Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Lepiej brac o wiele tanszego BC2, badz poczekac na BF4 - ale kupic dopiero rok po premierze, kiedy to w koncu beda dostepne wszystkie DLC i Premium, za sensowna cene. Na Twoim miejscu zdecydowalbym sie na AC - mimo, ze nie przepadam za ta gra jest to, wedlug mnie, lepszy wybor niz BF3 na ta chwile.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obie gry i trochę przegrane, więc myślę że przyda się jeszcze jedna opinia. Jestem fanem serii Assassin's Creed, jednak wybrałbym na twoim miejscu BF'a. Multi w AC, jak dla mnie to nie ma sensu. Nie wiem wgl. po co jest multi do AC, ale okay. Druga rzecz, to taka że fabułą gry mnie nie powaliła w przeciwieństwie do poprzednich części. Jakoś nie przemówił do mnie za specjalnie AC III, ale nie żałuję że kupiłem. Fajnie, przejść raz i tyle. Mozę kiedyś zagram.

A co do BF'a, to jestem poirytowany zachowaniem EA i dodatkiem premium, które wypuścili po tym jak kupiłem tydzień przed B2K, i 50zł w plecy. Kupisz podstawkę, potem możesz kupować dlc, nowe mapy i osiągnięcia. Jednak jest zrobiony pod multi i nie powiem, bo przyjemnie czasami sobie popieprzyć z kolegą jadąc czołgiem. Druga sprawa to co-op. Można się świetnie bawić z kumplami, cztery klasy, każdy inną. Polecam Ci BF'a, za 70zł spokojnie znajdziesz, a AC za 90-100 i przejdziesz raz i tyle.

Jeżeli nie grałeś w poprzednie części AC, to zacznij od dwójki. Jedynka jest monotonna.

Edytowano przez Fander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos, to tylko i wylacznie Premium Edition - koszt to 120 zl. W Co-Opie nie ma podzialu na klasy (Troche sie zamieszales) - i te kilka misji to nic innego, jak zawracanie glowy. Sa one krotkie i nie wnosza nic fascynujacego. Multiplayer, to ulepszona wersja BC2, gdzie granie bez DLC jest bezsensu, gdyz traci sie cala esencje rozgrywki - mapy, pojazdy, bronie, tryby. Tak wiec, ja trzymalbym sie kupna AC - to naprawde dobra gra, natomiast BF3 - odpuscilbym sobie i poczekal na to, co pokaza przy kolejnej czesci.

Zdanie to jest subiektywne i zdecydowac musisz sam - co wlasciwie juz chyba zrobiles.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz Samurajow to tylko dodatek, ktory z czasem mozna dokupic. Na Twoim miejscu bralbym Shoguna 2. Wciaga nawet osoby, ktore nie sa fanami RTSow. Od siebie polecam ta gre z calego serca. wink_prosty.gif

Po za tym - ukazala sie seria gier - "Gamebook" - gdzie Shogun 2 (I Zmierz Samurajow rowniez - ale oddzielnie) sa wydane w wersji pudelkowej, wraz z niewielka ksiazka. Calosc kosztuje 35zl, a posiada rowniez kod aktywujacy gre na Steam. Zdecydowanie jest to ciekawsze rozwiazanie, niz sam klucz.

Oprocz tego, do 60 zl wychaczysz klucz do samego S2 i do ZS - na Allegro.

Jak juz bardzo bedziesz chcial ten dodatek, po kupnie Shoguna 2, na Steam jest mozliwosc dokupienia samej kampanii za mniejsza cene.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeżeli nie lubisz broni palnej w RTS to bierz podstawkę, jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz brać Zmierzch Samurajów. W dodatku są wprowadzone, np. pociągi, broń palna itd.

Tak ogólnie to za 60 zł kupisz obie gry (klucz) na cdp.pl jest promocja, więc się spiesz. Tylko nie wiem do kiedy trwa czy do 00:00 dzisiaj (tzn.jutro) czy trochę później.

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos, to tylko i wylacznie Premium Edition - koszt to 120 zl. W Co-Opie nie ma podzialu na klasy (Troche sie zamieszales) - i te kilka misji to nic innego, jak zawracanie glowy. Sa one krotkie i nie wnosza nic fascynujacego. Multiplayer, to ulepszona wersja BC2, gdzie granie bez DLC jest bezsensu, gdyz traci sie cala esencje rozgrywki - mapy, pojazdy, bronie, tryby. Tak wiec, ja trzymalbym sie kupna AC - to naprawde dobra gra, natomiast BF3 - odpuscilbym sobie i poczekal na to, co pokaza przy kolejnej czesci.

Zdanie to jest subiektywne i zdecydowac musisz sam - co wlasciwie juz chyba zrobiles.

Kurcze, chyba źle ująłem to z tym co-opem. Chodziło mi o to że jak grasz w singla, dołączasz do tej samej drużyny i każdy z was wybiera inną klasę. Np. medyk, technik i wsparcie. I sobie latacie po mapie spokojnie w aucie. A co do DLC, powiem Ci szczerze że ostatnich dwóch DLC nie pobrałem, bo nie chciało mi się grać w gry. Jednakże zbyt duża ilość map mnie przytłacza i kończy się na tym że odpalam lola bo nie wiem jaką mapę wybrać, jaki tryb itd. Jednak 200 godzin które przegrałem sprawiły mi frajdy. Nie raz jednak miałem ochotę wyrzucić komputer za okno. Wybór już został chyba podjęty, jednak ja bym kupił podstawkę z B2K. Chyba najlepsze mapy z dlc, na których grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, bo zanim odpalisz AC pobierasz uPlay a potem uPlay pobiera łątkę do AC i niestety tego nie da się zatrzymać bo inaczej nie odpalisz ac tak jak i bfa, ale na pewno nie waży 9gb ;) Jak pobierałem po premierze to ważyło może 200mb. A teraz to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...