Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chciałbym zagrać w jakiegoś w miarę nowego FPSa. Zastanawiałem się generalnie nad MW, WaW, MW2, BC2.

Zależy mi na grafice, widowiskowej i trzymającej się kupy fabule - generalnie single player. Niezłym multi też nie pogardzę ;)

I żeby mój sprzęt udźwignął to na detalach co najmniej średnich/wysokich.

Windows Vista SP2 32 bit

Intel Core 2 Duo CPU E7200 @ 2.53 GHz 2.40 GHz

2GB RAM

NVIDIA GeForce 9500 GT

Jaką grę polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@captainkorhil - jeśli chcesz grę z doskonałym multi, z genialną, lecz krótką fabułą (teraz wszystkie takie krótkie, więc nie ma co narzekać) to bierz CoD: Modern Warfare. To pierwszy taki FPS z serii CoD. Wyznaczył poniekąd kierunek jej rozwoju i dzięki MW mamy dziś takie FPSy jak niedawno wydany Black Ops. A ze sprzętem nie powinno być problemu - MW ma niskie wymagania, na średnich pójdzie ci spokojnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko odnośnie Battlefield'a BC2, czy jest warty zakupu?

Może ktoś ma jakąś opinie dot. BC2 którą chciałby się pochwalić. :)

Oczywiście mam na myśli opinie na temat multiplayera tego Battlefield'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!

Mam zamiar kupić sobie grę z Extra Klasyki.

W oko wpadły mi następujące tytuły : Fear 2 Project Origin ,Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena oraz Alone in the Dark 5 .

Mogę zakupić tylko jedną z nich ,byłbym wdzięczny gdybyście mi doradzili w wyborze jednego z tych tytułów .

Chciałbym zwrócić także uwagę na to ,iż mój komputer ma pare lat i nie wiem czy te gry mi wejdą.

Mam 1 GB Ramu , Procesor Intel 2.8 Ghz dwurdzeniowy , karta graficzna Geforce 7300 256 MB ,Win XP Service Pack 3.

Jak uważacie który z tych tytułów jest najodpowiedniejszy na mego kompa??

Za wszystkie odpowiedzi będe bardzo wdzięczny ;)

Pozdrawiam Daniel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś chyba wybrałbym FEAR 2, pewnie dlatego że lubię gry-horrory :D

A tak w ogóle znacie może jakieś dobre gry-horrory ?

Nie muszą być najnowsze, hity sprzed 2-3 lat też mogą być.

Edytowano przez Tabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tabula - może F.E.A.R. 1 z dodatkami Ci się spodoba. Dosyć ciekawe jest też Dead Space, Alone in the Dark i każda z części S.T.A.L.K.E.R.'a. Gra w nocy w te gry, które wymieniłem to wspaniałe przeżycie.:P Nieraz można spaść z krzesła i mieć koszmary (jak mój kolega po F.E.A.R. 1. :D).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle znacie może jakieś dobre gry-horrory ?

Nie muszą być najnowsze, hity sprzed 2-3 lat też mogą być.

Tak jak wyżej - F.E.A.R z dodatkami na pewno ci się spodoba. Dwójka taka jakaś mniej straszna. Przynajmniej dla mnie dorosła Alma to już nie to samo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tabula

S.T.A.L.K.E.R. jest straszny tylko w laboratoriach (kiedy to poltergeisty harcują sobie po korytarzach)

czasem nad jeziorem Jantar nocą (snork może zaskoczyć i zajść od tyłu) i podczas pierwszego spotkania z kontrolerem. Ja wtedy podskoczyłem na krześle. Ogólnie S.T.A.L.K.E.R. jest straszny najczęściej podczas spotkania z mutantami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytelnik wybiera się na zakupy :cool:

Jaką dobrą ścigałkę mi polecicie z nocnymi wyścigami, otwartym miastem i ogólnie tuningiem, jakieś wyzwania na mieście itp. Grałem w NfS:U2 i Burnout Paradise, więc już odpada, ale coś w tych klimatach.

@down - w pierwszą też grałem. MR odpada:p

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką dobrą ścigałkę mi polecicie z nocnymi wyścigami, otwartym miastem i ogólnie tuningiem, jakieś wyzwania na mieście itp.

Juiced 2, lub ewentualnie pierwsza część, choć bardzo ciężko ją dziś dorwać w sklepach. A dwójeczka w Extra Klasyce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie musi być "po naszemu" to WarRock (wydawało mi się, że jest, ale mogę się mylić). Jeśli nie: Combat Arms, America's Army, F.E.A.R Combat (choć w tym newbie maja ciężko), Wolfenstein: Enemy Territory.

Edytowano przez Fivtyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak.

Na prezent polecam grę assasin's Creed 2 *(dla chłopaka) a ewentualnie NFS (jakaś nowsza) dla chłopaków którzy są cierpliwi i nie rezygnuja szybko z rozgrywki polecam jakąś strrategię.

A dla tych którzy lubią adrenaline lub zabawę czasową polecam dead rising 2 gralem przeszedlem kilka razy moje uczucie : hmm można grać ile się da za kazdym przejściem jest inaczej więc zagrajcie.

Ach padło też pytanie co lepsze MW2 czy batman wybrał bym MW2 podobno krótki singleP ale ja nie grałem więc nie wiem ale podobno bardzo dobre.

No to na tyle to pozdrawiam was. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...