Skocz do zawartości

Fred, w którym chodzimy bez spodni


emqi

Chodzimy?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chodzimy?



Polecane posty

15 minut temu, lordeon napisał:

Spodnie dresowe > spodnie jeansowe

W warunkach domowych moze i tak, ale jakbym poszedl w dresie do roboty, to czulbym sie jak przedstawiciel lokalnej klasy spolecznej popularnie okreslanej mianem scumbagow. 

@Kathai_Nanjika

Nie urodzilem sie ani kobieta, ani Szkotem, wiec prosze sie odczepic od moich spodni. Ja Ci nie mowie, czy masz uzywac tamponow albo lakieru do paznokci, c'nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tesu napisał:

Nie urodzilem sie ani kobieta, ani Szkotem, wiec prosze sie odczepic od moich spodni. Ja Ci nie mowie, czy masz uzywac tamponow albo lakieru do paznokci, c'nie?

A-ale mężczyźni w spódniczkach...!

!!!

27 minut temu, yojc napisał:

Kath nie używa lakieru do paznokci, maluje je smołą

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tesu napisał:

W warunkach domowych moze i tak, ale jakbym poszedl w dresie do roboty, to czulbym sie jak przedstawiciel lokalnej klasy spolecznej popularnie okreslanej mianem scumbagow. 

@Kathai_Nanjika

Nie urodzilem sie ani kobieta, ani Szkotem, wiec prosze sie odczepic od moich spodni. Ja Ci nie mowie, czy masz uzywac tamponow albo lakieru do paznokci, c'nie?

Jak można chodzić w spodniach, wstydź się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, yojc napisał:

Kath nie używa lakieru do paznokci, maluje je smołą

Jak dla mnie moze je nawet obgryzac, jesli dzieki temu robi sie jej dobrze. Nie moja brocha, co robi ze swoimi paznokciami. Tak jak nic jej do moich jeansow. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kathai_Nanjika

Jakbys powiedziala Szkotowi, ze chodzi w spodniczce, to by zrobil z Ciebie haggis. Zreszta nawet Szkoci zazwyczaj nie chodza w kiltach, bo jest to dla nich stroj galowy, a nie codzienny. A jak tak Ci bardzo zalezy na facetach w "spodniczkach", to trzeba bylo dac zawczasu znac i pojawic sie u mnie na weselu, gdzie goscie ze Szkocji w swoich tradycyjnych strojach byli i cieszyli sie duzym zainteresowaniem pan w roznym wieku. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xysiu

Akurat ta kwestia zostala szybko rozwiazana w ciagu pierwszej godziny wesela, kiedy powolany na szybko kilkunastoosobowy komitet pan wyslal do Szkotow dwuosobowa delegacje w celu uzyskania informacji na temat potencjalnego braku bielizny pod kiltem. Bielizna byla, ale nie przeszkadzalo to wszystkim zainteresowanym tanczyc ze Szkotami, w koncu nieczesto ma sie ku temu okazje. Podobnie wiekszosc meskiej czesc gosci za punkt honoru uznala wychylenie ze Szkotami miarki naszej rodzimej weselnej ksiezycowki, przed ktorej moca zawczasu Wyspiarzy lojalnie ostrzeglem, a ktora i tak chetnie pili nadajac jej miano "Polish whisky".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...