Jump to content

Eziox69

Forumowicze
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Eziox69

 • Rank
  Ork
 • Birthday March 6

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Mam pytanie czy jak kupie TESO: Morrowind w takim RTV Euro AGD (tam jest wersja razem z podstawą) to w środku po pierwsze znajdują się dwa klucze? Do podstawy i do dodatku czy to jest jakby wspólny klucz i czy jest to klucz steam czy do wpisania na głównej stronie TESO oraz czy jeśli posiadam już podstawę na steam to w wypadku takim, że to klucz na ich główną stronę to bez problemu powinno wszystko działać?
 2. Tak jak wyżej. Jeśli ktoś chętny może dodać: Skelrrad
 3. Możesz spróbować użyć emulatora pada do xboxa i tam dostosować klawisze. https://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce.App-2.0.2.158.zip&can=1&q=&sort=-uploaded Wrzucasz do głównego folderu gry.
 4. Mam pytanie dotyczące w sumie ogólnie różnic między single, a multi. Mianowicie w singlu czasami gra potrafi mi się przyciąć kiedy na ekranie wystąpi większa ilość efektów (latające pyły, walące się budynki etc.) To czy w multi nie będą występowały podobne ściny skoro mapa tam się nie "zmienia". W ustawieniach miałem wyłączone dodatkowe efekty, gram na średniej grafice bo na niskiej ta gra jest za brzydka. Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów. Tu każdy ma jakieś pytanie/problem - A.
 5. Katą grałem, a co do Zyry to właśnie się zastanawiałem czy zbierać na nią czy na Viktora.
 6. Chciałem się dowiedzieć co polecacie kupić na mida (zastanawiam się nad Viktorem) w swojej kolekcji mam już "trochę" miderów. Lista: -Ahri -Akali -Annie -Brand -Diana -Elise (w sumie to ona bardziej top) -Fiddlesticks -Gragas -Karthus -Kassadin -Kayle -Kennen -Kha'Zix -Twisted Fate -Zed -No i też kilka nietypowych picków Czekam na wasze rady
 7. W tym budlu masz klucze do Origin i Steam podczas gry w multi muszisz właśnie tam wprowadzić key Origin
 8. W moim przypadku pomagało po prostu ponowne uruchomienie Steam, a wieku chyba się nie da przypisać.
 9. Musisz odblokwać taki skill, a jak już go będzie miał to po prostu sprintujesz w stronę zombie i powalasz.
 10. Ja żadnych problemów nie miałem wszystko zainstalowało się z płytki a później pobrał patch jakieś 160mb
 11. Na pewno to masz za mało ramu bo minimum na Win 7 to jest 4 GB. Może to jest problemem może nie nie wiem.
 12. Sprawdź spójnośc plików w Steam oraz wyłącz wszystkie mody.
 13. Ja miałem podobnie tyle, że w Dead Island Riptide nic nie chciało pomóc więc został reinstall systemu i po tym wszystko ładnie chodziło na najwyższych.
 14. Dzięki. Już wszystkiego się dowiedziałem od autora napisów. Jeśli kogoś to zainteresuje ten program nazywa Aegisub. Temat do zamknięcia.
 15. Zaraz wnioskując z twojej wypowiedzi "... po patchu jakoś mi poszło" zgaduję, że jednak to był pirat bo patche się same na Steam pobierają. Nie chcę oskarżać ja tylko tak uważam.
×
×
 • Create New...