Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Uncharted (seria)

Polecane posty

Właśnie obejrzałem. Gra wygląda genialnie, po prostu cud. Skrypty są wyreżyserowane genialnie, gdy Nathan skacze na belke ta się rozpada, gdy ze swym towarzyszem chce dostać się do drabiny podłoga się zapada. Już nie mogę się doczekać gry. Oby znowu wzięli Boberka do roli. Ja chce już listopad!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy. Różnica w AI pomiędzy ostatnimi gameplayami nadal nie jest powalająca. Przeciwnicy nie mogą trafić Sully'ego przechodzącego po resztce drewnianej konstrukcji, Drake bijący się z jednym gościem kiedy drugi chowa się za przeszkodą zwrócony w inna stronę. Od tego jest poziom very easy, żeby pokazać walkę wręcz, w której swoją drogą jest parę fajnym animacji, a walka z dwoma przeciwnikami robi wrażenie. Poziom crushing w dwóch pierwszych Uncharted był niezłym wyzwaniem i wystarczyło ułamek sekundy ze zbyt długo wystawioną głową, żeby dostać kulkę między oczy, a przy zbyt długim siedzeniu za jednym murkiem dostawaliśmy grad granatów. Jakoś o balans poziomów trudności się nie boję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie, po prostu cudnie :D Jest to gra, której nie da się po prostu schrzanić. Wygląda świetnie i jestem pewien po tym co widziałem, że dostarczy jak poprzednie części masy funu z rozgrywki z Drake'iem w roli głównej jako najbardziej growo-badassowy Indiana Jones stworzony przez mistrzów z Naughty Dog ;] Nie ma mocnych, będzie hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, Crap

Uncharted to gra dla którek kupiłem niedawno konsolę, i było warto. Świetna gra, dużo humoru, tylko trzeba sie przyzwyczaić, że to strzelanka (inspirowana Gears of War???), a nie klon Tomb Raidera, choć widać tu oczywiście inspirację przygodami pani Croft, jak i Indiany Jonesa - szczególnie bohater oraz cut scenki, jednak w grze jest też coś świerzego, dodanego od Naught Dogs. I wszystko cudnie smakuje.

Uncharted 2 oczywiście jeszcze lepsza. Początek przypomina gry z serii Splinter Cell, a później zaczyna się to co w przygodach Natana najlepsze...

Oh. Thank you God.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/17935

Pora aby pozycję antagonisty objęła kobieta ;] Femme fatale, dosyć starszawa, ale z klasą, wchodzi na scenę i IMO zaprezentowała się jako dosyć ciekawa postać :) Dosyć, że nie jest to kolejny maniak toczący pianą na ustach i mający syndrom megalomana chcącego zawładnąć światem ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniak toczący pianą na ustach i mający syndrom megalomana chcącego zawładnąć światem ^_^

Aż takich ambicji siłacze, z którymi Drake się do tej pory mierzył nie mieli ;). Lazarevic chciał ''tylko'' być nieśmiertelny, a Navarro zależało na skarbie Eldorado. Jestem ciekaw po co Marlowe pierścień przodka Nathana. Nie mogę się normalnie doczekać. Storyline w obu częściach był naprawdę przyjemny i dla Indiana Jones-faga takiego jak ja to spełnienie marzeń. Bardziej wymagający przeciwnicy też się zapowiadają fajnie. Już U2 na crushing był całkiem trudny przez deszcze granatów i przeciwników w kamizelkach. Jeśli w U3 będzie jeszcze trudniej to będzie ciekawie. Aż trudno się pogodzić z tym, że do premiery jeszcze 8 miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazarevic chciał ''tylko'' być nieśmiertelny
Naturalnie nie mam zamiaru się czepiać, ale kto byłby w stanie powstrzymać nieśmiertelnego? :D Droga do dominacji nad światem stała by przed nim otworem (anyłej, got your point)... a tak poza tym piszę tutaj, bo pojawił się kolejny filmik z trzeciej części, tym razem z odbytego PAX i co prawda jakość marna, ale idzie przeżyć... klik!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tą grę razem z konsolą i wprawdzie chętniej w nią grałem niż w Little Big Planet, ale muszę powiedzieć, że średnio mi się podobała. Od takie pomieszanie/klon Tomb Raidera i Indiana Jonesa.

Jedyne co mnie na prawdę w tej grze przypadło do gustu to misje co-op na multi. Ten tryb rzeczywiście im się udał.

