Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Ludzie rozbrajacie mnie (po raz kolejny zresztą), niektórzy nawet pytają jak wpisać małą liczbę 9... (g)

Dobra no więc każdy kto ma problem z wpisaniem klucza niech stosuje się do porad Ghost'a w osobnym wątku. Zresztą przekopiuje to później tutaj. Resztę problemów zaraz sprawdzę ponieważ dopiero co kupiłem nowe CDA.

@Plicza - Szkoda, że nie wiem jaki twój kolega ma Windows, ale postaram się pomóc.

1) Niech spróbuje usunąć lokalną zawartość plików gry i zainstalować ją ponownie.

2) A może Zapobieganie wykonywaniu danych pomoże (dla Windows Vista oraz 7):

1. Niech wejdzie do: Start > Panel sterowania > System > Zaawansowane ustawienia systemu > Zaawansowane > Wydajność > Ustawienia > Zapobieganie wykonywaniu danych

2. Zaznaczy "Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej"

3. Kliknie Dodaj i przejdź do katalogu instalacyjnego Steam i doda Steam.exe do wyjątków.

4. Dodatkowo musi dodać do listy wyjątków wszystkie pliki *.exe gier, które stwarzają problemy. Pliki te można znaleźć w katalogach: Steam\steamapps\common\<Tytuł gry> lub w \Steam\steamapps\<Your Steam Account Name>\<Tytuł gry>

3) Niech usunie plik ClientRegistry.blob z folderu Steam'a bądź też zmieni jego nazwę na ClientRegistryOld.blob.

4) Albo w ogóle odinstaluje Steam i zainstaluje go na nowo...

5) Niech wyłączy wszystkie antywirusy, firewalle i inne duperele które mogą blokować te gry lub trzymać ich pliki w kwarantannie. No jeżeli są już w kwarantannie to wypadałoby je uwolnić xP

6) Niech uaktualni DirectX, PhysX i Visual C++.

Jeżeli to nie pomoże.... To napisz będę się zastanawiał dalej xD

@Shern97 - Miałem ten sam błąd. Wejdź do folderu Steam stamtąd do "appcache" i usuń plik appinfo.vdf. Tylko miej wtedy wyłączony Steam! Przy instalacji nie twórz także ikony gry na pulpicie.

Co do niedziałającego klucza Anomaly:

Wpierw rejestrujemy go na nobox.pl potem dopiero dostajemy INNY który należy wpisać w Steam. Macie błąd oznajmiający, że klucz jest niepoprawny? To znaczy, że źle go wpisujecie. Klucz składa się z małych i dużych liter, tak więc często ludzie mylą 9 z g etc. Poza tym "O" wygląda niemal identycznie jak "0" zatem spróbujcie wpisać raz to, a raz to.

@Misiek7991 - Zaktualizuj sterowniki do karty dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zeby grac to sie dziwie ze mam konto steam ladnie dziala program ale zeby grac w gre to nie da sie jej z plyty instalowac tylko full gre ze steama pobierac na necie ludzie pisza ze to tylko aktualizacje sie pobieraja ale nie uwierze ze jakies dodatki zajmuja tyle ile gra ma napisane w wymaganiach cale 7,8gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą The Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena, dołączonej oczywiście do najnowszego CDA. Po zainstalowaniu i uruchomieniu pierwsze filmiki i napisy pojawiają się bez problemu. Gdy wchodzi menu liczba klatek spada do 1fps. Próbowałem zmienić rozdzielczość na inne, ale za każdym razem to samo. Zrobiłem aktualizacje sterowników do karty graficznej - nic nie pomogło. Pomyślałem, że pobiorę patch 1.01 i go zainstaluję, ale później przy uruchomieniu gry muszę wpisać klucz produktu, którego oczywiście nie ma. Przeinstalowałem grę, próbowałem uruchamiać ją ze zgodnością Win XP SP3, jako administrator - to samo. Czy jest jakiś sposób na obejście tego problemu?

