Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

W tym miesiącu zarobicie moje 16 złociszy ;)

Nie ukrywam, ze ze względu na pełniaki. Niestety nie mam tyle kasy, żeby kupować czasopismo co miesiąc aby poczytać AR, GW i artykuły okołogrowe. Recenzje i zapowiedzi nie interesują mnie, bo i tak nie pogram w te gry ;( Primo słaby komp, secundo matura.

Swoją drogą dziwne - jak nie miałem kompa, to zaczytywałem się w reckach i zapowiedziach o grach, w które "może kiedyś zagram". Teraz, gdy wystarczy tylko zmodernizować kompa, nowsze gry mnie nie obchodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj515
Ach ale będę miał prezent na urodzinki już nie mogę się doczekać. Jak zawsze przed kioskiem punkt 8:00 bo później może zabraknąć. Numer zapowiada się naprawdę fajny. Super pełniaki w które na pewno sobie pogram (no może po za Mafią Tycon). Jedyne czego w nim brakuje to recka NFS Undercovera ale i tak będzie co poczytać czyli mój ulubiony Tipsomaniak. To do zobaczenia w kioskach xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne Wersje:

W Spellforce'a zagram

XIII stara gierka, ale ciekawie jest opisana

Mafia Tycoon z ciekawości odpalę

Za pełniaki 8/10

Zapowiedzi:

Połowa mnie zachęca, resztę i tak przeczytam

Za zapowiedzi 8+/10

Tematy numeru

Tekst o Deus Ex raczej przeczytam, a Igromirze 2008 też nieźle się zapowiada

Za tematy numeru 8+/10

Recenzje:

Jeżeli ktoś czyta inne pisma o części gier sporo wie. Mi9mo wszystko te z CDA wydają mi się najlepsze

Za recenzje 9/10

Podsumowanie:

Te oceny, które wystawiłem to tylko wiara w redakcję. Nie wiem jak wyglądają teksty, więc to tylko przypuszczenia.

Mimo wszystko bywały lepsze numery. Oczywiście kupić trzeba. :P

Ocena ogólna 9+/10

(Oczko więcej do oceny za dodatki ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm który geniusz zaraportował post za błąd ortograficzny?

Gratulacje za XIII, jeśli będę miał trochę czasu to na pewno zagram. Spellforce mnie nie kręci. Z przyjemnością spróbuje Mafia Tycon. Do tej pory na wykładach gram w Rollercastera z któregoś z ostatnich numerów. Bardzo cieszy mnie też Tipsomaniak, zacznę jego lekturę zaraz po AR :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer. Jak co miesiąc we wtorek polecę do kiosku. Niestety znów dystrybutorzy się spóźnili. O ile do braku recki GTA4 nie można mieć pretensji (bo jakby była to byłby super exclusive i chyba pirwsza recka nna świecie), ale braku

recek Saints Row 2, czy dodatku do Gothica 3, Forsaken Gods albo nowego NFS nie rozumiem. No cóż, styczniowy numer będzie świetny(o ile znów nie nawali dysrybutor tfu, tfu...)

Z pełniaków zagram tylko w Spelforca. Tipsomaniaka jak zwykle od deski do deski chociaż chitów i tak nie używam. Oby za miesiąc było równie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki:

Spellforce: Czas Mrocznych Wojen- super, na pewno zagram

Mafia Tycoon- zapowiada się naprawdę wciągająca zabawa

XIII- Brzmi ciekawie

Ocena: 10/10

W produkcji:

Wszystko ciekawe!

Ocena: 10/10

Tematy numeru:

Obydwa kuszące

Ocena: 10/10

Recenzje:

Wszystko ładnie, wszystko pięknie!

10/10

Pozostałe:

Testy sprzętu są świetne (zwłaszcza KONFIGURATOR!!), NIE TYLKO GRAMY cudnie, a i pozostałe są boskie ;P

10/10

Ocena ogólna:

10/10( tak poza tym to plakat jest śliczny!!)

EDIT: Zmieniam zdanie!! Po zakupie CD-Actiona (2.12.08- zakupiony rano po przytuptaniu do kiosku xD, wciągnął mnie tak, że dopiero zedytowałem notkę xD) A tak na uboczu dodając to najlepszy numer Cd- Actiona jaki dotychczas kupiłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się świetnie, tylko z pełniakami będę miał ubaw:

Spellforce 2 mi pewnie "nie pójdzie"

XIII kupiłem niedawno i już przeszedłem

Mafia Tycoon mnie nie interesuje

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

A tak wogóle to mój pierwszy wpis na forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer, tak jak każdy świąteczny :). Pełniaki naprawdę super, 9+/10. Tematy numeru także zapowiadają się ciekawie, 9/10. Recenzje super, szkoda, że nie ma (rozumiem, że mogło nie starczyć czasu) recenzji Undercovera, 9+/10. Pozostałe, Konfiguratora na pewno przeczytam całego, tak samo pozostałe działy, no, oprócz CDA Mobile ;], 10/10. Dodatki, Tipsomaniak i plakat, wreszcie powieszę coś na ścianie ;], 10/10.

Ogólnie postawiłbym 10/10, lecz postawię 9+/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma recek NFS-a i kilku innych nowości?

A wysłałeś NfS do redakcji aby zdążyli pograć w niego i napisać recenzje na czas ?? nie.............. to po co te pytanie (po raz kolejny).

Swoją drogą ciekawi mnie kto lub co będzie na plakacie, bo ja bardzo chciałbym aby znalazł się tam Markus Fenix, albo ................ Smuggler :P :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wypas. Zawsze jest sporo do poczytania, ale teraz jest sporo do kwadratu :D . Z pełniakami też świetnie. mafia tycoon to może byc niezła gra. Intrygują mnie te wszystkie tycoony (siostra jest maniaczką ZOO tycoon), wiec moze włączę. Spellforce 2 to gra w którą chcialem zagrać, ale było mi troche żal kasy, bo strategii raczej nie lubię. Włączę na pewno. XIII włączę jak będzie trochę czasu. Czyli raczej nie włączę. No i recenzja Drakensanga, czyli jednego z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów. Tylko jedno mnie interesuje. Jak ja niby mam pójść do sklepu, z niagarą cieknącą z nosa, chę???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusk 12, aj, gierka się zapowiadała całkiem nieźle. Sporo recenzji, tylko że 13. Ale dodajmy polonizacje i kaszanę, a będzie 17, no, no. Szkoda, że nie ma recki GTA IV. Pełniaki: ech, już nie narzekam na tego XIII, ale spodziewam się czegoś lepszego w następnym numerze/roku. Tipsomaniak i plakat, hmmmm, dziwne, że plakatu nie było w grudniowym numerze w zeszłym roku, ale to chyba dlatego, że w wrześniowym był porządny plakat wiedźmiński (do dzisiaj wisi w moim pokoju).

Zapowiedzi nie komentują, bo to jeszcze nie są gry (w sensie, że nie ukończone, więc ich jeszcze nie ma).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny (matka mnie zabije jak zobaczy kalendarz na pierwsze pół roku... ale to będzie szczęśliwa śmierć :D). Swoją drogą teraz dopiero coś zauważyłem... mi się zdaje czy na screenach WoWa nie ma żadnego addona xD? Jak wy bez nich żyjecie, przecież Warlock bez takiego Necrosisa to jak bez nogi :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...