Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

ja na początku zacytuje smugglera z AR "o gustach sie nie dyskutuje"

jeden powie CDA JEST BOSKIE

drugi CDA DO SHIT

a propo ar

poprostu uwielbiam jak smuggler ryje banie anty F.

Wiec tak

nie ma co dyskutowac o gustach poniewarz kazdy bedzie miec inne zdanie ;]

:happy: :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na rynku czasopism o grach (ogólnie komputerowych i konsolowych) zdecydowanie numerem jeden jest CD Action. Czy jednak zawsze tak było? Piszcie proszę opinie na ten temat.

Dla mnie najlepszym polskim pismem o grach był Secret Service i PlayStation Plus (tu ze względu na świetne solucje). Teraz jednak, gdyby SS ukazywał się jeszcze, myślę, że kupowałbym go równolegle z CDA. Są to jedyne dwa pisma, gdzie na podstawie pisanych w nich recenzji nie boję (w przypadku SS nie bałem) się kupić interesującej mnie gry w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za obiektywne recenzje z niewielkimi wyjątkami pokrywające się z moimi opiniami na temat danych growych tworów.

2. Za to, że tego nie tworzą jakieś bubki, tylko porządni, znający się na rzeczy goście .

3. Za klimat i całą tą otoczkę przy lekturze CD- Action

4. Za świetną dodawaną do czasopisma płytę ponad często niezłe gry zawierające masę ciekawych rzeczy- np. Action Mag

5. Za to, że są z mojego Wrocławia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem.. ;D Może to przyzwyczajenie, może po prostu nie znajduję innej alternatywy na rynku? A może lubię czytać ? :biggrin: Nie wiem czemu to robię :wacko: przecież wszystko mogę znaleźć na stronię www, a gry na płytkach? hmm..

Zwyczajnie bez powodu, gdy nadchodzi dzień nowego wydania biorę kasę kupuję, czytam, testuję gry. Można powiedzieć że kupienie nowego wydania cdaction jest świadomą potrzebą :laugh: czymś normalnym, niewymuszoną reakcją , występującą w każdym miesiącu. A poza tym jest jedyną lektura z której nie dostanę buta z polskiego :icon_surprised: najwyraźniej tak musi być.

Na koniec dodam że kocham to pismo :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GtiPotato1993

Ja jestem fanem od niemal trzech lat i nie ma żadnego minusa za to ma mase plusów a oto niektóre z nich:

-ciągle się zmiEnia NA LEPSZE!:)

-dodają fajne gry lub hity jak DMC4 czy fable:)

-świetne recenzje

-ekipa tworząca CDA idt.:)

-wiele kącików tematycznych

-i strona z której wiem 98% newsów ze świata:)

A czy jest lepsze czasopismo??

NIE!!!! bo testowałem wszystkie CLICK! Play, Ks gry i żaden nie dorównuje CDA. Tylko play był na tyle orginalny by dodawać hitowe gry na przełomie 2007/2008:) ale teraz znów jest jak było:(

Więc tylko CD-Action:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie, w końcu zarejestrowałem się tu, bo jestem fanem Cd-Action.

CDA kupuję dla tego, żebym nadążał nad Nowościami i Technologią (Mój komp niestety nie), CDA kupuję dla wspaniałych recenzji, jedynie to mnie zmartwiło dużo recek na konsole (stop). Miałem tu napisać czy czytam jakiś inne pismo.

Kiedyś z CDA kupowałem jeszcze Play i Click :) . Teraz raczej już niet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego pisma na rynku nie dostaniemy, takiej dawki humoru i fachowości brakuje w tych czasach :)

A CDA kupuję, bo lubię wiedzieć czy akurat jacyś szaleńcy nie wymyślili jakiejś porządnej gry, która mogłaby mnie wciągnąć na dłużej niż 10 minut. Fajnie jest poczytać AR... Przy na luzie też niejedna łezka mi pociekła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuję, bo prawie w każdym jest fajna gierka, która mi pasuje ;). Po za tym, za taką cenę jest gruba gazeta, gdzie IMO każdy znajdzie coś dla siebie. Lubię czytać w gazecie recenzje gier, o sprzęcie też i w ogóle lubię czytać CDA od deski do deski.

Lepszej gazety jak dla mnie nie ma. W tej gazecie jest trochę powagi, trochę luzu i w ogóle jest to dla mnie Number 1 w Polsce od nośnie czasopisma z grami.

Magazyn, czasopismo tak, ale gazeta??? Nie dość, że tak nasmarowałeś tymi gazetami wszędzie to jeszcze nie wiesz, że twoje ulubione CD-A to czasopismo. Jak chcesz gazetę to sobie poczytaj Fakt albo Superexpres. Przepraszam za tą dygresję ale nie lubię jak ktoś mówi że CD-A to gazeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuję, bo prawie w każdym jest fajna gierka, która mi pasuje ;) . Po za tym, za taką cenę jest gruba gazeta, gdzie IMO każdy znajdzie coś dla siebie. Lubię czytać w gazecie recenzje gier, o sprzęcie też i w ogóle lubię czytać CDA od deski do deski.

