Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Uncharted (seria)

Polecane posty

Sethy/b] - nie mówiłem, że końcówka jedynki była zła, wątek z klątwą bardzo fajnie wpływał na rozgrywkę (miałem niezłą schizę w tych korytarzach).

Co do moich obaw o fabułę dwójki: po prostu po trupach nazistów to wszystko zrobiło się dziwnie znajome... Ale, walka z yeti dała kopa, no i wiele do myślenia

:)

Już nie mogę doczekać się zakończenia :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Czy ty umiesz czytać?

Przecież już były wcześniej wypowiedzi na temat uncharted 2 >.<, a jeśli chodzi ci o małą liczbę ocen to najpierw spójrz ile osób udziela się w ogóle w tym temacie.

Zluzuj trochę, a? - Kagex

@Kagex

spoko już się uspokajam :D(miałem zły dzień :( )

@Down

Już nieważne ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj jedynki po demie, bo prezentowało ono raczej jedną z najnudniejszych misji w grze ( nie mówię, że brzydką, była wspaniała:)). Sam w demo nie grałem, ale z tego, co mi wiadomo, ukazywało ono drugi rozdział, w którym akcji było tyle, co kot napłakał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeć o tej grze, oglądać trailery & screeny a ujrzeć ją w akcji to zupełnie dwa światy :=] Nowymi przygodami Drake'a zostałem po prostu zmiażdżony - wszystko jest idealnie dopracowane, nie ma miejsca na błędy, ogromna dbałość o szczegóły i taka ilość miodu wylewająca się z każdej minuty tej gry, że niedźwiedzia z snu zimowego by wyciągnęła. Naught Dog stworzyło produkt idealny, wart swojej ceny, maksymalnej oceny branży i posiadania PS3 ;D Słowa nie są w stanie opisać tej gry.

* Widziałem pierwsze sześć rozdziałów :happy: Wystarczająco, żeby wydawać wyżej napisane opinie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę jakiej małej wagi jest to błąd :tongue: Zresztą czytałem w numerze Neo+, że zdarzają się czasami babole graficzne a także wyłapali błąd w dubbingu w jakimś rozdziale. Poza tym, gra jest idealna... Jak dla mnie, murowany konsolowy hit roku i IMO druga część przygód asasyna nie da mu rady :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do błędów w tłumaczeniu to jest ich trochę, ale nie jest to zbyt rażące, np był moment gdy wchodziło się schodami do góry i Nathan powiedział "już prawie tam jesteśmy"(po ang. oczywiście) a tłumaczenie pokazało "odkłada mi się kwas mlekowy" :D

Takich kwiatków jest trochę ale nie jest to rażące jak już wspomniałem wcześniej.

@Down

Mi chodziło o co innego :D

O to że zmieniali tekst i to na gorszy bo według mnie to głupio brzmi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta sytuacja to jest tak : po ang powiedzial "juz prawie jestesmy " w pol nap bylo o kwasie mlekowym a w dubingu jeszcze co innego ( znuw pisze z ps3) ps. na poczatku 17 rozdzialu nathan rzeczywiscie zaczyna gadac chyba po hiszpansku albo portugalsku( i tak najlepsza gra roku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 nabyłem kilka tygodni temu wraz z konsolą, bo promocja byla fajna. Coś tam slyszałem o tym, że gra jest naprawdę dobra i warto ją mieć, więc to też po trochu zadecydowało o wyborze takiego zestawu ( Uncharted 2 + PS3 Slim + pilot Bluetooth ). Na początku bardzo rozczarowała mnie grafika - nie tylko samego Uncharted ale ogólnie gier na PS3 - bardzo mnie raził brak wygładzania krawędzi. Pograłem chwilę - to co w oczy się rzuciło od razu to świetnie przedstawiona akcja, ciągle sie coś działo, widać było, że gra jest bardzo efektowna. Po prostu twórcy mogli się skupić na dopieszczaniu gry, a nie na szlifowaniu kompatybliności z wieloma konfiguracjami sprzętowymi, jak to ma miejsce w przypadku PC. Grafika na PC jest zdecydowanie lepsza w przypadku gier na wiele platform ( np. Overlord II ). Do tego pierwszy etap ogólnie malo zróżnicowany graficznie więc dodatkowo zraziło mnie to trochę do gry i dałem jej drugą szanse dopiero w ten weekend. I muszę przyznać, ze nie mogłem się oderwać od Uncharted 2. Sposób prowadzenia fabuły i akcji normalnie wgniata w fotel. Dawno już czegoś takiego nie widziałem. A może w ogole nie widzialem nigdy, a gram w gry z ćwierć wieku już :). W póżniejszych etapach gry grafika, pomimo braku AA, robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż przy pierwszym podejściu do gry - zaczynają się zróznicowane lokacje, pełne detali. Wszystko zaczyna wyglądać zwyczajnie pięknie :)

Nie spodziewałem się, że jakaś gra jeszcze tak mnie kiedyś wciągnie i zachwyci. Dla tej gry warto mieć PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Mnie tam gra wbiła w fotel już od pierwszego aktu :happy:

Muszę powiedzieć, że multi w pełnej wersji prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Mapek jest tylko siedem, ale są wykonane w taki sposób, że po długim czasie mogą się dopiero znudzić. Mają niezłe rozmiary, są wielopoziomowe - jest wiele miejsc gdzie można wskoczyć i się wspiąć, graczy nie jest za dużo, ale gdy odpali się TDM na rakietnice albo Grabież to i tak zadyma jest konkretna. Wczoraj tylko jak kolega grał na PS3 to miał kiepską ekipę (bo tylko on coś naprawdę zdziałał - czyli zabrał trofeum do naszej bazy) oraz jedno oszustwo przeciwnej drużyny. Otóż, host postanowił sobie na chwilę wyemigrować w momencie gdy człowiek z naszej drużyny miał tylko kilka metrów do celu a wrogowie nie mieli już szansy go dopaść. Ale jak chcieli oszukiwać to ich sprawa. Ostatecznie, przegrana 3:5 (a powinno być 4:5).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...