Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Dzięki za odpowiedź (mi Crysis na benchmark nie wygląda, wydaje się poza swoją grafą świetną grą, ale jeszcze się zastanowie). Ja bym ci polecił SW: The Force Unleashed na PC 1 część. Bardzo fajna gierca i wciąga. A ostatnio tania. Mi ładnie chodziła, choć mój komp nie jest buldożerem, tylko przy filmikach nieznacząco cięła, ale to nie przeszkadzało. Wszyscy narzekają na optymalizację, ale zła nie jest. Skoro lubisz klimaty GTA to może Mafia I i II? Albo Diablo? Ja ci jeszczę polecę Gothica I i II świetna gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał o grach bo bym do jutra nie skończył, ale poradzę:

@Afaf Dragon Age:Początek

@CiemnyJa Skoro już pogrywasz w LoL to już lepiej przy nim pozostań lepszsej gierki MMORPG nie znajdziesz

@princefan Nie odrażaj się od serii Gothic zagraj w 1 (najlepsza część) na 100% będziesz z niej zadowolony, jak dla mnie 9+/10, na 2 + Noc Kruka też nie będziesz miał co narzekać 8/10, trójka to raczej żenada i kompletne badziewie i nie opłaca się wydać choćby 5 zł, ale w dwie pierwsze części wal śmiało, choćby nawet z tego powodu, że 2 części za 2 dyszki kupisz. A tak poza tym obowiązkowym klasykiem mogę ci polecić może KOTOR, Fallout, Just Cause, Team Fortress 2, Kane&Lynch, Bloodrayne 1 i 2

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic, Gothic II, KoTOR i Fallout to c'rpgi, a c'rpg, na jakiego czekam, to Wiedźmin 2 :D (jeszcze 3 tygodnie)...

Just Cause - spróbuję, chciałem w 2 pograć, ale nie mam DX 10 (XP) :)

Team Fortress 2 - na razie od Steama, mimo że nie jest zły, to się trzymam z daleka, poza tym do sieci mam UT3 i LoL

Kane & Lynch - wersja z CD-a z powodu chyba znanych problemów z kartami ATI nie chce mi chodzić :/ , a zagrać chciałem

Bloodrayne - zapomniałem wspomnieć, a w nie też trochę ciąłem.

Aha, a czy Rayman + Rayman 2 i 3 też byłby dobry wyborem? Grałem w 3 (nie przeszedłem, niestety) i Rayman Education i były super. Zastanawiam się też nad Mini Ninjas, The Guardian of Light (Lara) i Shattered Dimensions...

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym was spytać o rade. Co lepsze: Crysis Maximum Edition (http://www.empik.com/szukaj/multimedia? qtype=basicForm&q=crysis&subQuery=&searchCategory=multimedia&sort=&x=0&y=0) czy Risena (http://www.empik.com/szukaj/multimedia?qtype=basicForm&q=risen&subQuery=&searchCategory=multimedia&sort=&x=0&y=0). Doradzicie? :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Naszło mnie ostatnio na pewną rzecz. Istnieją może gry, oczywiście nie chłamy z oceną 4/10 tylko jakieś dobre typu detektywistyczne. No wiecie, przestępstwa, zbrodnie, znajdowanie dowodów, przesłuchania, łapanie przestępcy itp. Nasuwa mi się Sherlock Holmes i Kuba Rozpruwacz, ale proszę was, może znacie jakieś ciekawe gry tego typu. Mogą być nowe, stare, tylko żeby poszły na win 7 i były ciekawe :). Ogólnie, jak ktoś nie do końca zrozumiał to chodzi mi o coś w stylu L.A Noire. Czas akcji jakikolwiek, najlepiej 18-19 wiek. Albo współczesność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snaf1

Te dwie gry to zupełnie różny gatunek, więc jeśli wolisz FPS-y, bierz Crysisa, a jak wolisz RPG-i, bierz Risena ;) W Crysisa pograsz też w multi, a Risen nie ma takiej opcji. Ja bym wybrał Risena, ale ja jestem fanem RPG-ów :D

A jak grałeś w pierwsze trzy części Gothica i Ci się spodobały to bierz Risena, to prawie to samo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście polecić mi jakąś dobrą strategie, ważne aby dyplomacja była dosyć rozbudowana, chodzi głównie o zawieranie sojuszy, handel itd. itd. Główny nacisk kładę na dyplomację.

Drugą gierką jest jakiś fajny FPS. Ostatnio kupiłem Battlefielda 2, niestety trochę się rozczarowałem, ponieważ chodzi mi jedynie o tryb dla jednego gracza, a BF 2 to niestety głównie multi;/ W trybie dla jednego gracza nie ma fabuły, ani nic, jedynie walka z botami na 8/10 mapach. Ale jakoś gram, narazie jeszcze się mi nie znudziła. Moglibyście mi polecić jakieś ciekawe dodatki do BF 2? Fajnie by były gdyby, w któryś zawierał jakąś konkretną kampanię z jako-taką fabułą.

