Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Cześć, ja mam takie konkretne pytanie. Zostało mi tydzień wolnego, a do tej pory grałem w gierki na myślenie, więc teraz chciałbym się trochę zrelaksować :D Naszła mnie ochota na hack & slash.

Teraz pytanie:

Czy teraz normalnie w empiku czy gdziekolwiek kupię Torchlight? :D jeśli tak to w jakiej cenie. Chciałbym kupić na miejscu, żeby nie tracić czasu na przesyłki. Myślę, że z 70zł maksymalnie? :P

Edytowano przez luklic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najlepsze i tak jest Orange Box ,w które chciałbym wejść w posiadanie :happy:

Ale jak na razie nie ma kasy :dry:

Ale to nie największe moje zmartwienie ,ponieważ bardzo chciałbym wejść w posiadanie w Garry Moda ,ale nie znam się na płatnościach steam(tzn. nie wiem jak się zakupuje) :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otoz m.in jestem fanem strategii, ot tak czasem mnie nachodzi ochota, zeby pograc bo glownie strzelam w FPS'ach ;)

i tu pojawia sie moje pytanie, ktore strategie z tych bardziej "realistycznych" polecacie (naturalnie gralem tez w serie warhammer 40k, ale ostatnio mi sie przejadly tego typu gry )

pogrywam ostatnio w Company of heroes, Men of War i zastanawiam sie czy nie ma czegos w tym guscie tylko jeszcze bardziej zaawansowanego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyszły nowe gry w ExtraKlasyce i chciałbym sobie kilka z nich kupić. Niewiem tylko czy niektóre tytuły które wybrałem są warte kupna. Interesują mnie m.in.:

-F.E.A.R. 2 Project Origin *

-The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena *

-Supreme Commander Złota Edycja *

-Alone in the Dark

-Test Drive Unlimited

-Test Drive Unlimited Megapack

Tytuły oznaczone * są dla mnie najciekawsze.

A więc czy opłaca się kupić którąś z tych gier ? Czy starczą na więcej niż 5h i czy tryby multiplayer są wciągające ?

P.S.

W pewnym sklepie znalazłem gre Section 8 za 19 zł. Czy warto ją kupić ? Czy trzeba mieć konto LIVE w GFWL i opłacać obonament ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam ostatnio pewien kryzys gierkowy, kompletnie nie wiem w co grać, mam do skończenia drakensang the dark eye, alone in the dark, half life 2, company of heroes i kroniki riddicka, dwie części, jednak akurat na te gry kompletnie nie mam ochoty i nie mogę się wkręcić :tongue:

Szukam jakiegoś fajnego rpg, albo jakiejś przygodówki "z jajem", z rpg bardzo podobały mi się dwa pierwsze gothic'i i dodatek do dwójki, dragon age z dodatkiem, mass effect'y, więcej w tej chwili nie pamiętam :P

Z przygodówek grałam w the longest journey, syberię, runaway... nic więcej mi nie przychodzi na myśl aktualnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych Rpg to mogę ci polecić Wiedźmina, świetna gra, świetnie odwzorowany świat, dobra grafika i długa rozgrywka, mnie ta gra wciągneła na dobre kilkanaście dni, naprawde polecam, a jeśli chodzi o przygodówki, to nie wiem, w ogóle w nie nie grywam, a jeśli już, to poleciłbym ci Fachrenaita(coś takiego, nie wiem jak to sie pisze), to chyba jedyna przygodówka która mi sie podobała;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otoz m.in jestem fanem strategii, ot tak czasem mnie nachodzi ochota, zeby pograc bo glownie strzelam w FPS'ach ;)

i tu pojawia sie moje pytanie, ktore strategie z tych bardziej "realistycznych" polecacie (naturalnie gralem tez w serie warhammer 40k, ale ostatnio mi sie przejadly tego typu gry )

pogrywam ostatnio w Company of heroes, Men of War i zastanawiam sie czy nie ma czegos w tym guscie tylko jeszcze bardziej zaawansowanego

Jeśli lubisz klasykę (ALE TO NAPRAWDĘ KLASYKĘ) ,to polecam Suden Strike

Mam tą grę na płycie z takiej innej gazety ,jak jeszcze poszukiwałem porządnego pisma (i oto znalazłem CD-ACTION :tongue: )

Nie wiem ,czy można tę grę jeszcze gdzieś kupić ,ale powiem ci ,że jeśli poszukujesz porządnej strategi, to szukaj w klasykach

Naprawdę warto :wink:

Coraz nowsze produkcje to nie już to co było kiedyś ahhh....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego rpg, albo jakiejś przygodówki "z jajem", z rpg bardzo podobały mi się dwa pierwsze gothic'i i dodatek do dwójki, dragon age z dodatkiem, mass effect'y, więcej w tej chwili nie pamiętam :P

Z przygodówek grałam w the longest journey, syberię, runaway... nic więcej mi nie przychodzi na myśl aktualnie :P

Może z RPG spróbuj np. Risen, albo Arcanie jeśli Ci się Gothic podobał (wyjdzie w tym roku). No i oczywiście klasycznego Morrowinda (Obliviona też możesz, ale np. do mnie nie przemówił).

A z przygodówek, to nie wiem, czy znasz tę klasykę, ale np. spróbuj coś z Monkey Island, albo Ceville (w CDA było :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

jakis czas temu dorwałem gre Dark Messiah, po 5 minutach grania, zostałem wciągniety po same uszy !

Gra zrobiła na mnie duze wrazenie, dynamiczna walka z przeciwnikami (taka prosta sprawa jak kopniak w przeciwnika, a zwieksza dynamikę walki) , elementy przygodowe, wstawki animacyjne gdy następuje jakiś przełom w grze, walka z olbrzymami, rozwijanie umiejętnosci - nie przesadnie rozbudowane, trochę magii, to wszystko powodowało, ze grałem w nią jak tylko miałem chwile wolnego czasu.

No i stąd pytanie, czy moglibyscie polecić mi coś podobnego do Dark Messiah ? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...