Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 01/2009 zawartość

Polecane posty

Psychonauts - gra dla dzieci, lub ludzi rządnych kategorycznej odmiany w swym życiu...

jak patrze po screenach, to wiela dzieci miałoby problemy z zaśnięciem, po graniu w tę grę. Zbyt "psychodeliczna", jak to powiedział Princefan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że recenzja ME będzie w lutym, a tu pojedynek: PoP vs ME. Kto wygra? Może i PoP, ale ME nie wyjdzie z tego pojedynku do końca przegranym, co mnie cieszy ogromnie. Wiem, że to NFS Undercover będzie..., aj, cicho sza...

Pełniaki już omawiałem. GTA IV - jeśli pominąć konwersję, do dycha by była na 1000.000.000%. Ale tego nie da się pominąć, więc dostanie najwyżej... 8. Aż takie zło uczynił Rockstar. Pozostałe gry mnie nie korcą, choć na F.E.A.R. 2 czekam, bo mi pójdzie i zapowiada się kolejny piękny survival horror z efektami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje dwóch ważniejszych recenzji :

Gothic 3: Zmierzch Bogów

Bedzie w 2/2009.

Spore: Creepy & Cute Parts Pack

No faktycznie, trzeba bylo wrzucic zamiast GTA IV, Prince'a, Mirror's Edge czy Left 4 Dead. :)

i jeszcze paru innych mniej znanych ale myślę że również wartych do zrecenzowania np. takie gry o tematyce sportów zimowych czy inne . . .

A, no tak, "czy inne". Faktycznie, brakuje "czy innych". A wpadles na taki pomysl, ze moze takie "czy inne gry" sie nie ukazaly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts - gra dla dzieci, lub ludzi rządnych kategorycznej odmiany w swym życiu...

jak patrze po screenach, to wiela dzieci miałoby problemy z zaśnięciem, po graniu w tę grę. Zbyt "psychodeliczna", jak to powiedział Princefan.

Eeeeeee.... ile masz lat...? :P :P :blink:

CormaC Napisano Dzisiaj, 11:19

CYTAT(orzechXIX @ 24 Dec 2008, 10:58) *

PPS: kiedy, jako ciekawostkę, dołączycie "Limbo of the Lost"?? biggrin.gif

Nigdy, bo obowiazuje zakaz dystrybuowania tej gry.

A jeśli Pixar oskarży te Małe Auta i oni pójdą do więzienia, a gra wtedy będzie zakazana, a wy ją daliście, i wam się wtedy oberwie, i wy pójdziecie do wiezienia, i CDA przestanie istnieć, bo zakaża to czasopismo??!! NIE!!!! :o

...to tylko zły sen był.... Uff... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny grzbiet (kto dobiera kolory do grzbietu i czym się kierujecie, jeśli to wy?)

Recenzje przeczytam wszystkie jak zwykle, ale tym razem wyjątkowo bo wszystkie gry są nader ciekawe.

Pełniaki, miesiąc temu chyba jednak lepsze, ale Psychonautsami nie pogardzę

Oklłdka już taka sobie - wybaczcie ale za dużo nałożone naraz, wolę jak jest temat z jednej gry, ale to nie ważne.

Gry na które czekamy (59?!) no no, nie mogę się doczekać.

Brawo - świetne rozpoczęcie nowego roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts - gra dla dzieci, lub ludzi rządnych kategorycznej odmiany w swym życiu...

jak patrze po screenach, to wiela dzieci miałoby problemy z zaśnięciem, po graniu w tę grę. Zbyt "psychodeliczna", jak to powiedział Princefan.

Eeeeeee.... ile masz lat...? :P :P :blink:

Sprawdź se w profilu. Zresztą, napisałem, wiele dzieci. Na przykład moja młodsza siostra (9 lat). Naprawdę, jak mam na codzień styczność z dziećmi, to się mniej więcej orientuję, czy miałyby problem z zaśnięciam, czy nie.

acha, pytanie: Najbardziej oczekiwane gry 2009 - a będzie też podsumowanie 2008 (w kt?re gry najchętniej graliście, najwieksze rozczarowanie itp)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Pixar oskarży te Małe Auta i oni pójdą do więzienia, a gra wtedy będzie zakazana, a wy ją daliście, i wam się wtedy oberwie, i wy pójdziecie do wiezienia, i CDA przestanie istnieć, bo zakaża to czasopismo??!!

Prawo nie dziala wstecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje dwóch ważniejszych recenzji :

Gothic 3: Zmierzch Bogów(...)

Prawdopodobnie zachwytów nie będzie nad Gothic'iem nowym bo podobno jak zwykle mnóstwo bugów... ale moge sie mylic bo nie grałem.

Co do numeru to naprawdę wypasione recenzje. Najbardziej interesują mnie GTA 4 i nowy Prince. Mniemam że obie gry utoną w redakcyjnej fali zachwytów... za to NFS zostanie pojechany ;) ciekawe jaki ze mnie prorok, hehe.

Co do coverka to Psychonauts kojarzę, chyba czytałem w CDA tego recke i chyba mnie tytuł zainteresował skoro go kojarzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie... NAJLEPSZY numer CDA w historii... :D A zbieram już (/dopiero) 3 latka. :) No ale czegoś takiego jeszcze nie widziłem... CDA rządzi!! Ever forever :D

100000000000/10 :P

We wszystkie gry na coverku oczywiście pogram, a pismo chyba pierwszy raz w życiu przeczytam od deski do deski. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Numer jest super! Super recki na które czekałem, szczególnie GTA 4. Dobre pełniaki, w NARC sobie na pewno pogram. Okładka, hmmm, interesująca. Ogólnie będzie co poczytać i w co pograć.

