Skocz do zawartości

Polecane posty

Sorry za to niedopatrzenie w Dziale Prenumeraty, juz oni w d... za do wezma zdrowo. Kazdy, kto nie dostal plakatu/ksiazeczki niech sle im info, a dostanie osobna przesylke z brakujacymi elementami CDA.

I choc to akurat nie jest wina redakcji - przepraszamy za wynikly problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje (z przymruzeniem oka) na zadoscuczynienie prenumeratorom za brak dodatkow w pierwotnych przesylkach i wyjatkowo dlugi czas oczekiwania na przesylke (nie cala wina lezy przeciez po stronie poczty skoro do kioskow numery trafily o czasie) - bonusowy 13 numer gratis ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje (z przymruzeniem oka) na zadoscuczynienie prenumeratorom za brak dodatkow w pierwotnych przesylkach i wyjatkowo dlugi czas oczekiwania na przesylke (nie cala wina lezy przeciez po stronie poczty skoro do kioskow numery trafily o czasie) - bonusowy 13 numer gratis ;D

Chciałbym zauważyć, że długi czas oczekiwania jest spowodowany przez PP, która przesyłki niektóre bez priorytetu wysyła przez 3 tygodnie :/

Aha i jeszcze jedno.

To ze do kioskow trafily na czas to nie znaczy ze PP dobrze dziala.

Zdawalo mi sie ze to logiczne, ze do kioskow wszystkie pisma i gazety, nie tylko CD-A trafia poprzez ciezarowki dystrybutorow :/ Wiec nie wiem dlaczego sadzisz ze "skoro do kioskoe numery trafily o czasie" to "nie cala wina lezy po stronie poczty"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej w watku napisal , ze przesylki do prenumeratorow zostaly nadane w dniu premiery kioskowej wiec nawet gdyby poczta nie wiadomo jak sie starala - nie mialaby szansy dostarczyc pisemek w terminie. Inna sprawa, ze mamy dzis juz poczatek czwartku, a ja, w Warszawie, nadal nie mialem czarnej koperty w skrzyneczce - to juz jest ewidentna wina poczty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej w watku napisal , ze przesylki do prenumeratorow zostaly nadane w dniu premiery kioskowej wiec nawet gdyby poczta nie wiadomo jak sie starala - nie mialaby szansy dostarczyc pisemek w terminie. Inna sprawa, ze mamy dzis juz poczatek czwartku, a ja, w Warszawie, nadal nie mialem czarnej koperty w skrzyneczce - to juz jest ewidentna wina poczty.

Tym razem w dniu premiery, ale jak to nie jest wyjatkowa sytuacja (premiera we wtorek), wtedy dystrybutor wysyla wszystkie prenumeraty w sobote lub piatek i z zalozenia powinny one dotrzec w poniedzialek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja niestety nie pogram sobie w gry z 12 2006 CD-Action

Ekchm.. Płyta zepsuta, plakatu , CDP Insidera i książeczki o CoH ni ma

Wejdź na http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=16220 Tam jest wszystko napisane co trzeba zrobić, aby je mieć. Wiele osób ich nie ma.

NIe wiele osób tylko wszyscy. Nikt z prenumeratorów nie dostał książeczki ni plakatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc temu w ciemno mówiłbym - TAK ! Nie dość, że taniej to i prezent można dostać. Ale w tym miesiącu nachodzą mnie wątpliwości, choć nie można obwiniać redakcji za to, że ja jeszcze swojego numeru w ogóle nie dostałem :( Już w poprzednim miesiącu późno do mnie dotarł (3 dni po premierze) ,ale teraz to już naprawdę przesada. Szkoda, że na rynku usług pocztowych jeszcze nie ma porządnej konkurencji... Ok starczy wyżalania - do tematu. Lost Chicken - musisz zastanowić się na czym bardziej _TOBIE_ zależy - czy na tym aby nowy numer mieć u siebie jak najszybciej z pewnością, iż nie jest pognieciony etc, czy też wolisz sumarycznie w roku wydać mniej kasy i dostać prezent (5 gier z klasyki jest najlepszym z nich - można go ocenić na około 50 zł wartości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem. ale raczej wątpie że doślą :( . szkoda bo upatrzyłem miejsce na plakat. buuuuuu :cry:
Odsyłam do tego tematu Panie Lordeon...

Co do prenumeraty to nawet miałem kiedyś chęć zamówić, ale jak się napatrzę na forum, jakie ludzie mają z nią problemy (czekają długo, nie dostają książeczki, plakatu it.)... :/. Już wolę co ok. miesiąc do kiosku pójść i nabyć CDA trochę drożej...:D

raczej naczytszasz a nie napatrzysz... :lol:

Są wady ale jest i ok. 30 zł taniej.

I prezent dadzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... Długo się namyślałem gdzie dać tego posta ale w końcu wybrałem kącik prenumeratora bo w końcu to też jest związane z prenumeratą.

Otóż opakowanie, w którym przychodzi pocztą CDA jest foliowe i ja zawsze tej folii nie wyrzucałem tylko sobie ją zostawiałem. No i teraz na technice robiliśmy roboty z plastiku i ja okleiłem mojego folią. Wiecie jak super wygląda. Jak Dart Vader... Normalnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...