Lepszej gazety jak dla mnie nie ma. W tej gazecie jest trochę powagi, trochę luzu i w ogóle jest to dla mnie Number 1 w Polsce od nośnie czasopisma z grami.

Magazyn, czasopismo tak, ale gazeta??? Nie dość, że tak nasmarowałeś tymi gazetami wszędzie to jeszcze nie wiesz, że twoje ulubione CD-A to czasopismo. Jak chcesz gazetę to sobie poczytaj Fakt albo Superexpres. Przepraszam za tą dygresję ale nie lubię jak ktoś mówi że CD-A to gazeta.

Heh, piszę tak z przyzwyczajanie ;) Faktu i Superxpresu nie czytam, bo to dla mnie nie gazety.

Pozdro!

PS BanQ, poprawione :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2papcio2-to jest forum dla CZYTELNIKóW Cd-action.lepiej więcej nie pisz,bo możesz zostać zlinczowany....

Cda to dla mnie najlepsze czasopismo.są w nim coraz lepsze gry.bardzo podoba mi się styl redaktorów,recenzje i ogólnie wszystko.kawał dobrej,profesjonalnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd action to syf ale dobrze się pali, takiej [ciach] gazety dawno nie widziałem, wole czytać wyborczą.

Wyborczą to ja lubię kiełbase. Z całą pewnością ban się należy, a przynajmniej 20 % .

Mówisz i masz. Od zwracania uwagi jesteśmy my-moderatorzy. Otrzymujesz +20% za syndrom moderatora.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne czasopisma na temat gier recenzje zawierają tylko informacje zawarte na odwrocie pudełka+coś o fabule(1-10) wersów+opis wrażeń z gry+"co byśmy zmienili" lub "co nam się niepodoba"+ ocena ( na 80% oceny wpływa grafika)+(opcjonalnie) żart rozumiany tylko przez autora

Jednak nawet jeśli pismo miało by lepszą konkurencję mój numer jeden to zawsze cda

cd action to syf ale dobrze się pali, takiej ciach gazety dawno nie widziałem, wole czytać wyborczą.

Wyborczą to ja lubię kiełbase. Z całą pewnością ban się należy, a przynajmniej 20 % .

Mówisz i masz. Od zwracania uwagi jesteśmy my-moderatorzy. Otrzymujesz +20% za syndrom moderatora.-mateusz(stefan)

Więc po co coś wogóle tutaj napisałeś? pisz jak kochasz wyborczą na blogu typu "i lowe wyborcza gazeta"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po co coś wogóle tutaj napisałeś? pisz jak kochasz wyborczą na blogu typu "i lowe wyborcza gazeta"

Czyli według ciebie ten temat istnieje, aby redaktorzy CDA poczytali sobie trochę komplementów? Pytanie "Czy jest lepsze pismo?" jest retoryczne, bo każdy kto twierdzi że tak nie ma prawa wypowiedzi, powinien iść na inne forum? -_-'

Otóż poziom w CDA nie zachwyca i mimo że przez jakiś czas wzrastał* teraz znowu spada, dopasowuje się do średnio rozgarniętych nastolatków. (co to w ogóle za temat "Nagość w grach"? Dno.)

O ile CDA w Polsce jest najlepsze, w skali światowej nie jest konkurencją - gdybym mógł w kiosku kupić waszą zagraniczną konkurencję, tak bym zrobił.

*Wzrastał bo czasy się zmieniały - kiedyś byliście chyba jednym z najlepszych pism o grach na świecie, teraz jesteście... bo ja wiem? Dobrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gavron: Nikt Cię nie zmusza do zakupu CDA a jak potrzebujesz to prenumeruj sobie jakieś czasopismo zza granicy...

TY! Wiesz co!? Masz rację! Dzięki za wyjawienie mi tej prawdy objawionej do tej pory myślałem że zawsze łazi za mną jakiś ziom i przykłada broń do głowy.

Cały czas słyszałem szepty "Kup CDA... kup..."

Do którego gimnazjum chodzisz?

A Ty chcesz być u Pani na cenzurowanym? - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuję CDA? Mhm, bo jest to najlepsze pismo o grach, ever.

Czy jest lepsze pismo? W sumie inna tematyka, więc nie mogę ich porównywać, ale jakbym miał wybrać CDAction, a Science Fiction, Fantasy i Horror, to wybieram SFFIH.

Jednak ostatnio wolę publicystykę + opowiadania niż gry, ale sądzę, że to przejściowy okres.

Widzę, że niektórzy zostają tu karceni, przez pseudofanów CDA za to, że im się pismo nie podoba... I nikt z tym nic nie robi :/ Niedobrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest w Polsce najlepszym pismem o grach i nie ma co sie na ten temat rozwodzic. Zadna inna gazeta na rynku nie moze sie do niej nawet porownywac. Masa ciekawych i swiezych informacji przedstawionych w przejzysty sposob przyciaga czytelnikow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...