Ewentualnie polećcie mi jakiegoś niezłego FPS. Mile widziane jest środowisko wrażliwe na penetrację;) Tzn. żeby można były duużo rozwalać, płotów, murków... coś takiego. Gra ma nie być jakaś nowsza, więc nie polecajcie mi BF: BC2. Gra ma ruszyć na już dosyć leciwym sprzęcie:

AMD Sempron 2400+ 1.67GHz

1024 mb ram

karta graficzna: GeForce 6200 256mb SM 3.0.

Jednak BF 2 chodzi bez żadnych przycięć na średnich. Wysokich nie patrzyłem.

Z góry wielkie dzięks;)

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście polecić mi jakąś dobrą strategie, ważne aby dyplomacja była dosyć rozbudowana, chodzi głównie o zawieranie sojuszy, handel itd. itd. Główny nacisk kładę na dyplomację.

Europa Universalis. Świetna gra, która spełnia Twoje wszystkie wymagania :)

Drugą gierką jest jakiś fajny FPS. Ostatnio kupiłem Battlefielda 2, niestety trochę się rozczarowałem, ponieważ chodzi mi jedynie o tryb dla jednego gracza

No to może jakaś starsza część Call of Duty? Kampania w dwójce jest całkiem niezła (w pierwszą część nie grałem, więc się nie wypowiadam ;)).

Edytowano przez MrYoshi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - pograj sobie we wszystkie części Medal of Honor :) Jedynka naprawdę "kopała po tyłku", a jeśli nie słyszało się o słynnej plaży Omaha, to właściwie nie jest się graczem ;) Ostatnia część może i nie za długa, ale zanim poprzechodzisz te pierwsze, to spadnie do EA Classics, więc nie zapłacisz za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo mam gier które polecam i nie polecam.Mógłbym polecić takie gry jak : Assassin's Creed Brotherhood, Grand Theft Auto IV,Saint's Row 2, Sniper : Ghost Warrior,Call Of Duty Black OPS, Rayman Trylogia - Rayman M,Rayman Revolution,Rayman Hoodlum Havoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie tu tytuły jakichś dobrych gier niewymagających akceleratora 3D.

Eem... Może "Warblade" albo "Pocket Tanks Delux" :D

Polecam wszystkim:

- Pure - najbardziej odlotowa i szalona gra o ATV jaką kiedykolwiek widziałem! Przypływ adrenaliny gwarantowany! :D

- Hellgate - moim zdaniem świetna gra, może fabuła nie jest jakaś odkrywcza ale mimo to ta gra ma klimat!

- Advent Rising - według mnie fabuła gry jest poprostu genialna.. pozatym muzyka, bohater i wiele innych rzeczy.. :)

- DMC 4 - fajna fabuła, zajefajne przerywniki filmowe, no i bohaterowie którzy potrafią utkwić w pamięci na dłużej. :)

- Seria Gothic 1-3

- Herosi 5 Dzikie Hordy

- Dark Sector...

...i kilka innych tytułów.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś ciekawe tytułu, w których można dosiąść jakiegoś wierzchowca, najlepiej konia. Chodzi mi głównie o RPG lub gry akcji oczywiście, ale jakby się znalazł jakiś FPS, również by było fajnie.

W M&B i w obie części CoJa grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed - cała seria, OBOWIĄZKOWO!

The Elder Scrolls III i IV - też koniecznie

Jak masz PS2, to Shadow of The Colossus

Na razie to tyle. To w sumie 200, a nawet i więcej godzin grania, więc :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam chęć kupić sobie nową grę a mianowicie Batman: Arkham Asylum na PC. chodzi mi o sterowanie czy bardzo źle będzie mi wykonywać combosy i inne tam na klawie ? czy musowo pad do tej gry ? Bardzo proszę o pomoc.

Czy sterowanie tej gry jest mniej więcej jak w DMC ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję gry jak w temacie, fajnie by było jakby gra była też długa ponieważ wybieram się do babci na tydzień a u nich jest jakiś stary komp, wiem tylko że 512 ramu.Gatunek obojętnie byle była wciągająca.Proszę o szybkie odpowiedzi bo muszę zamówić na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ze starego powiadasz, no to może Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, Sacred, Disciples II + różne dodatki, KOTOR 1 i 2, Dungeon Siege II, hmmmmm może Diablo 1 i 2 , Warcraft , Gothic 1 i 2, Devil May Cry III, można odkopać stare Vice City pełno jest starych mega gier;) Tylko wystarczy przypmnieć sobie ostatnich kilka latek;D

PS. Zapomniałem o moim ulubionym tytule z dawnych lat a mianowicie Icewind Dale II;)

Edytowano przez darion013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...