Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Siema. mam problem z grą Call Of Juarez The Cartel z ostatniego cda smile_prosty.gif

Chciałem pograć sobie , najpierw ściągała się aktualizacja do Coj'a, no dobra... ściągamy... Potem wyskoczył mi błąd z Uplay'a (2 error) , ściągnąłem Uplay xD ... Zainstalowałem , znowu ściągałem aktualizacje... zarejestrowałem się , i chciałem pograć w Call'a . Włączając grę przez steam , gra każe mi zalogować się do u play , a podczas logowania wychodzi błąd " PObieranie danych nie powiodło się" i tak w kółko , nie wiem co zrobić ;/ masakra troche , bo jestem fanem wszystkiego co zaczyna się na Call wink_prosty.gif) głównym powodem zakupienia CDA był właśnie ten pełniak , lecz mój entuzjazm skończył się... na logowaniu do Uplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciastek723 - Zaraz zobaczę, nawet jeszcze tej gry nie zainstalowałem xD

A próbowałeś sprawdzić spójność plików gry? Poza tym wyłącz antywirus przed włączeniem gry.

@arturok - U mnie wszystko zadziało za pierwszym razem. Włączasz grę, logujesz się do Steam'a, później do Uplay i wyskakuje Ci ten błąd? A próbowałeś może uruchomić Uplay w trybie offline? I czy czasem antywirus lub też zapora systemu Windows nie blokuje Ci pobierania plików?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie zły dział ale co tam. Mam problem z Blood Bowl, chciałem go teraz zainstalować, minął mniej więcej rok od czasu zakupu. I niestety nie ma seriali do niego na cdaction.pl/seriale/. Nie wiecie co można zrobić żeby w to zagrać? Sorry jeżeli to nie ten dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż mam pewien problem z instalacją gier z obecnie najnowszego numeru CDA (Call of Juarez The Cartel, Might & Magic Clash of Heroes). Mianowicie kiedy chcę zainstalować grę wyskakuje mi okienko z instalatorem Steam'a w którym mam do wyboru dwie opcje albo: naprawić Steam czego nie mogę zrobić bo wyskakuje mi okienko z prośbą o umieszczenie Steam DVD (ocb?), albo usunąć Steam.

post-189651-0-00611100-1356807479_thumb.

Nie wiem co mam zrobić i liczę na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrWood - O ile wiem to na stronie CDA są dostępne tylko seriale do trybu multiplayer danej gry. Do singla znajdują się zazwyczaj nadrukowane na płycie bądź też w piśmie. Jeżeli nie chce Ci się czekać na odpowiedź CDA to klucz do Blood Bowl na allegro znajdziesz za jakieś 5 zł. Nie jest to chyba zbyt duża kwota ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie aby sobie zainstalować painkillera hell & Damnation a tu MYK Nie da się zainstalować :(

Początek idzie miodzio klikam instaluj wybieram dysk

A następnie mój "kochany" steam szpera sobie i tworzy lokalne pliki gry ... i tak tworzy tworzy i stworzyć jakoś nie może aż nagle JEP ! I Błąd... Cytuję ^^ "Wystąpił błąd podczas instalowania Painkiller Hell & Damnation ( Brakująca konfiguracja aplikacji )" Ktoś miał coś takiego ? Jakieś pomysły ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało !!!! Wielkie dzięki !

I jest jeszcze jeden mały problem z steamem :/ Co prawda nie mój tylko kolegi a wygląda on następująco...

Zainstalował poprawnie Warhammera 40k 2 i już zadowolony, że pogra a tu mu wywala komunikat że gra jest w tej chwili nie dostępna... a wszystko jest ok... bo u mnie chodzi jak talala ... robiłem już to co radzili gdzieś inni czyi wywalić to coś od aktualizacji ... aby na nowo się pobrała, sprawdzaliśmy spujność plików i dalej nic :/ Identyczna sytuacja jest u nigo z alew swarmem i czymś jeszcze... I autentycznie nie wiemy o co chodzi :/ ... Może ty magiku od steama coś poradzisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Właśnie próbuje zainstalować grę Anomaly Warzone Earth PL z Państwa płytki. Stosując się do instrukcji zawędrowałem na stronę NOBOX. Niestety program na tej stronie informuje mnie, że kod spisany z płytki CD-Action jest błędny. Jakie mam możliwości rozwiązania problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. ja również próbuje aktywować klucz na steam do tej samej gry co up i również klucz jest błędny. nie rozumiem też czemu na płytce raz są litery/cyfry wielkie raz małe.

edit: byłem na tej stronce z tego tematu: http://forum.cdactio...howtopic=211324 jednak po wpisaniu wyświetla kod błędny biggrin_prosty.gif. niby wielkość ma znaczenie jednak ja nie wiem jak mam zrobić małą cyfrę "9" smile_prosty.gif

edit2 ehh tak to jest jak się nie czyta do końca :D wychodzi, że to mała literka "G". Jeśli będą tacy co mimo wpisania kodu i m dalej błąd wychodzi. to należy sprawdzić i wpisać zamiast "0" duża literkę "O"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Miałem ten sam problem, jednakże Ghost, napisał odrębny temat o Anomaly..., a w nim coś takiego:

Ponieważ kod składa się z dużych i małych liter występują problemy z jego odczytaniem.

Najczęściej popełniane błędy to:

1. Mylenie dużej litery I (i) z małą literką l (L).

2. Mylenie dużej litery O z cyfrą 0 i odwrotnie.

3. Mylenie cyfry 9 z małą literką g (G).

Miałem problem właśnie ze środkową częścią kodu xxxxx-20w6O-xxxxx, gdzie zamiast O wpisywałem ciągle zero. Wpisałem O i kod zadziałał.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko ładnie, dostałem już klucz na steama, wpisałem go gra dodała mi się do biblioteki, ale podczas instalacji wyskoczył mi taki bład : Wystąpił błąd podczas instalacji Anomaly Warzone Earth (brakująca konfiguracja aplikacji). Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Chronicles of Riddick. Gdy była pierwszy raz w CDA chodziła normalnie, bezproblemowo. Teraz z dodatkiem też wszystko ładnie fajnie, tylko praktycznie bez dzwięku krecka_dostal.gif . Audio jest przerywane, a gdy już coś słychać, to dialogi nie pokrywają się z podpisami. Wkurza, ale to nie sprawa krytycznie ważna, więc bez pośpiechu. Czy jestem skazany na grę bez dzwięku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...