Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 01/2009 zawartość

Polecane posty

Ja już nie mogę się doczekać fajna okładka. Ciekawe ile dostała GTA IV, no i ten Mirror's Edge. Ciekawie także prezentuje się ten polski FPS ciekawe czy to bezie coś jak Painkiller czy może coś w stylu Coda. Ja nie wyczymie do wtorku!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla całej redakcji!!Wesołych Świąt!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, pytanie: Najbardziej oczekiwane gry 2009 - a będzie też podsumowanie 2008 (w kt?re gry najchętniej graliście, najwieksze rozczarowanie itp)

Tylko przypominam, bo moje pytanie się coś zapodziało.

Nie wiem, czy zauwazyles, ale sa swieta i nie mamy obowiazku wisiec w domach na forum i odpowiadac na pytania.

Nic takiego nie sugeruję, ale, jak zauważyłem, patrząc na dolną belkę, był szanowny pan redaktor na forum, wiec chyba mógł odpowiedzieć na moje pytanie, czyż nie? A poza tym, jeszcze nie ma świat, tylko wigilia, a to jeszcze nie święta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze od kolegi sobie pozycze pogram i przeczytam numer tongue.gif

Herezja ! :D

Nie no a już tak na serio to nawet jeśli nr nie odpowiada mi co do pełaników to recenzjami po prostu powala xD. Jest Wszystko to na co czekałem a nawet i więcej :D

Aha jeszcze jedno ... ktoś wcześniej wspominał coś o grzbiecie .. gdzie go widział bo znaleźć nie moge :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem zadowolony do końca z tego numer. Fakt, fajne recenzje, ciekawe zapowiedzi i testy sprzętu ale brakuje tutaj tego najważniejszego... KASZANKI! No co jest? Żadnej kaszanki nie wydali czy co? Pan Eugeniusz Siekiera nic do roboty nie miał :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoł, hoł, hoł, piękny numer się szykuje ;) Tekstowo-wewnętrznościowo-coverowo zapowiada się bardzo miodnie :D

GTA IV zapewne 9/9+ za "ździebełko" skaszanioną konwersję, a dla Mirro's Edge i Księcia Persji może nawet jakieś niespodziewane 10 ;D

Okładka taka, że aż sie łezka w oku kręci, przypomina mi się mój pierwszy numer CDA. Recka San Andreas, kobieta z tejże gry na artworku okładkowym. A i w tym numerze była chyba recenzja Psychonauts ;D

No i... to będzie chyba mój ostatni numer CDA :( Cała moja czytelnicza historia spięta klamrą kolejnych części Grand Theft Auto, wypełniona fajnymi chwilami, odkryciami, oczekiwaniem jak na Św. Mikołaja :lol:

PS. CDA idzie w odstawkę z powodu intensywnego oszczędzania na nowy zestaw perkusyjny, takie życie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem zadowolony do końca z tego numer. Fakt, fajne recenzje, ciekawe zapowiedzi i testy sprzętu ale brakuje tutaj tego najważniejszego... KASZANKI! No co jest? Żadnej kaszanki nie wydali czy co? Pan Eugeniusz Siekiera nic do roboty nie miał :D

Widzisz, Kaszanka jest pierwsza rzecza, ktora wylatuje, jesli musimy upchnac w CDA duza recenzje jakiejs waznej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pełnych wersji

Imperial Glory PL - zagram ale jakos niezbyt mi się podoba

Little Cars in The Great Race, - zobaczę co to jest

NARC, - nie lubię takich gier

Psychonauts - jak powyżej (średnia w necie mnie nie przekonuje)

Jak dla mnie pełne wersje to wielka niwewiadoma, z tym że raczej nieciekawy początek roku :( Oby dalej było lepiej ;)

PS

O numerze wypowiem się jak kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie CDA czekałem! Nareszcie coś ciekawego w pełniakach (jak dla mnie)! Na pewno pogram w Psychonauts i zachaczę o NARC. Ale recenzje... Tu dopiero jest ciekawie! Kumulacja! Już nie mogę wysiedzieć! Dobra już się tak nie podniecam... W każdym razie na pewno będzie to fajny numer CDA. :)

PS. Merry Chrismas everyone!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, pytanie: Najbardziej oczekiwane gry 2009 - a będzie też podsumowanie 2008 (w kt?re gry najchętniej graliście, najwieksze rozczarowanie itp)

Tylko przypominam, bo moje pytanie się coś zapodziało.