PS. Oczywiście chodzi mi o Uncharted 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostałem jedynkę myślałem, że będzie to jeden z gorszych prezentów w moim życiu :P Słyszałem o tej grze co nieco i jakoś w ogóle mi nie podchodziła. Ale rozegrałem dwa, trzy rozdziały i... wciągnęło mnie. Na maksa. Jedynka pod względem prowadzenia fabuły spisuje się na medal - nie mogłem oderwać się od gry, bo wciąż chciałem się dowiedzieć, co będzie dalej. Po prostu uwielbiam takie tajemnice i poszukiwanie skarbów. Dwójka pod tym względem wypada gorzej, ale za to jest lepiej pod względem strzelanin i elementów zręcznościowych, więc poziom się niejako równoważy. Ale i tak znacznie cieplej wspominam jedynkę, w którą sobie ostatnio zagrałem. I obudziłem się w 15 rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajemy zbyt wiele informacji o U3 co w sumie nie dziwi. Przeczuwam, że na tegorocznym E3 dostaniemy coś tak spektakularnego jak na prezentacji U2 w 2009. Tymczasem Naughty Dog i Sony chce chyba przypomnieć o becie/demie trybu multiplayer. IGN opublikował 2 krótkie filmy prezentujące mapy, które znamy ze teasera trybu wieloosobowego. Na tych samych mapach prawdopodobnie rozegrana zostanie beta.

Nic ponad normę i to co znamy z U2. Fajne, wielopoziomowe mapy urozmaicone walącymi się budynkami i samolotami. Dla mnie bomba. ;p

28 czerwca. Data do zapisania. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie multi w U2 w ogóle nie wciągnęło... Być może dlatego, że było takie... zwyczajne? :P Do tego upchnięte nieco na siłę, nie pasuje mi do gry przygodowej - takie wrzucenie misz-maszu postaci na arenę (co innego w grach o wojnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/19808

Gameplay przez sporą część nie był jakoś zachwycający akcją, ale jak zwykle grafika po prostu wymiata a sama miejscówka na statku na pełnym oceanie wyglądała świetnie. Animacja zresztą tak samo, po prostu Naughty Dog po raz kolejny pokazało klasę, ale czy engine został odrobinę ulepszony to nie sposób IMO powiedzieć z filmiku. Muszę poczekać aż dorwę grę w swoje ręce ^_^ Poza tym mechanikę gry nie uległa wielkim zmianom... system osłon, strzelanie się, walka wręcz, nadal jest dobrze... A już trailer to swoją drogę - dobry podkład, dynamiczny montaż scen, bohaterowie itd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer miazga, gameplay'u nie oglądam, sam zagram po premierze ten fragment (lepiej). Powie mi ktoś, czy Sully na nim wygląda tak samo jak na trailerze? Bo to jakaś porażka.

Sam trailer świetny. Nie wiem, czy gra dorówna poprzedniczkom, ale na pewno ma potencjał by tego dokonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pod ogromnym wrażeniem. Po płonącym zamku mamy tonący statek który przykrył go "końcem ogona". Zakładam że to nie najefektowniejszy kawałek... mnie szczególnie podobał się urywek jak Nate skacze na koło startującego samolotu... zapewne tego który później rozbije na pustyni. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co wyszperałem na necie. Arabowie robią podróbkę Uncharted o nazwie Unearthed: Trail of Ibn Battuta. Gra będzie ponoć na PS3, X360 (i możliwe, że na PC). Nie, to nie żart. :D Oto linki:

Pierwszy teaser:

Pierwszy gameplay:

A tu rozrywka z multi:

Hahahahahaahahah... XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie ponoć na PS3, X360 (i możliwe, że na PC).

Na pewno? Gry z komórek wyglądają czasami lepiej i pchanie się z takim czymś na konsole jest głupotą. Ja zobaczyłem wczoraj na jednym z portali news o tej produkcji i się posikałem widząc Uncharted: Trail of Ibn Battuta i już zacząłem szukać informacji o dacie premiery, itp. Potem zobaczyłem, że gra wygląda gorzej niż gry z PS2 i nosi tytuł Unearthed. Ja rozumiem, że wzorowanie się na najlepszych jest dobrym pomysłem, ale trochę hamulców trzeba mieć.

Jak już tu jestem to zadam pytanie. Czy ktoś natrafił na info dotyczące bety/dema trybu multiplayer z U3, która zaczyna się za parę dni? Chodzi mi o tryby jakie ND na tą okazję przygotuje. Wiem, że pojawi się ten nowy tryb deathmatch z budki Sony na E3 (3 drużyny po 2 osoby). Są jakieś przecieki? ;p

Swoją drogą jeśli ktoś jest nowym użytkownikiem PS3 i nie załapał się na darmowy PS+ to mogę oddać swój kod do bety z inFamous 2. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co wyszperałem na necie. Arabowie robią podróbkę Uncharted o nazwie Unearthed: Trail of Ibn Battuta. Gra będzie ponoć na PS3, X360 (i możliwe, że na PC). Nie, to nie żart. :D Oto linki:

Mam jednak nadzieję, że wyjdzie tylko na X0 :) Teraz to Golden Abyss wygląda lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...