Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, zamówiłem prenumerate i mam pare pytań.

- Dostane ją przed premierą/po/czy w jej dzień?

- Listonosz wciśnie magazyn miedzy kratki w bramie czy kulturalnie zadzwoni?

- Jak wcisnie to moge mu cos zrobic?

Jak juz taki post jest (mój) to prosze tamten skasowac bo gdzies go zgubilem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olek12 opowiem o własnych doświadczeniach, ale nie twierdzę, że jest to regułą:

-Dostane ją przed premierą/po/czy w jej dzień?

W moim przypadku po premierze, najczęściej w piątek.

Listonosz wciśnie magazyn miedzy kratki w bramie czy kulturalnie zadzwoni?

Jak wcisnie to moge mu cos zrobic?

Wszystko zależy od listonosza, ale najlepiej z nim porozmawiać i nie powinien robić problemów z przejściem kilku metrów więcej i podniesieniem ręki do dzwonka. Inna sprawa, że CDA może być sfatygowane już samym noszeniem w torbie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: dostałem dzisiaj CD-Action bez folii 8/2010. Jest lekko pogięty tu i ówdzie zadrapania i ogólnie jego stan wskazuje na to, że ktoś go wcześniej czytał. Płyta w dobrym stanie, ale pudełeczko było niedomknięte. Czy na podstawie jego "bezfoliowości" mogę go reklamować?

Tym bardziej podejrzane jest to, że we wtorek listonosz przyszedł i przyniósł mi PC-Format. Nie mógł wziąść również CDA. To tym bardziej wskazuje na to iż ktoś go sobie przywłaszczył i przeczytał, a listonoszowi dał potem. I jeszcze jedno pytanie. Czy oprócz płyty nie było żadnych dodaktów do CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagięcia i zadrapania to raczej normalka, bo listonosze nie obchodzą się z CDA zbyt delikatnie. To samo z pudełkiem na DVD, które miało u mnie kilkukrotnie wyłamane zaczepy.

Co masz na myśli pisząc "bez folii"? Jeśli chodzi o tą sklepową to w prenumeracie jej nie uświadczysz. Naruszenie czarnego worka byłoby jednak już czymś podejrzanym. Jak dla mnie to jeszcze nie powód do reklamacji, gdyż mógł się on po prostu przypadkowo uszkodzić w transporcie. Jeśli jednak sytuacja będzie się powtarzała to najlepiej będzie zainterweniować na poczcie, bo przecież nie może być tak, aby ktoś czytał CDA Twoim kosztem i bez Twojej zgody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o tę sklepową. No cóż, szkoda, że jej nie uświadczę, bo po niej łatwiej poznać czy ktoś przede mną używał CDA. Pozostaje mi więc wymęczyć ten rok, rozumiem, że odwołać prenumeraty nie mogę? Ale, jeśli tak to wyglada to po co Wy ludzie świadomi jakości w ogóle tą prenumeratę przedłużacie? No nie lepiej podreptać do sklepu i kupić w dzień premiery świeżutkie, w idealnym stanie CDA, zamiast dostać po tygodniu nerwowego oczekiwania pogięte, połamane i przeczytane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie lepiej podreptać do sklepu i kupić w dzień premiery świeżutkie, w idealnym stanie CDA, zamiast dostać po tygodniu nerwowego oczekiwania pogięte, połamane i przeczytane?

Ja tam wole dostac swiezutkie cda przed premiera/ w dniu prosto do skrzynki. Do tego zaoszczedzone 2zl. Jesli chodzi o stan czasopisma-tylko raz mialem wylamane zaczepy w pudelku z dvd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, jeśli tak to wyglada to po co Wy ludzie świadomi jakości w ogóle tą prenumeratę przedłużacie?

Nie każdy dostaje CDA po tygodniu. Do niektórych czasopismo trafia już w dzień premiery lub krótko po niej. Wtedy prenumerata ma sens, ale tylko jeśli nie przeszkadza komuś dość kiepski stan pisma. Ja prenumeraty po roku nie przedłużyłem, bo jednak oszczędność jest zbyt mała przy wszystkich innych-mniejszych lub większych-niedogodnościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jedno pytanie. Mianowicie czy jak mam zamówioną prenumeratę to numer wrześniowy przyjdzie mi z dodatkami (tipsomaniakiem, planem lekcji i zawieszką)?

A co do jakości mojej prenumeraty, przychodzi mi ona bardzo często w dniu premiery albo przed nią, a pismo jest w stanie idealnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumeruje PC Format i CDA (Tata bierze PCF ja CDA ;) kilka krotnie przyszedł w dniu premiery, od jakichś 5 numerów przychodzi 2 dni później. W lipcu przed wyjazdem na wakacje dostałem go dopiero z 3-4 dni później(jedyny taki przypadek) jak mnie nie było przez tydzień a chciałem go zabrać ze sobą!!! Dlaczego w prenumeracie łączonej ( PCF i CDA nie ma numeru specjalnego???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prenumeruję CDA w Anglii. I przychodzi 2-3 dni po premierze kioskowej. Całkiem nieźle! I jeszcze żaden numer nie był uszkodzony - a w poprzednich (polskich) prenumeratach się zdarzało. Zdecydowanie bardziej się opłaca, niż angielskie pisma! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prenumeruję CDA w Anglii. I przychodzi 2-3 dni po premierze kioskowej. Całkiem nieźle! I jeszcze żaden numer nie był uszkodzony - a w poprzednich (polskich) prenumeratach się zdarzało. Zdecydowanie bardziej się opłaca, niż angielskie pisma! ;]

To sporo szybciej niż mi w Polsce pod Warszawą ;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...