Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja mam wersję GOTY, ukończyłem podstawkę, dodatek z wyspą zombie, a teraz gram w Secret Armory of General Knoxx, który jest najlepszym DLC w historii gier PC. Przejście go zajmuje prawie drugie tyle ile zajęło przejście podstawki. Polecam. Jeśli kupisz wersję GOTY, DLC od razu się same pobiorą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy. Poszukuję gry o tematyce MMA bądź UFC chociaż to mma bardziej mnie kręci i mam problem ponieważ szukam tej gry na pc a bardzo ciężko jest ją znaleźć. Znajdowałem gry tylko na konsole a jak wiadomo gry na emulatorze czy PS2 czy innym słabo chodzą. Mam prośbę aby ktoś pomógł mi poszukać takiej gry. Chciałbym aby ta gra miała jaką taką grafikę a nie gra w pixelach. Liczę na waszą pomoc

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent na gwiazdkę dla brata, jego ulubiony typ to coś takiego jak Batman AA, Bulletstorm itp. chodzi generalnie o nawalankę, posiada Borderlands, Bulletstorma, Batmana AA i Prototype, macie jakieś pomysły na gry tego typu właśnie? Otwarty świat, ciekawa nawalanka wręcz lub bronią palną? Składajcie różne propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję gry RPG bądź CRPG z:

-wciągającą fabułą (taką żeby mnie przykuła do ekranu na tydzień)

-dużą ilością itemów, umiejętności i innych tego typu rzeczy

-grafika nie jest dla mnie podstawą jednak jest dość ważna

-musi być długa żeby mi starczyła na ładnych paręnaście godzin

-im większy i bardziej otwarty świat tym lepszy

grałem w: serię gothic, risen, mass effect, obydwa kotory, jade empire, fable, torchligcht, wiedźmin, drakensang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jeżeli jest to zły dział to proszę o przeniesienie i również jeżeli złamałem regulamin forum to proszę o ukaranie mnie w odpowiedni sposób.

Od zawsze jeżeli grałem w grę w której była dostępna rola snajpera zawszę ją brałem, nie wiem od czego to zależy ale od prawie zawsze miałem opanowanie w tej roli oczywiście w grach. I właśnie takiej gry szukam, raczej żeby był to symulator snajperski.

Ja osobiście do takiej gry mam wymagania (mogą być trochę wysokie)

-tak jak to w roli snajpera mało latania większość czekania na wroga

-ładna grafika

- możliwość grania na multi oraz żeby serwery nie świeciły pustkami.

- przystępna cena, aby mógł ją kupic 16latek któremu rodzice nie pozwalają kupować gier, ponieważ twierdzą że szkoda kasy :dry:

przed pisaniem tematu miałem tyle wymagań dotyczące takiej gry, lecz teraz prawie wszystko zapomniałem :dry:

Proszę podawać wszystkie tytuły gier które chociaż w minimalnym stopniu spełniają takie wymagania.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...