Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Uncharted (seria)

Polecane posty

Wiesz może i bardzo dobrych ale dla mnie to i tak nie jest to samo co oryginalne głosy i nigdy dubbing mi nie zastąpi głosów oryginalnych(oczywiście w przypadku gier :P)

Tak jest możliwość ustawienia języka angielskiego a nawet wielu innych, jest również możliwość ustawienia tylko polskich napisów i angielskich głosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem na sylwestra u kolegi który ma PS3 i Uncharted 2. Wszyscy tak zachwalają że muszę pograć. Kolega mi dał, przeszedłem od początku spory kawałek i grało mi się naprawdę fajnie, chociaż nie doświadczyłem niczego nadzwyczajnego. Powiem nawet szczerze, że gdybym miał wybrać jedną grę, U2 lub AC2 to musiałbym się solidnie zastanowić. Ale oczywiście gz dla twórców, gierka jak najbardziej warta kupna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, granie w odwrotnej kolejności przyniesie imho trochę zawodu - tak pod względem grafiki (mniej urozmaicone lokacje, no i nie ta jakość jednak, choć nadal zjada połowę multiplatform na śniadanie), jak gameplayu (mniej skuteczny ostrzał zza osłony bez celowania, inny mechanizm rzutu granatem, bardziej monotonne walki, choć np. łatwiejsze headshoty), ale fabuła i klimat są jak najbardziej wystarczającymi powodami, by tę grę przejść.

Gra się bardzo, bardzo przyjemnie, to nadal świetna gra.

Dwójka jest od niej pod prawie każdym względem lepsza, ale nie powinno to wpływać na decyzję o skreślaniu Drake's Fortune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest sporo trudniejsza (na Crushing to po prostu masakra. wymiękłem w czwartym rodziale), ale na normal można przyjemnie grać. Co do różnicy w grafice i mechanizmach rozgrywki, przegryźć się można w kilku pierwszych rozdziałach. Za obecną cenę warto w 150%. Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całe Drake's Fortune na najwyższym. Stało się głupie w

tym poniemieckim bunkrze, jak zombie wyskakiwały.

Tak gra była bardzooo fajną przygodówką, a stała się absurdalna. A mam nadzieję że w 2 tego nie ma. (nie grałem, to nie wiem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni - hm, coś nieco na kształt

owych 'zombie'

jest w Among Thieves:

Strażnicy Shambhali

. Ale zdecydowanie mniej upierdliwe, niż casus z Drake's Fortune, i chyba ciut lepiej 'siedzi' w fabule, choć patent na to w zasadzie ten sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga część na poziomie very easy została w sobotę przeze zeń ukończona :tongue: Jasne, było prosto w strzelaninach chociaż jeśli chodzi o elementy wspinaczkowe kolega stwierdził, że Stevie Wonder lepiej by w to zagrał... Co jeszcze mogę dodać? Przygody Drake'a kompletnie mnie urzekły i rozniosły w drobny mak. To już nie chodzi nawet o samą stronę techniczną gry, która już kopie zad i powoduje opad szczęki do ziemi wspaniałą grafiką, designem lokacji i świetnymi widokami... jest to po prostu genialna przygodówka świetnie dawkująca elementy "wspinaczki", szeroko pojętego strzelania & demolki. Taki Indiana Jones na żywo i do potęgi drugiej, bo i czołg z RPG się rozwali i przebije się przez kolejne wagony pociągu ze zmieniająca się sceneria i dojdzie w końcu co takiego odkrył Marco Polo a jak wyjdzie:

wcale nie chodziło o Kamień Cintamaani a Drzewo Życia - o czym dowiadujemy się praktycznie pod koniec - którego żywica dawała nadludzkie zdolności. Zresztą takie jakie mieli strażnicy Shambali chociaż ich lepiej przegryzłem niż te cholerne truposze z jedynki a poza tym - potyczki z nimi należą do bardziej wymagających

:biggrin: Wszystko zrealizowano z ogromną dbałością o szczegóły - śnieg oblepiający buty Drake'a, woda, która wylewa się z pomieszczenia spływa po schodach (to był rozdział w Nepalu)... takie małe a wszystko cieszy. Fabuła nie jest jakoś specjalnie odkrywcza, bo jak zwykle chodzi o ratowanie świata, ale nie była też, IMHO, pisana na kolanie i z przyjemnością zagłębiałem się w poznaną historię :smile: Multi również daje radę bardzo dobrze wykonanymi mapkami, ciekawymi trybami - Grabież FTW! - , porządnym matchmakingiem (bez wielu lagów i migracji hostów) i miodnością płynącą z gry. Szczególnie wtedy gdy rozwala się przeciwników mają odznaki honorowe. Całun jeszcze można przeżyć, ale Szklana szczęka bądź Inwalida to wysoka szkoła jazdy. Co do tych obrazków - zapowiedziane DLC ze skórkami wygląda bardzo fajnie (ciekawe czy postacie będą miały własne głosy jak reszta), ale - jak podała PS3 Site - dodatek okazał się wbrew wcześniejszym doniesieniom płatny -_-' Co nie zmienia faktu, że wygląda fajnie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 powala na kolana. Grafika wg mnie najlepsza w grach 2009 roku ;). Świetny dubbing, Jarosław Boberek świetnie się spisał. Fajne zagadki do rozwiązywania, a także wybór broni które po ukończeniu gry można kupować w menu. Można by wymieniać i wymieniać, ale gra też miała jeden minus czyli ostatni boss, który już enki napisał w Cda, był za łatwy. Lokacje w górach wyglądały miodnie, gra była napchana efektami specjalnymi przy których aż można podskoczyć :P. Warto wydać na tą grę jakieś 150-170 zł nie będziecie zawiedzieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był aż tak łatwy? Na Crushing sprawił mi niemałe kłopoty ;)

