo niskie wymagania sprzętowe (mam laptopa z Pentium DC 2GHz, 3 GB ram). Jakby ktoś coś fajnego polecił to będę bardzo wdzięczny.

Pozwolę sobie podbić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć czy warto kupić na steamie 2 części deponii (każda po 2,49 euro) i gemini rue (3,19 euro, jakby się komuś nie chciało liczyć to całość by kosztowała 8,17 euro). Rozważam jeszcze Terrarię za 2,49 euro. Prosiłbym o jak najszybszą radę.

Edytowano przez shift112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat jaką jedną pozycję kupić z mojej listy życzeń:

Max Payne 3 bez dlc , Hitman: Absolution ? Professional Edition , Fallout: New Vegas Ultimate Edition lub coś pomiędzy Infestation: Survivor Stories a ARMA II: Combined Operations.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też mysłałem, poczekam aż będą dorzucać Cursed Crusade do płatków to kupie :) A czy słyszał ktoś coś o edycji zbiorczej wszystkich dodatków do NWN2, bo mam podstawke, a mam ochotę zaopatrzyć sie w rozszerzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doma96 tutaj masz tak naprawdę każdą grę z innego gatunku.

Fallout New Vegas to świetny RPG w klimatach post-apo.

Max Payne 3 to strzelanka.

Hitman dla fanów skradania.

Infestation dla fanów survivalu, najlepiej ze znajomymi.

ARMA II dla fanów strzelanek (lub zapewne Day Z :P)

Cóż, wybieraj jaki gatunek najbardziej lubisz. Ja w podobnej sytuacji wybrałem Fallouta :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doma96 Hitman to bardziej skradanka niż shooter. Mało tam się strzela. Max Payne to już bardziej gra nastawiona na akcje, która ma z tego co wiem dobrą fabułę. Ja bym wybrał Max'a, ale tylko dlatego, że nie lubię się za bardzo skradać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...