Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Gość frycek42

Obecnie nie ma lepszego pisma kiedyś po za CDA lubiłem Play, Gry komputerowe, Top secret i ŚGK. Nie cierpiałem jedynie tego badziewia co je Komputer świat wydawał jak ono sie tam zawało, gry ekstra czy jakoś tak. Tam teksty były kiepskie i pełniaki (poza Descentem) też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od razu BF3? Kiedyś jeszcze była taka gazetka dla dzieci(?) CyberMycha, ale od kąd padła to Click!. Były później reklamacje że mi płyt nie czytało i za 4 razem przysłane płyty działały. Teraz CD-A bo piszą ciekawie i dają super pełniaki dla zabicia czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku już się mocno nam zdezaktualizował! Teraz już praktycznie wybór zniknął i zostali tylko najwięksi, a z growych na PC CDA już nie ma realnej konkurencji. Nie da się powiedzieć, że istnieje u nas lepsze pismo z tej kategorii. CDA kupuję od lat (w 1997 zakupiłem pierwszy numer, to dłużej niż niektórzy userzy tego forum mogą żyć...) głównie dla tekstów, chociaż z ich poziomem ostatnimi czasy bywa bardzo różnie. Gry są istotnym, ale jednak dodatkiem, bo oczywiście nie zawsze trafiają one w gust, nie brak powtórzeń z kolekcją własną. Zostają jeszcze poza CDA tylko dwa mocne tytuły konsolowe. Słabszy może się jednak wykruszy za czas jakiś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42
wiadomo CD-action jest fajne ale mogli by dawać lepszę gry co nie biggrin_prosty.gif

Moim zdaniem CDA pod względem gier zawsze rządziło. O gry bym się nie czepiał. Jeżeli już to chciał bym żeby dawali więcej tytułów niedostępnych w naszym kraju. Szanują CDA pod względem gier na płytkach, choćby że to że dali mnóstwo klasyki. Np. FPSy "Shogo","Unreal", "Chasm", "Kingpin", Deke Nukem 3d "Quake 2". To przecież ścisła klasyka i czołówka gatunku, niektóre to nawet kamienie milowe. Nikt nie dawał tylu dobrych gier co CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CDA dla treści ponieważ jest dobra i wszelkie publiscyki, recenzje itp. lepiej mi się czyta na papierze ale i od jakiegoś czasu także trochę do gier są dla tego 3 powody

nie dostaje już tyle kasy co kiedyś (kryzys XD)

w ostatnio sklepie w moim mieście ograniczono ilość gier do 10 max i same nowości

mam słaby sprzęt a w CDA dają jeszcze gry w które jeszcze rusza mi więc nie mogę na pełniaki marudzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Stach122 Zgadzam się z tobą. Po za tym czy to że jakaś gra ma 3 czy 4 lata czyni ją gorszą? Wolę jak CDA daje starsze gry ale porządne niż jak by miało robić jak "Gry Komputerowe" dawali gry z przed roku, ale w większości same polskie gnioty typu "Snajper"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUBLICYSTYKA! Zawsze kochałem teksty okołogrowe, zarówno w pismach, jak i na stronie i na blogach na FA. Recenzje, ech, nie są tak ciekawe, ale już jakieś zestawienia, różne różności, Action Redaction, Na Luzie... Cała druga część pisma jest pochłaniana w pierwszej kolejności, potem recki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje gdy ludzie deklarują, iż CDA kupują tylko dla pełniaków "bo nie co czytać". Problem w tym, że większość takie wnioski wysuwa jeszcze przed rozpakowaniem tego czasopisma (już prawie bym napisał gazety ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak stworzyć topic "Dlaczego NIE kupujemy CD-A"?

U mnie byłoby kilka powodów:

  • Nie interesują mnie gry (bo te, co interesują, już mam/miałem).
  • Dużo screenów i dość mało tekstu. A wolę czytać, niż patrzeć.
  • Skoro gry mnie nie interesują, to i recenzje też.
  • W zasadzie forum i strona główna zastępują mi magazyn. Choć i tak na główną nie zaglądam.

Żeby nie było, to podam jeden powód, przez który tęsknię za tym magazynem:

Action Redaction

Pewnie od czasów, gdy maniakalnie zbierałem CD-A się zmieniło ogromnie, niemniej - sentyment pozostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję od paru lat , ale daleko nie każdy numer , bo że tak powiem rzecz się dzieje z przypadku . Dzięki temu będąc niedzielnym graczem , oprócz pięknie wyglądającego , kolorowego , bogatego w treść magazynu otrzymuję kapitalny bonus w postaci na ogół nie granych wcześniej pełniaków . Podsumowując mój punkt widzenia( a jak wiadomo zależy zawsze od siedzenia ;) ) :

Od czasu do czasu drobna przyjemność , przy naprawde niezłym stosunku jakość/cena .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...