Skocz do zawartości

cut scenki z gier


Deathroll2097

Polecane posty

Akurat tego się domyśliłem, że z twojej strony będzie taka reakcja. Tak chciałem i tak zostawiłem. Mam gdzieś twoje czepianie się.

A w DotA'ę sam se graj.

Ok, na drugi raz będę takie kwiatki wstawiał w cudzysłów, bo nie mam zamiaru się z moich głupawych żartów tłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

nie mam zamiaru się z moich głupawych żartów tłumaczyć

żarty zazwyczaj nie mają sensu jeżeli nikt ich nie rozumie, ale nie będę się czepiał

W weekend miałem trochę więcej czasu więc w końcu skończyłem Muramasa Rebirth wraz z DLC.
Gra jest wspaniała i polecam ją absolutnie każdemu posiadaczowi Vity, a skoro już powstał taki temat to wrzucam jeden ze swoich ulubionych bossfightów wraz z cutscenkami. Muszę tylko zaznaczyć, że to bardzo dziwna walka, bo choć z jednej strony w grze obecne są starcia ze złymi ninja, demonami, bogami i temu podobnymi tak z drugiej...

Spoiler

Tak z drugiej mamy cholernego tanuki Danzaburo który w japońskim folklorze jest znany ze swoich nadzwyczajnych umiejętności w transformowaniu moszny w co tylko sobie zapragnie. I tak w trakcie tego starcia trzeba rozwalić stworzony w ten właśnie sposób nawiedzony dom, w którym straszą między innymi shirime (to te dziwadło z okiem w dupsku).

Smacznego.

Jak ja się cieszę, że są jeszcze japońscy wydawcy którzy nie cenzurują zachodnich wydań gier...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...