Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Imo jednak lepoiej zacząć od Cienia Czarnobyla. Teoretycznie Czyste Niebio się ciut przed nim zaczyna ale nawiązan do CC jest sporo (a w drugą stronę w CC do Czystego Nieba już nie) a czyste Niebo w sumie kończy się w momencie finału Cienia Czarnobyla, jab ym jednak od Cienia zaczął...

Secundo w Niebie jest parę nowinek w gameplayu i grać najpier w technicznie lepszą grę później w tą bardziej 'ograniczoną trochę nie teges..

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : jakiego fps-a w cenie do 70 zł kupić , głównie dla trybu multiplayer. CoD MW czy jakiegoś innego , czekam na wasze propozycje :) . czy lepiej dopłacić do CoD MW 2 lub Battlefield BC 2 ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Bierz COD 4: MW, nie dość, że tańsze to do tego o niebo lepsze niż te 2 gry razem wzięte, single trochę krótki ale jaka frajda gdy przechodzimy kampanię, potem trudniejsze poziomy, przechodzenie misji na ,,punkty", a multi?Po prostu poezja, najlepszy na całym świecie.W żadnej grze nie ma Go lepszego, nawet w CS'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie jakąś dobrą grę strategiczną

-> Settlers (seria)

-> C&C Generals albo Tiberium Wars

-> Star Wars Empire at War

-> Supreme Commander

-> Dawn of War, Company of Heroes

Jest tego sporo, wszystko zależy od tego, jakie realia Cię interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nowsze gry(najlepiej z 2010r. lub końcówka 2009 - listopad/grudzień) polecacie na mojego kompa żeby poszły?

Intel Core 2 Duo E4300 1.8 GHz

1GB RAM DDR2 667MHz

MSI GeForce 8400GS 256MB pixel shader 4.0

Gatunek obojętny, ważne żeby gra wciągała i ogólnie była dobra i weszła mi na tym kompie.;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freshcie

Twój piecyk to raczej nie potwór :P, wiec ciężko będzie znaleźć grę z 2010 roku która by ci spokojnie uruchomiła. Ale oczywiście są takie gry :)

Pierwszą z nich jest Mount & Blade: Warband masa godzin grania, grafika może cię odstraszyć, szczególnie na minimalnych detalach, ale jak już wsiąkniesz w klimaty, to już po tobie xD, no i dość porządne multi, ale jeśli nie grałeś w pierwszą część M&B to najsampierw ogarnij ją, ciężko będzie też znaleźć Warbanda za 50 zł. Jeśli lubisz sieciowe FPS to polecam ci Call of Duty: Modern Warfare 2 za 50 zł powinieneś spokojne znaleźć, a myślę że na minimalnych również pograsz. To chyba tyle, twoja karta jest dość słaba, może lepiej zbieraj kasę na nową, za 200 zł można już kupić 9600 gt lub 4670.

P.S

Muszą to być gry z 2010 :P ?

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

ro442 chce żebyśmy mu polecili jakąś strzelankę, bo strategie już kupił (ale pewności mieć nie mogę) :wink:

ro442

A ile kaski masz mistrzu :dry: I ile chciałbyś gier za tą kwotę :smile:

down

To ja się już pogubiłem :huh: Zaczekajmy na to co powie ro442

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...