Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

Te 2 tygodnie były dla mnie męką pod względem testów, sprawdzianów, kartkówek... (nie żebym się źłe uczył :rolleyes: )

Te 2 tygodnie molestowałem mój "Komp" i próbowałem go jakoś "podupać" by uruchomić Fable (tak wiem, kaszanka, oczywiście nie Fable tylko "Komp" :wacko: )...ze znikomym skutkiem...

Te 2 tygodnie...Wróć! przez ostatnie parę dni zastanawiam się nad losem moim i mojej pięknej (tak zwane "co z tego wyjdzie?") :wub:

+ dochodzi do tego fatalny stan finansowy <_<

...jedno mnie trzymało na duchu:

CDA! CDA! CDA! Wypatrywałem jakiejkolwiek info. na temat CZASOPISMA od 10 listopada...

i dzisiaj jest już spis numeru...z jednej strony myślę sobie "Stary ciesz się! Numer wypas" z drugiej czuję malutki niedosyt... "Czemu...? No Czemu...? Why Niko...?!! no ale taki malutki - z tego powodu :P

P.S. KupiE :rolleyes:

P.S.1 Jestem 100 procentowym OPTYMISTĄ :P Bo z początku listu możecie wywnioskować inaczej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada sie swietnie :). Tylko szkoda, ze nie bedzie relacji z PGA(albo jestem slepy i nie zauwazylem w zapowiedzi:) )

Co do ocen gier to:

TR: Underworld - 8+

Far Cry 2 - 8

Quantum of Solace - 6+

Call of Duty WaW - 7

NBA 2009 - 7

WoW: WotLK - 9

FM 2009 - 8+

Reszty nie oceniam bo nie widzialem gameplaya lub nie gralem. :):) Co do pelniakow to... mafia tycoon nie odpale na 100%(nie lubie tego typu gier), spellforce 2 tez raczej odpada, moze tylko XIII (kumpel mowi, ze super gra). :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz ktoras osoba z rzedu (na roznych forach) co w recenzjach nie widzi CoD: WaW. Dziwne...

cos jest na rzeczy... gdy wypisalem moje typy ocen, przeliczylem je, bylo 12. a recenzji przeciez 13! licze jeszcze raz - u mnie 12, w spisie Smugglera 13... dopiero po jakichs 2 minutach liczenia i sprawdzania skonstatowalem ze nie postawilem oceny CoD. tak sie schowal miedzy MotoGP a Mount & Blade, spryciarz :lol: . byleby teraz tylko nie przeoczyc jej czytajac CD-A :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O czyli znowu recki nie będzie bo zawalił dostawca ;(

Nie zawalil, po prostu nieladnie sie zgraly terminy premier gier i naszego deadline. Bywa - czasem sie ladnie zgrywaja, czasem wprost przeciwnie. Ale trzeba patrzec pozytywnie - dzieki temu nr styczniowy bedzie b. mocny i w reckach - i w pelniakach. A to oznacza drugi b. mocny nr pod rzad, a to tez fajna wiadomosc, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wypasiony, tylko nie mogę zrozumieć, dlaczego nie ma recenzji Left 4 Dead i Spider Man - Web of Shadows. Ale się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że Dusk 12 trafił do kaszanki. Pamiętam obie zapowiedzi i oczekiwania były niebagatelne. obstawiam oceny:

Tomb Raider: Underworld - 8+

Far Cry 2 - 9

Bully: Scholarship Edition - 8+

Drakensang: The Dark Eye - 8

Quantum of Solace - 7

NHL 09 - 6+

MotoGP 08 - 7+

Call of Duty: World at War - 8+

Mount & Blade - 6

NBA 2K9 - 6+

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - 9+

Chronichels of Mystery: Rytuał Skorpiona - 6+

Football Manager 2009 - 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz ktoras osoba z rzedu (na roznych forach) co w recenzjach nie widzi CoD: WaW. Dziwne...

byleby teraz tylko nie przeoczyc jej czytajac CD-A :unsure:

Spoko, tych kilka stron ciezko bedzie przegapic...

Z PGA w styczniu bedzie reportaz oraz foto i wideo relacja. Wlacznie z tanczaca w klatce hostessa. (Bylo na co popatrzec :P),

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na recke nowego NFS i GTA:(

A okładka będzie tylko jedna?

A ja liczylem do 1999 w pamieci ale sie przy 16 zgybikem :). No co ci poradze, nie urodze jak nie ma...

Okladek bedzie 18 ale na zlosc pokazalem tylko jedna i worek, zeby was zmylic....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr widzę ze już w zapowiedzi robi wrażenie. Ciesze się z dużej ilości dobrze zapowiadających się artykułów. Bardzo dobre posuniecie z pełna wersja XIII

Pamiętam jak 3-4 lata temu były gorące dyskusje na ten temat żeby do 13nr CDA dodać XIII, ale redakcja dzielnie broniła się rzekomą ilością płyt na których była XIII. Teraz to już nie stanowi problemu, ale jakby nie było to 5lat już minęło.