Mój komputer:

AMD Athlon II x3 455 3.3GHz

4GB RAM

ATI Radeon HD 6790 1GB

Windows 7 x64

Nie jest to wina "słabego komputera", ponieważ wymagania jak widać mój spełnia. Poza tym dodam, że kiedyś na gorszym sprzęcie (AMD Athlon 64 x2 5200+, 2 GB RAM, GeForce GT 130 768MB, Win XP) bez problemów grę uruchomiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinienem zrobić w sytuacji, gdy instalator Sniper Ghost Warrior non stop odrzuca mi numer seryjny (Numer seryjny jest nieprawidłowy). Na wszelkie możliwe sposoby próbowałem zmienić L na I, usuwałem myślniki, zamiast małych stosowałem duże litery itp itd. Cokolwiek bym nie zrobił non stop pojawia się błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować Snajpera. Cały czas wywala błąd CRC. Instaluję na dysku D - błąd w 1/3 instalacji. Instaluje na dysku C - to samo. Wypakowuję pliki aby zainstalować - nie da rady , błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną redakcję, dziś (12.02.2013) kupiłem najnowszy numer magazynu (3/2013). Mam problem z numerem seryjnym do gry Sniper : Ghost Warrior. Kiedy wpisałem numer s. wyświetla się komunikat "Niepoprawny numer seryjny". Próbowałem kilka razy z wielkich i małych liter, i nic. Proszę o pomoc lub odpowiedź.

Orzech391

Dwa posty wyżej masz podane rozwiązanie - Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak pomimo tego, że zamienię wszystkie litery V na Y i dalej nie wchodzi klucz? Pozostałe litery są jednoznaczne (L, X, C, P, R, W, F itp) i nie idzie ich pomylić z żadną inną, to co mam teraz zrobić? Klucz wpisywałem manualnie ~7 razy, więc nie ma opcji, żebym ciągle stawiał czeskie błędy.

Pytanie nieaktualne, działałem rutynowo. Nie czytałem przecieków ani czasopisma, chciałem od razu odpalić grę. Od XX numerów klucz na płycie oznaczał steam i tam też próbowałem klucz aktywować (na moim necie szybciej pobrać grę niż zainstalować z płyty). Zostałem pokarany za swoją głupotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nieaktualne, działałem rutynowo. Nie czytałem przecieków ani czasopisma, chciałem od razu odpalić grę. Od XX numerów klucz na płycie oznaczał steam i tam też próbowałem klucz aktywować (na moim necie szybciej pobrać grę niż zainstalować z płyty). Zostałem pokarany za swoją głupotę.

Przecież było SETKI razy wspominane, że Sniper: Ghost Warrior nie jest grą na platformę Steam. Była o tym mowa na forum (w co najmniej dwóch tematach), w zapowiedzi numeru, na stronie głównej, Smuggler o tym pisał, Ghost o tym pisał. Było to wałkowane przez kilkanaście stron komentarzy do zapowiedzi numeru. Nawet w samym czasopiśmie nie ma ani słowa o tym, że gra wymaga posiadania konta w usłudze Steam (a gra steamowa zawsze posiada odpowiednią adnotację w ramce). NAWET W OPISIE GRY, NA PŁYTCE NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI O STEAM!

LUDZIE! NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak od czapy ale chciałem ostatnio zainstalować sobie Just Cause 2 na steam a tu taki MYK

Jak odpalam Steam'a to pojawia mi się okno pt. "Steam - Fatal Error" o treści: "Steam Fatal Error: Could not create directory:

C:\?UKASZ\Programy\Steam.

Jak zamykam ten komunikat to pojawia mi się następny pod tą samą nazwą o treści: "Steam can't write to it's install dir".

Ma ktoś jakiś pomysł ? Uprzejmie proszę o pomoc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...