P. S.

Jakie na serio ma wymagania gra Little Cars in The Great Race?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz, kiedy numer styczniowy bedzie lepszy niz grudniowy! tak pod wzgledem recenzji jak i pelniakow :D no bo patrzcie: 10 recenzji SUPERHITOW (moze procz tej przygodowki), przynajmniej 2 dobre gry na coverze (to sie okaze w sumie... badzmy dobrej mysli jednak), lacznie 65 (!!!) zapowiedzi, baaaardzo ciekawy artukul o laptopach dla graczy (ciekawe jak wypadnie ten moj Pavillion :rolleyes: )... a okladka? niezla, ale mogla byc sama panna z GTA, bez screenow z ME i NFS-a :)

byle do 9-go!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka wypaśna , jak numer grudniowy , recenzje będę czytał chyba 13 razy , ale CZY WAS POWALIŁO z tą wyścigówką ???? Niby komu to pójdzie ??? Nawet Windows 7 nie wyszedł a wy nam tu . . . zaraz . . . Ahaaaaa. . . Ale ty jesteś pokręcony Smugg !!!! Sorki za to "powalenie" . . . Nerwy :D Nie mogę się doczekać kawałku o pamięciach RAM . . .

A co do gta4 - miałeś Smugg jakieś problemy z tym HITEM , które opisują w sieci (sądząc po tym , że wlepiliście mu znak jakości to chyba nie) ??? :huh:

kolejny raz, kiedy numer styczniowy bedzie lepszy niz grudniowy! tak pod wzgledem recenzji jak i pelniakow :D no bo . . .

To ich taki chwyt marketingowy - niby na święta super extra , ale na nowy rok jeszcze więcej itd. Mi to nie przeszkadza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz, kiedy numer styczniowy bedzie lepszy niz grudniowy! tak pod wzgledem recenzji jak i pelniakow :D no bo . . .

To ich taki chwyt marketingowy - niby na święta super extra , ale na nowy rok jeszcze więcej itd. Mi to nie przeszkadza ;)

Nie zaden chwyt, bo przeciez zadnych duzych recenzji celowo nie opozniamy ani tym bardziej nie przyspieszymy otrzymania gry do testow. Tak wyszlo i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z resztą świata ;) Okładka słaba. Powinien być jeden temat z gry,a nie kilka (przykład? numer [chyba] 10/2008, Stalker na którego lufie siedzi Sporek... makabra..). Na okładce dałbym GTA IV (Mirror's i Prince już były na okładce). Poza tym numer zapowiada się ciekawie. Żadna z gierek na coverze jakoś specjalnie mnie nie ciągnie tym bardziej, że zaraz odpakuję kolejne zestawy gier jako prezenty gwiazdkowe. Ale przetestuję, nie ma bata... Dużo recenzji, więc i dużo dobrego czytania. Szkoda tylko, że zabrakło wspomnianego już przez kogoś Zmierzchu Bogów. Niby kiepski, ale może recenzenci CDA mają na ten temat inne zdanie? Kupię ten numer na 100%, bo zapowiada się ciekawiej niż inne numery od dłuższego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru to naprawdę wypasione recenzje. Najbardziej interesują mnie GTA 4 i nowy Prince. Mniemam że obie gry utoną w redakcyjnej fali zachwytów... za to NFS zostanie pojechany ;) ciekawe jaki ze mnie prorok, hehe.

Jeśli nie przeglądałeś zawartości numeru na stronie głównej, jesteś naprawdę niezłym prorokiem :P

Przechodząc do rzeczy...

Skoro CDA tak zaczyna rok 2009, strach pomyśleć, co nas czeka później...

Zawartość jest rzeczywiście dużo lepsza od numeru świątecznego - jeśli wzrok mnie nie myli, wypatrzyłem 3 znaczki jakości (z póki co obecnym numerem nie ma co porównywać :D )!

Nie mogło zabraknąć recenzji Najlepszej Gry od czasów "GTA: SA" do czasów kolejnego "GTA" (V?) - do tego czasu powinienem Ją skończyć, dzięki czemu będę mógł porównać swoją opinię z recenzją w CDA :)

Parę innych ciekawych tytułów może trafić na moją listę rozważań: "to buy or not to buy?" i pomoc CDA może się przydać :D

Mam nadzieję, że jakieś podsumowanie roku 2008 pojawi się w numerze lutowym (w styczniu ;) ), jednak póki co na osłodę będzie lista oczekiwań growych na rok 2009 (oby był jak najbardziej urodzajny!).

Nie można zapomnieć o pełniakach - "Psychonauts" sprawi, że płyta z CDA trafi wreszcie do napędu :P

Nie będzie jednak samych zachwytów - jak dla mnie okładka jest "łyżką dziegciu w beczce miodu".

Za mało "CD-Actionowata" i trochę przypomina okładki innych pism...

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać do 30 grudnia i życzyć wszystkim wesołych świąt (i zero zwiech i zaciachów w "GTA IV PC" na najwyższych detalach :D )!

I to by było na tyle ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, pytanie: Najbardziej oczekiwane gry 2009 - a będzie też podsumowanie 2008 (w kt?re gry najchętniej graliście, najwieksze rozczarowanie itp)

Tylko przypominam, bo moje pytanie się coś zapodziało.

Nie wiem, czy zauwazyles, ale sa swieta i nie mamy obowiazku wisiec w domach na forum i odpowiadac na pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę numer 01/2009 jest naprawdę odjechany...

Wiadomo owych recenzji było można się spodziewać, ale numer mimo wszystko odjechany...w "Psychonauts" napewno w przyszłości po IV, tą gierkę przejdę, ponieważ długo na nią czekałem...co tu dużo mówić trzeba będzie sie stawić 30.12 jeszcze 2008 roku w kiosku...a właśnie okładka niczego sobie...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...