Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Dragon Nest, Path of Exile, Runes of Magic, Aion ?

Śmigam trochę w NFS MW w multi, ale szukam czegoś bardziej realnego. ogólnie NFS fajny, ale nie lubię maniaczyć w jakąs grę cały dzień. Zastanawiam się nad dwiema grami F1 2012 i DiRTem 2. Jestem fanem F1 także elemty tej gry są mi znane, mam 2010 ale juz mało osób gra. Co do DiRTA do te nowe mi się nie podobają, za to dwójka jest genialna. Gra ktoś w te gry? Jak z ilością osób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubsio - Modern Warfare to klasyk, po tej części seria zaczęła się staczać w dół. Osobiście bym wybrał 4, choć preferuję klimaty zimnej wojny, ta część ma większość zalet CoDa, innym albo brakuje tego, albo tego - przykład: MW2 nie ma dedyków.

MW1 jest takim wzorcowym CoDem, że w każdej części biorą ten sam silnik :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto kupić Dirt 3 czy poprzednią cześć czyli 2? plus czy Dirty są na steam'a? Bo słyszy się, że są i nie są.

DiRT 3 to poprawiona wersja drugiej części. Warto wziąć, bo mimo tej skopanej Gymkhany istnieją inne atrakcje, a gra w przeciwieństwie do 'dwójki' nie zaczyna nudzić powtarzalnością tras w okolicach dwóch pierwszych godzin w karierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić Borderlands 2 czy Xcom : Enemy Unknow? (...) Border kosztuje 80 zł a Xcom 90. Proszę o w miarę szybką odp.

Obie gry da się kupić za niższą cenę, nawet w wersji pudełkowej. Jeżeli zaś pudełka nie potrzebujesz, polecam poczekać na wznowienie Wiosnobrania. Wtedy obie gry zakupisz za mniej niż 60 zł.

Co do samych gier: w żadną nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gier dobre od strony fabularnej w stylu The Walking Dead, czy To The moon. Dodam, że nie interesują mnie tytuły Gothic, czy Assassin's Creed a w Bastion, Max Payne, Alan Wake, Half-Life czy portal już grałem. Moją ulubioną grą jest To The Moon i poszukuję produkcji podobnej fabularnie, graficznie może być lepsza lub nie, klimaty Braida, Bastiona i The Walking Dead również mnie interesują, liczy się fabuła. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

A co to jednego z pytań:

Co lepiej kupić Borderlands 2 czy Xcom : Enemy Unknow? Dodam że obie gry mają premierowe dodatki. Czy w Borderlands 2 będę mógł odblokować 5 postać? Border kosztuje 80 zł a Xcom 90. Proszę o w miarę szybką odp.

Witam, Borderlands 2 polecałbym brać tylko jak masz z kim grać na co-op'ie, jeśli jesteś samotnikiem i lubisz taktycznie podchodzić do gier wybrałbym XCom'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszły niedawno nowe gry do PKK Cenegi, np. Deus Ex czy FEAR 3... Waham się: czy wziąć nowego Residenta (od razu zaznaczę, że w poprzednie części nie grałem, więc jakieś bóle do Capcomu o zatracenie klimatu mnie nie dotyczą), czy Dead Island, czy chwycić za Deus Exa i FEARA na raz (budżet ograniczony, ale nie jest mały, na Dead Island Riptide spokojnie wystarczy xD). Gatunek gry jest dla mnie tak naprawdę obojętny, liczy się dla mnie to, żeby można było ją aktywować na Steamie, no i żeby był to oczywiście w miarę dobry tytuł. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Deus ex. Tytuł genialny, który można przechodzić na kilka różnych sposobów, świetny klimat cyberpunkowy i dużo achików :)

Resident nie tyle co zaczął tracić klimat, co robi się troszkę nijaki, jakby Capcom nie wiedział, w którą stronę rozwijać tą grę.

XCOM - gra dla strategów i graczy preferujących grę solo, ale raczej do jednorazowego przejścia

Borderlands 2 - gra do wielokrotnego przejścia, ale raczej do co-opa. Mimo tego do solo też się nadaje

XCOM moim zdaniem jest średni, nie wiem jak Borderlands, ale na XCOM-ie się zawiodłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też skłaniam się do Deus Exa, wziąłem ostatnio Spec Ops: The Line, jeszcze nie grałem, ale nie wiem, czy to był dobry pomysł. Chyba chwycę za Deus Exa i RE6 na raz :) Dzięki za radę, scorpix.

Co do dyskusji nt. XCOMA i Borderlands 2 - ja, gdybym miał brać, to wziąłbym Borderlands z jednej, bardzo prostej przyczyny, która już została wymieniona - co-op. Dobry tryb kooperacji odstawia singla o lata świetlne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo widzę, że mnie nie zrozumiano, gdyż dałem i pytanie i odpowiedź w jednej wypowiedzi:

Witam, poszukuję gier dobre od strony fabularnej w stylu The Walking Dead, czy To The moon. Dodam, że nie interesują mnie tytuły Gothic, czy Assassin's Creed a w Bastion, Max Payne, Alan Wake, Half-Life czy portal już grałem. Moją ulubioną grą jest To The Moon i poszukuję produkcji podobnej fabularnie, graficznie może być lepsza lub nie, klimaty Braida, Bastiona i The Walking Dead również mnie interesują, liczy się fabuła. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RajderV3 i TheGlocKPL, dziękuję za szybką odpowiedź, jednak ps3 nie mam, posiadam za to xbox'a 360, gdybym miał ps3 to Heavy Rain byłby pierwszym tytułem który bym kupił :P. A z Fahrenheitem i Far Cry'em 3 zaznajomiłem się już jakiś czas temu i to świetne gry (szczególnie fahrenheit), jednak Far Cry 3 nie przemwiał do mne fabularnie... Po przygodzie jaką dostarczyły mi To The Moon i The Walking Dead trudno znaleźć coś podobnego :P. No trudno.. Jeszcze raz dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję gry koniecznie RPG gdzie postać ma do wyboru kilka rodzajów broni tj. muszkiet, pistolet, miecze, ogólnie gra w czasach późnego średniowiecza, renesansu. Od razu wykluczam grę Mount and blade Warband ze wzgl. na nieposiadanie drzewka umiejętności oraz Risen 2 za 2 sekundowy reload muszkietu bez animacji przeładowania. Proszę o pomoc i z góry przepraszam jeśli zły dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...