Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie co do prezentu w prenumeracie.

Chciałbym zamówić cda z myszą - taka opcja jest w listopadowym numerze, ale nieszczęśliwie ostatnie strony mi się naddarły. Sprawdziłem na stronie Bauera, czy też można w tej konfiguracji zamawiać. Jednak tam jest do wyboru tylko Zestaw Słuchawkowy Bluetooth albo Gry świata.

Co zrobić? Czekać na następny numer, poczekać na zmianę na stronie, czy w jakiś inny sposób zadziałać?

Pozdrawiam, Koshara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Zamierzam zamówić prenumeratę, i mam pytanie : Jeżeli zamówię z prezentem (tą mychą) to listonosz mi ją przyniesie na chate z czasopismem, czy przyjdzie oddzielnie w paczce czy jakoś tak ?

i (głupie i banalne pytanie) czy tę kartkę z CDA mam włożyć do koperty i wysłać, czy w jakiś inny sposób ?

Edytowano przez 24adi05
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z tym pytaniem raczej powinieneś się kierować do wydawnictwa, ale podejrzewam że min. worek jest swoistą reklamą CDA na półce, a w prenumeracie to niepotrzebne, a po drugie, aby nie każdy wiedział co tam jest i żeby przypadkiem gdzieś po drodze nie "zaginęło", ale jak już psiałem. O to musisz się pytać wydawnictwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpakowałem ostatni numer prenumeraty CD-ACTION i co widzę? Nie dość, że nie ma zdrapki na końcu numeru z kodem do filmu to jeszcze nie ma nigdzie plakatów! Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, ale z tego co widzę nie jestem odosobnionym przypadkiem. Ktoś chyba popełnił dużą gafę przy pakowaniu numerów. Co z brakującymi elementami numeru?

Swoją drogą pierwszy raz od roku jak mam prenumeratę pismo przyszło szybciej niż pojawiło się na sklepowych półkach! Zwykle przychodziło pod koniec tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuje się zrobiony bez mydła;/ Jak to możliwe, że jedno podczas pakowania prenumerat jednego z największych polskich czaspism popełniono taką gafę? W poszukiwaniu tych 2 plakatów przekartkowałem całe pismo, nawet wygrzebałem, ze śmieci czarniutki woreczek w nadzieji, że przeoczyłem je. Klapa na całej lini. Nie powmiem gdy zobaczyłem na biutku czarniutki woreczek z CDA liczyłem, że obejże sobie Robina a tu co? Kicha. Jedynym plusem jest to, że przyszło wcześniej, ale jakim kosztem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z problemem - Jest tylko jedno rozwiązanie(no dwa), sam jeszcze prenumeraty nie dostałem i nie wiem czy u mnie jest wszystko OK, czy nie, ale jeśli macie taki problem to piszcie w Pytaniach do redakcji(link), lub dzwonicie do Bauera i wyjaśnijcie sprawę. Plakaty i zdrapka są integralną częścią pisma i MUSZĄ być w każdym egzemplarzu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, ktorzy dostali w prenumeracie CDA bez plakatow i/lub kuponu przepraszam w imieniu redakcji CDA.

Jest to wina ludzi z dzialu prenumeraty, ktorzy zwyczajnie dali ciala i za to juz dostali po tym, co dali. :)

Brakujace elementy prenumeraty beda dostarczone osobna przesylka w mozliwie najkrotszym czasie.

Choc redakcja nic tu nie zawinila - czujemy sie zobligowani by przeprosic wszystkich tak potraktowanych prenumeratorow.

Sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty i zdrapka są integralną częścią pisma i MUSZĄ być w każdym egzemplarzu

No co ty. Nie pomyślałbym. A względem twej jakże wymyślnej rady, aby dzwonić do bauera, to muszę ci powiedzieć, że sam wpadłem na taki pomysł, ale wydawało mi się, że o 20 już raczej nikogo tam nie zastanę i zaniechałem próby kontaktu telefonicznego.

Brakujace elementy prenumeraty beda dostarczone osobna przesylka w mozliwie najkrotszym czasie.

Wszystko ładnie pięknie, tylko skąd owi ludzie mają wiedzieć komu wysłać a komu nie? No chyba, że mają spisane komu nie spakowali prezencików i na tej podstawie doślą brakujące gadżety.

Edytowano przez Grimmes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wypowiedziało się zaledwie z 10 osób, więc niebardzo mogłem stwierdzić jak wygląda skala tejże wtopy.

Dokładnie. Smuggler nie napisał klarownie czy WSZYSCY prenumeratorzy nie dostali plakatów i zdrapek. Ponawiam więc pytanie czy mamy wysyłać swoje dane czy nie?

Nie. Nie ma takiej potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, tylko skąd owi ludzie mają wiedzieć komu wysłać a komu nie? No chyba, że mają spisane komu nie spakowali prezencików i na tej podstawie doślą brakujące gadżety.

Nie boj zaby, predzej niektorzy dostana 2x niz ktos mialby NIE dostac. To juz zmartwienie tych kolesi, zeby nie bylo kolejnych narzekan, ze nawalili - bo moze sie to dla nich BARDZO kiepsko skonczyc.

Cóż, wypowiedziało się zaledwie z 10 osób, więc niebardzo mogłem stwierdzić jak wygląda skala tejże wtopy.

Dokładnie. Smuggler nie napisał klarownie czy WSZYSCY prenumeratorzy nie dostali plakatów i zdrapek. Ponawiam więc pytanie czy mamy wysyłać swoje dane czy nie?

Czesc dostala. Ale dosc latwo wbrew pozosorm to sprawdzic, gdy sie wie, jakie sa procedury wysylki prenumeraty - tzn. kto dostal, kto nie. Bez obaw, jesli NIE dostales, to dostaniesz.

Skoro nie dostał NIKT z prenumerujacych to wyślą plakaty i zdrapki WSZYSTKIM

Cóż, wypowiedziało się zaledwie z 10 osób, więc niebardzo mogłem stwierdzić jak wygląda skala tejże wtopy.

Powiedzialbym, ze pechowcow jest duzo mniej niz zadowolonych, ale zadowoleni milcza, a narzekaja ci, ktorzy maja pecha, jak zawsze, co dziwnym nie jest.

Czesc chcialbym sie spytac czy numer CDA 12/2010 przyjdzie mi prenumerata czy to jest jakis numer specjalny i bede musial sobie go sam kupic?

Jest to ZUPELNIE NORMALNY nr grudoniowy i jako taki podlega prenumeracie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Nie pomyślałbym. A względem twej jakże wymyślnej rady, aby dzwonić do bauera, to muszę ci powiedzieć, że sam wpadłem na taki pomysł, ale wydawało mi się, że o 20 już raczej nikogo tam nie zastanę i zaniechałem próby kontaktu telefonicznego.

Nie potrzebna ironia...

Rozumiem że następnym razem jak będziesz prosił o pomoc w jakiejś sprawie, to nie mam Ci odpowiadać, ponieważ to jest zbyt oczywiste aby o tym pisać?

Po za tym, plakat i zdrapka chyba nie są sprawą życia i śmierci aby nie można było zadzwonić następnego dnia, racja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...