Dziś wychodzi patch do Uncharted 2, a w nim - nowe trofea :D wbiłem platynkę, ale teraz ponownie dobiję do 100%, bo aż żal nie mieć w takiej grze. Kupujecie to DLC z nowymi mapami i skórkami? Dla mnie must have :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem U2, więc nadeszła pora na podsumowanie. Zacznę może od tak chwalonej przez wszystkich grafiki - na pewno robi ona wrażenie, na pewno jest piękna, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to najładniejsza grafika w grach na PS3 - imho AC2 wygląda ładniej, aczkolwiek gra o Asasynie ujęła mnie pięknymi widokami, a tych w U2 nie ma wiele. Fabuła niestety nie jest zbyt wciągająca - ot, ładne i w miarę sensowne usprawiedliwienie akcji przedstawionej na ekranie, ale jeśli liczysz na wciągającą historię i zaskakujące zwroty akcji to się zawiedziesz. Poziom trudności jest całkiem niezły w zasadzie miałem trzy momenty (grając na normalu), w których zatrzymałem się nieco dłużej (

walka z tym "zwierzem" w górach z Tenzinem, jeden element "skakany" w Tybecie oraz walka z finałowym bossem

.) System chowania się za osłonami działa całkiem sprawnie (choć do ideału mu daleko), a strzelanie do przeciwników z RPG, granatnika czy snajperki daje kupę radochy - obserwowanie wyrzuconych w górę ciał wrogów daje niezłą radochę (ale przyznać też trzeba, że krwi w grze jest nad wyraz mało.) Całkiem przyjemnym (i rzadkim) przerywnikiem w masakrowaniu (w sensie raczej ilości a nie brutalności) żołnierzy Lazarevicia są też łamigłówki - są one bardzo rzadkie (cóż, tak naprawdę występują o ile dobrze pamiętam w tej grze 3 razy), ale dobrze wyważone - na tyle trudne, żeby trzeba było nad nimi chwilkę pomyśleć, ale na tyle łatwe, że raczej nikt nie będzie korzystał z YT żeby je rozgryźć. Co do elementów platformowych - tu znów plus. Są one fajnie i efektownie zrealizowane, aczkolwiek mają jedną słabą stronę, choć to raczej bolączka konsol ogólnie - prawy analog może myszce kulkę czyścić. Audio - poprawnie, acz bez rewelacji, choć odgłos łamania karków strażnikom wywoływał u mnie dreszcze. Fajną rzeczą były misje "nietypowe" -

konwój czy prowadzenie rannego Jeffa

. No i odzywki bohaterów -

tu rządziła Chloe oraz Harry - fragment w 2 rozdziale, kiedy Drake wisi na rynnie i ma nad sobą strażnika oraz tekst "There's a guy above you, there's a guy above you" a za chwilę "There's a guy below you, there's a guy below you" - imho najlepszy tekst w grze, a także na pewno jeden z lepszych w ogóle. BTW, szkoda, że angol okazał się jednym z tych złych - z chęcią bym jeszcze parę misji z nim wykonał.

.

Podsumowując: na pewno warto, dla mnie 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kupiłem tego Map Packa z U: DF i... jestem mega zadowolony :D Co prawda, zbyt wiele mapek nie dodali, ale te co są, są zdecydowanie najlepsze. Szczególnie podoba mi się Zakład - daj dużo możliwości do efektownego fragowania ;) Dobrze też wyglądają skórki postaci - od razu dotychczasowego Złoczyńcę zmieniłem na pana Navarro - bo jednak skórki bohatera zmieniać nie zamierzam - po prostu zbyt lubię Sullyego ;)

Niestety, ale myślałem, że w pakiecie będą też skórki z hitów PS3 - rozczarowałem się. Pobiegałby człowiek Chimerą, pobiegałby... Ale i tak widok innych graczy biegających jako Zeke czy Garza sprawia pewnego rodzaju frajdę :] Wszystkim dotychczas niezdecydowanym, polecam - między innymi dlatego, że jest to jedyna opcja nabicia nowych trofeów - już mam 130 fragów, z wymaganych 2500 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...