Skocz do zawartości

Polecane posty

Minęły 2 tyg. od premiery marcowego numeru, a w skrzynce dalej pusto. Wcześniejszy numer (i zarazem pierwszy numer prenumeraty) doszedł po 3 dniach. Czekać dalej? Podkładać bombę pod siedzią poczty, rozstrzelać listonosza, dzwonić do wydawnictwa czy czekać dalej (ileż można...)? Czekał już ktoś tak długo? Jeśli mam dzwonić, to do działu prenumeraty? Przygotować jakieś papiery (nr. prenumeraty - nie wiem gdzie to mam, chyba nie jest potrzebne)? Czy za ew. ponowne wysłanie nr. coś płacę? Adres w wydawnictwie na pewno mają dobry, bo poprzedni numer doszedł bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tutaj nie ma znaczenia czy to jest urodzinowy nr CDA czy normalny, możliwe jest tylko to ze akurat urodzinowy nr trafił wcześniej do drukarni itp. Wszystko zależy od poczty a dokładnie od listonosza kiedy będzie chciał przynieść czarny worek. Ja np wiem że CDA dostane w czwartek lub w piątek bo u mnie to jest standard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Bauera wykonac. Szybko Ci ta sprawe rozwiaza i podesla zalegly numer...

problem w tym, ze dzwoniłem. numer marcowy mieli wysłać we wtorek (10.03). wczoraj przyszedł numer kwietniowy (data nadania 12.03). wiec albo koleś z działu prenumeraty leci sobie w kulki, albo znowu poczta zawiniła. poczekam do jutra, jak nie przyjdzie to będę znowu dzwonił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Mam pytanie dotyczące numerów specjalnych CDA w prenumeracie. Wcześniej jednak zarys sytuacji.

Prenumeratę zamówiłem przez internet (opcja 12 wydań z prezentem za 153 zł). Przeglądając sobie CDA 04/2009, na str. 141 znalazłem informację, że "Uwaga! Prenumerata nie obejmuje wydań specjalnych CDA", natomiast nigdzie na stronie wyd. Bauer nie ma takiej informacji. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że 12 wydań / 12 miesięcy = 1 numer miesięcznie, tak? Przynajmniej tak wynika z informacji na stronie wydawnictwa.

W związku z tym (problem właściwy):

W marcu dostałem numer 4/2009 (4 -> kwietniowy), a według kalendarza na stronie CDA, nr 5/2009 wychodzi dopiero 12 maja. Tak więc według "normalnych" wydań w kwietniu nie ma nowego "normalnego" numeru? W marcu był na kwiecień 04/2009, w lutym 03, w styczniu 02, to w grudniu 01... a teraz będzie 05/2009 w maju, 06 w czerwcu itd... więc gdzieś jest "podwójna kumulacja" i są dwa wydania w jednym miesiącu? A może to jest błąd w kalendarzu na stronie i w kwietniu wychodzi zwykły numer i ten specjalny?

No i najwazniejsze - czy zatem w kwietniu zapuka do mnie listonosz z czarnym workiem? ;)

Przeglądając sobie CDA 04/2009, na str. 141 znalazłem informację, że "Uwaga! Prenumerata nie obejmuje wydań specjalnych CDA", natomiast nigdzie na stronie wyd. Bauer nie ma takiej informacji. Chyba należałoby to uściślić.

Trochę to wszystko zamieszane, więc proszę, niech mi ktoś to wytłumaczy, bo nie chcę ominąć tego numeru "specjalnego".

Edytowano przez marksman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...