Bedzie ale poki rok sie nie skonczyl, bez sensu podsumowywac go... :)

Acha, pytanie: Najbardziej oczekiwane gry 2009 - a będzie też podsumowanie 2008 (w kt?re gry najchętniej graliście, najwieksze rozczarowanie itp)

Tylko przypominam, bo moje pytanie się coś zapodziało.

Bedzie ale poki rok sie nie skonczyl, bez sensu podsumowywac go... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że najbardziej interesuje mnie artykuł o Notebookach dla graczy i czy warto taki kupować (mam nadzieję, że tak). Co do reszty recenzje są bardzo ciekawe PoP itp. jedynie kupić i zacząć czytać hehe.

Fajna okładka, ale.... pełne wersje nie są "rewelacyjne". Jednak wcale nie narzekam, gdyż Psychonauts na pewno zajmie kilka godzin :) jeżeli będzie czas. Przy okazji Wesołych Świąt wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja trochę bardziej szczegółowo omówię... :P

Zapowiedzi jest niedużo

... a po co komu one, jak numer najlepszy w HISTORII ?? :D

F.E.A.R. 2: Project Origin, Warhammer 40,000 Dawn of War II i BattleForge

No i fajnie. Wreszcie jakies smaczne gierki w betach. :D

DVD. Tak napchany, że trzeba było z Bonusa jeden filmik wyrzucić, żeby go "dopiąć".

No i kolejne "naj". Najlepiej dobrane pełniaki w historii. Miks gatunków, a gry, mów co mów, zaje... :D

Na co czekamy w 2009

Powtarzam się, ale... dla mnie jeden z najlepszych tematów głównym w historii. Już nie mogę się doczekać, by o nich (59 gierkach) poczytać dużo i smacznie. Noi później w nie popykać. :D

RECENZJE

Kolejne "naj". Koniec, kropka - najlepsza paczka zrecenzowanych gierek w historii. Poczytam teksty o wszystkich, zaczynając od Krawędzi Lustra. :D

Reedycje

Cieszę się, że redakcja o nich nie zapomniała w nawet tak "obleganym przez świet(n)ość numerku. :D

A co do okładki... Dla mnie najlepsza w historii. :D A CDA zbieram już (/dopiero) 3 lata więc... Tak trzymać chłopaki!!! No i najlepszego w 2009. Kurczę, ale ten zas leci... A CDA nadal najlepsze. :D

11/10 ever forever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogę skomentować tylko okładkę, która jest wyjątkowo nieudana. Zwykle można było podziwiać art z jednej gry, teraz zawędrowało to w stronę Clicka, przynajmniej mnie kojarzy się taki "składak" na pierwszej stronie. ME miało pełną pierwszą stronę, nowy Prince również a teraz wyszło takie nieciekawe coś. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę z czystym sercem powiedzieć, że będzie to dla mnie pierwszy w życiu cd-action jaki zakupie, ponieważ jednym z moich założeń na nowy rok jest kupowanie tego pisemka. Myślę, że się nie zwiodę. Więc od 30 grudnia macie nowego kupowicza cd-action. Tak na marginesie gry mogły być lepsze. Zobaczymy co dacie za miesiąc! Hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

CO tu dużo pisać fajny numer jak co miesiąc pełniaki trochę kiepskie ale to tylko dodatek do czasopisma za to wynagradza mi to bardzo ciekawe wnętrze byle do wtorku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę z czystym sercem powiedzieć, że będzie to dla mnie pierwszy w życiu cd-action jaki zakupie, ponieważ jednym z moich założeń na nowy rok jest kupowanie tego pisemka. Myślę, że się nie zwiodę. Więc od 30 grudnia macie nowego kupowicza cd-action. Tak na marginesie gry mogły być lepsze. Zobaczymy co dacie za miesiąc! Hehe

Nowy Brat ! Huraaa !!!!

A czego ty się spodziewasz po pełniakach ??? Diablo II ?? CoD'a 4 ??? GTA 4 ??? Ciesz się tym co masz . Ja ból związany z cienkimi grami ukoiłbym w piśmie :rolleyes: . ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...