Przejdę całą (((:

Aż stare czasy się przypomniały jak jeszcze się w przecieki bawiłem. I te moje dwa ostrzeżenia nie do końca słuszne (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pełne wersje mi totalnie nie trafiły. Mafia - nie lubię gier o mafii. XIII - odpada, bo kreskówki to ja wolę oglądać w telewizji (grafika komiksowa to dla mnie bariera nie do przejścia - wolałbym już grafikę z np Duke Nukem 3D). Spellforce 2 jest w porządku, ale niestety jestem jego szczęśliwym posiadaczem już od dawna.

Ech, takie jest życie... :P

I tak zakupie ten numer dla tipsomaniaka i gadżetów. Poza tym chętnie rzucę okiem na recenzję WoW: WotLK :)

BTW: Będzie ten numer 13, czy nie? Wiem że było już wydanie specjalne, ale miało numer "specjalny 1/08", co pozostawia pewne możliwości domysłu, że może być ich więcej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zapowiadaliście jakiś przełom w pełniakach a jest ...zwyczajnie.Spellforce2 IMO do kitu,Mafia tycoon też a XII przeszłem.

tekstowo jak zawsze fajnie.Tipsomaniak mam nadzieję że będą jakies fajne teksty.Myślałem że ten numer będzie zajefajny niestety taki nie jest jest "tylko" fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos to jak się wejdzie w archiwalia magazynu i numer listopadowy 11/08 to tam pisze pod fotami dwóch okładek "164 strony, DVD 9GB, standardowa cena 14,99 zł" przecież listopadowy numer miał 188 stron a nie 164 stony ;/ czy to znaczy że jak pisze że w grudniowym będzie 172 strony to w rzeczywistości będzie więcej ??

Nie, to jakas pomylka w opisie, dam znac ludziom od archiwaliow.

hmm zapowiadaliście jakiś przełom w pełniakach

Jakies cytaty? Bo ja sobie nie przypominam tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pełne wersje mi totalnie nie trafiły. Mafia - nie lubię gier o mafii. XIII - odpada, bo kreskówki to ja wolę oglądać w telewizji (grafika komiksowa to dla mnie bariera nie do przejścia - wolałbym już grafikę z np Duke Nukem 3D). Spellforce 2 jest w porządku, ale niestety jestem jego szczęśliwym posiadaczem już od dawna.

Ech, takie jest życie... :P

I tak zakupie ten numer dla tipsomaniaka i gadżetów. Poza tym chętnie rzucę okiem na recenzję WoW: WotLK :)

BTW: Będzie ten numer 13, czy nie? Wiem że było już wydanie specjalne, ale miało numer "specjalny 1/08", co pozostawia pewne możliwości domysłu, że może być ich więcej....

Nr XIII jako takiego nie bedzie. Ale 13 CDA w roku bylo, wiec bilans sie zgadza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawalil, po prostu nieladnie sie zgraly terminy premier gier i naszego deadline. Bywa - czasem sie ladnie zgrywaja, czasem wprost przeciwnie. Ale trzeba patrzec pozytywnie - dzieki temu nr styczniowy bedzie b. mocny i w reckach - i w pelniakach. A to oznacza drugi b. mocny nr pod rzad, a to tez fajna wiadomosc, nie?

W sumie dobra, ale biorąc pod uwagę panie Smuggler czynniki pierdupierdu + srutututu chciałbym se recke już czytnąć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przejrzalem sobie strony CD-A i tak sie zastanawiam, czy ktorakolwiek gra w numerze dostala dobra ocene (powyzej 8). kurcze, brak znaczkow jakosci przy takich tytulach! kto by pomyslal ze koncowka roku tak wypadnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka miodzio!

Dla mnie najlepsza w historii CDA!

Z tekstów recenzje oczywiście najbardziej interesują, choć inne teksty z pewnością przeczytam.

Stawiam, że po tyłku dostał Far Cry 2 i Quantum of Solace, bo słyszałem o niezbyt przychylnych ocenach tych dwóch gier.

Co do pełniaków XIII i MAfia Tycoon są dla mnie obojętne, ale SpellForce miałem kupować więc mam się z czego cieszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer będzie genialny. Zacznijmy od Coverka. Mafia Tycoon - musiałoby mi się baaaaardzo nudzić, bo z natury nie lubię Tykoonów. Spell Force 2 <- EPIC! Na to czekałem. XIII <- również zagram i wiąże duże nadzieje, jako, że lubię komiksy. Teraz weźmy się za zapowiedzi i tematy numeru. Raczej nic mnie nie interesuję, chociaż Deus Ex wygląda ciekawie i na pewno zajrzę. No i jako fan MMO Star Warsy też powinny mnie zaciekawić. No i recenzje - WOTLK!! Buahhaha :3 Jak będzie 10 to aż sobie pre-paida przedłużę na święta i postaram się 80 wbić. <3 Inne recenzje też ciekawe. Dodatki - super. Nie miałem nadzieji, że będzie tipsomaniak bo w sumie niedawno był, ale wy jesteście pr0. <3 Kalendaż - Można chociaż prosić o imiona? :> Okładka jest świetna i bardzo zimowa. Czego mi brakuje? Chyba tylko wielkiego zdjęcie Smugga w stroju mikołaja. Ale kto tam ci wie, czy nawet tego nie ma... :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...