Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Uncharted (seria)

Polecane posty

A ja już zamówiłem pre ordera. Będę szpanował złotymi gunami w multi, ale boję się, że nie dostanę gry w piątek. A przyszły weekend w kalendarzu zapisałem jako "nołlajfienie anczarteda". Ale nawet jeśli grę będę miał w poniedziałek to... czekałem ponad rok, poczekam dwa dni dłużej :)

up: mi też ulti specjalnie nie przypadło do gustu, ale ja i tak single player jestem :P aczkolwiek trochę się pogra w ten multi, pewnie przekonam się do niego z czasem (ET też na początku mi się nie podobało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się na dwójkę napaliłem a w dniu premiery (tzn. wczoraj) gry nigdzie nie uświadczyłem (Empik, Saturn, Media Markt)...Empikowi się nie dziwię bo te po naszymu ślimoki nic w dniu premiery nie mają nawet zacnego CDA gdzie u pani w kiosku 10 metrów dalej zawsze jest od samego rana.

Kolejne podejście w poniedziałek, kasa w kieszeń i po Uncharted 2 :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spędzeniu kilku godzin przed Uncharted 2... to gra roku nie tylko na PS3, to gra roku w ogóle. Wątpię, by coś pobiło przygody Drake'a, szansę teoretyczną ma AC2, ale wątpię, by na prawdę było lepsze od Uncharteda. Ta gra aż kipi akcją, filmowość która budziła mój niepokój jest wyśmienita, humoru ta gra ma więcej niż niejedna komedia (moment wyrywania skrzyni szkieletowi ROX :D). Polecam zajrzeć to dziennika (SELECT), i przewinąć maksymalnie w lewo i zobaczyć twarze Sullivana :)

Fabułą wydaje się zagmatwana na początku, ale szybko można się połapać. Nowe postacie bardzo dobrze nakreślone, nawet "nikczemnych ludzi, którzy nie cofną się przed niczym" da się lubić.

Sama mechanika rozgrywki też świetna, ale sterowanie od jedynki trochę się zmieniło. Na szczęście wszystko można skonfigurować według własnych preferencji, i już jest niemal tak jak w jedyneczce ;) Dużo nowych broni, więcej skarbów. To gra dla której warto kupić Playstation 3, a jak ktoś ma już PS3, to gra to obowiązek.

Wybaczcie chaotyczną składnię posta, piszę w sporym pośpiechu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już swoją platynke zdobyłem i latam jako Marco Polo i Chyngis-Chan (ostrzegam Chyngis-Chan'a trzeba kupić!! Kosztuje 1,5mln) A co do samej gry to poprostu niemam słów. No gra jest chyba jedną z najlepszych gier w historii a multi niewiem czemu wam się niepodoba, ale każdy ma swoje gusta :P Mi osobiście multi podoba się i to bardzo póki co gram na padzie i wymiatam dość ostro, ale jak dostane wypłate zamierzam kupić frag fx v.2 (nie wyzywajcie poprostu jestem graczem wychowanym na myszce no i coraz więcej osób tego używa przez co jest ciężko czasem na multi).

Jak co mój nick na psn to RusseIlCrowe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer mnie mile zaskoczył, podobnie jak dubbing. Wiele trybów do wyboru (Deathmatch, CTF, walka o terytoria, Likwidacja - wszystko w teamach Źli i Dobrzy). Aktualnie mam niemały, bo 17 poziom, który osiągnąłem zaledwie po 2 dniach gry -.-

Jeśli ktoś jest zainteresowany grą ze mną, to mój PSN ID podaje: Vinceluk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze prośbę do tych co mają limitowaną edycję, bo słyszałem że w limitowanej edycji są dwa nowe wyglądy postaci i nigdzie niemogłem na necie znaleźć jak to wygląda.

Więc jeśli ktoś mógłby zrobić ss tych postaci byłbym wdzięczny :P

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Coś ci się pomyliło ten trup i zombie są postaciami tylko na halloween (chociaż trup jest grywalny od 60lvl) i każdy ma te stroje teraz.

Zresztą innego wyglądu nieda się mieć teraz, te stroje co są w limitowanej edycji to są dwa nowe wyglądy, ale tylko głównego bohatera i jeden już widziałem wygląda normalnie tylko ma czerwoną koszulkę, ale ciągle niewiem jak wygląda ten drugi.

ps. Jeśli ktoś jest chętny stworzyć jakąś drużynę to piszcie mój psn: RusseIlCrowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej usuną chociaż trup zostanie bo go można normalnie kupić na 60lvlu a tego zombiego mam nadzieję że zostawią chociaż ja i tak chodzę tylko jako Marco Polo i Czyngis-Chan, ale dobrze by było gdyby został bo fajnie wygląda no i im więcej strojów tym mniej bedzie walk klonów :P

@Down

Ok ja niedługo wejdę na konsolę to wtedy można zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok niema sprawy tylko narazie mój brat siedzi na ps3 więc zrobie to troszkę później.

A wrazie co ja mam z bratem jedno konto więc jeśli czasem ktoś do mnie napisze a ja nie odpowiem to najprawdopodobniej mój brat siedzi akurat, no chyba że akurat rozgrywam pojedynek online to wtedy odpisze jak skończę.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o multi, a czemu nikt nie wspomina o trybie dla samotników, który wg. mnie bije na głowę 90% gier akcji, jakie znam. To chyba jedyna gra, która pod względem intesywności, klimatu i dopieszczenia będzie mogła konkurować z Modern Warfare 2. Gram już trochę i nie mogę wyjść z podziwu, jak twórcom udało się upchnąć tyle detali, skryptów i polać to wszystko sosem grywalności...

Jedyne zastrzeżenia będę miał chyba do fabuły - nie mówię, że jest zła, ale boję się, że rozwinie się tak jak w jedynce - na co wiele wskazuje...

Na koniec jeszcze jedno zdanie: jako sequel, Uncharted miażdży swojego poprzednika na całej linii :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o multi bo o zachwycającym single playerze każdy już wie, no zachwycającym to za mało powiedziane.

Jeśli nie przeszedłeś jeszcze gry to o fabułę się nie bój to co stanie się pod koniec jest moim zdaniem poprostu strzałem w dziesiątkę.

Wszystko jest bardzo logicznie wytłumaczone i rozwiązane, a co do tej jedynki nie wiem czemu wszyscy czepiacie się tych potworów mi się bardzo podobały i według mnie było to dobre posunięcie.

No ale każdy ma swoje gusta, bynajmniej tutaj zostało to wszystko lepiej rozwiązane i mam nadzieję że twórcy dadzą radę stworzyć 3'cią część która będzie jeszcze lepsza :P

ps. sorry że obiecywałem że będę z wami grał a tu guzik, poprostu zachorowałem i cały czas leżałem w łóżku i nawet niemiałem siły uruchomić konsoli, ale już dziś się lepiej czuję i od jutra będę pykał na multiplayerze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko no ja pisałem i przepraszałem że nie gram bo byłem chory, ale dziś mogę grać bez problemu.

ps. frag fx v.2 już zakupiony więc tak myśle że środa/czwartek i multi będzie moje :D

Już teraz jestem cały czas w top 3 a niedługo będzie lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...