Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Misiąc w miesiąc wyskakuję z 16 ziko głównie żeby poczytać profesjonalnie napisane pismo. Jednak inaczej przerzuca się kartki niz strony w necie. Przyjemniej ;) Gry i zawartość płyt też przyciagają chociaż znajdą się takie których jeszcze nigdy do napędu nie wsadziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam CD-Aktion, bo dzięki tej gazecie przestałem być laikiem w kwesti komputerów. Temat ten stał się dla mnie pewną pasją, złapałem bakcyla i razem ze starszym kuzynem składamy nowego pc z używanych dobrych części.

Ponadto chyba znalazłem to co chciałbym robić w życiu, czyli pracować w branży internetowej i za 20 lat będę mógł dalej czytać Cda, ale jako jeden z twórców zamieszczonej, opisanej i ocenionej w nim gry, aplikacji czy sprzętu.

Czytam też Pc-Format, ale jesteście jak dla mnie najlepszą gazetą.

Dziękuję!

Alez prosze ale jakbys nauczyl sie poprawnej pisowni nazwy CDA i nie nazywal nas gazeta, to byloby MILUSIO. {smg]

Czy czasopismo będzie odpowiednią nazwą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy numer Cd-a kupiłem w 2004 smile_prosty.gif i od tej pory sięgam do tego MaGaZyNu choćby i po to, żeby pośmiać się z opisów przy screenach, później z "bananem" na twarzy przechodzę do końcówki czyli testów sprzętu i kąciku z zabawnymi tekstami dla podtrzymania atmosfery smile_prosty.gif Potem rytualnie czytam od deski do deski, wisienką na torcie jest płyta dvd, niegdyś 4 cd w papierowym pudełeczku ^^.

I tak co miesiąc, to jest niczym nałóg, ale wolę taki - niewinny, niż inne pokusy tego świata smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mózg mi każe. Nawet jak sobie wmawiam, ze nie kupię to i tak kupię. Bądź przeklęty mózgu.

A tak na serio? Głównie dla pełniaków i publicystki. No i zapowiedzi. Dla recek też, ale tylko żeby poczytać (bo oceny to czasem kpina) Czasem zerknę też na dział sprzętowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisma lepszego o tematyce okołogrowej nie ma, jakby było to logicznym jest, że to nie CDA wiodło by prym. Inna sprawa, że poza CDA w tym segmencie też za wiele nie ma a co było to upadło. :P

A czemu kupujemy?

Bo uważamy, że nasze ciężko zarobione pieniążki są warte tego by spożytkować je właśnie na ten cel?

Bo teksty zawarte w piśmie stoją niezmiennie na wysokim poziomie?

Bo chcemy pograć w całkiem nowe gry za półdarmo?

Ja mam jeszcze inny powód, nie ma czym się chwalić ale... nie mam czasu/chęci na czytanie książek a nie chcąc zatracić umiejętności wysławiania się w mniej lub bardziej zrozumiały sposób, muszę od czasu do czasu obcować z dłuższym tekstem pisanym niż mijane codziennie w drodze do pracy 'jp na 100% hwdp' na murze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia: czasy kiedy kupowałem CD-Action bezwarunkowo skończyły się wraz z pójściem na swoje i studiami.

Teraz schemat jest prosty: patrzę na pełniaki, jak coś mnie bierze, to ja biorę CDA. Jak pełne wersje są "w miarę" to patrzę na artykuły i wtedy decyduje.

W ostatnim numerze pełne wersje tak mnie odrzuciły, że, no cóż... nie wiem nawet jak wygląda okładka. Ale to na całe szczęście najrzadsze zjawisko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wielokrotnie zbierałem się żeby napisać w odpowiedzi na czyjś list,ale zawsze zapał mija już w momencie włączenia komputera,ale tym razem kliknę parę razy.Ostatnio pojawiła się opinia że recenzje gier już nie są takie porywające,przyznam że jak zacząłem jakiś czas temu potrafiliście mnie namówić do kupienia i zagrania w grę która nawet gatunkowo mnie nie interesowała,teraz już nie. Ale nie zmienia to faktu że spośród wszystkich czasopism tylko dla waszej lecę do kiosku w dniu wydania.Połykam całość w dzień,dwa, potem zawartość płytki wystarcza na resztę miesiąca ale papierowy głód goni mnie do kiosku w dniu premiery nowego numeru.Co do gier ,prawie przy każdym numerze (a specjalnie nie zaglądam na stronę żeby nie wiedzieć co będzie) robię karpika i nie ogarniam tego fenomenu,jak w tych pieniądzach zaproponować taką treść i takie gry i chętnie zapłąciłbym za cd-action dwa razy więcej żeby zobaczyć jakie cuda pojawią się na płytkach jako pełniaki (bo nowych samochodów,apartamentów nie wypominam, zasłużyliście),skoro teraz przekraczają one cenę jaką trzeba na nie wyłożyć w sklepie,a parę razy tak miałem że kupiłem grę a za dwa miesiące była u was w pełnej wersji.Więc nawet jeśli będziecie mnie kosztować znacznie więcej i tak będę kupował cd-action.

Pozdrawiam!!

Wielu sukcesów życzę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego, przynajmniej ja takiej gazety nie znam, znam pc gry czy coś w ten deseń.. Ale jakościowo jest dużo gorsza, poza tym w cda jest z miesiąca na miesiąc coraz lepsza gra w pełnej wersji, i mase fajnych recenzji na płycie klasycznie ,,na luzie" w wydaniu z tego miesiąca dorwałem demko motogp13 i chociaż wole klimaty cięzkich motocykli to chętnie kupie oryginał tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA jest świetna publicystyka, testy sprzętu itp. jednak brakuje miejsca dla handheldów oraz Nintendo. Na nieszczęście to wszystko zamiast w CDA jest u konkurencji na P. Jak chodzi o gry cda nie jest idealne (bardzo dużo miejsca zajmują recenzje i zapowiedzi niszowych produkcji, które podejrzewam nikogo nie interesują. Konkurencja na P powinna połączyć się z CDA. Powstało by pismo idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA,3 literki,jedyna rzecz,o której mówię (zawsze) i myślę dobrze.Tuż za CDA są gry ( bo czasami są crapy a czasami diamenty).Jeśli chcę złożyć nowego PC-Al pomoże,chcę się pośmiać- Na luzie i AR.Tak samo z recenzjami.Gdyby nie CDA nigdy bym nie usłyszał o XBO czy PS4,bo konsole mało nie obchodzą.130+ stron prawdy,gamingu,testów,recek ,felietonów,maili,screenów,tekstów a'la YAFUD/piekelni i...Szpile.Dzięki,że mogę czytać takie pismo i odejść od zmartwień grając w Wasze pełniaki i zanurzać się w świat literek,gier i cyferek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...