Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

Uzyj drugie strony, Luke :)

Ale to czekać tak pół roku xD?...

A co do miłej pani to wiem jak wygląda w oryginale ale rozumiem, że jak byście ją tak dali to 18+ murowane :D i nie do Penthousa, Rayne trafiła do Playboya o ile pamiętam xD.

W sumie jak by się trochę pobawić w Photoshopie to pewnie i warstwy by przywrócił i tą przeszkadzającą zdjął xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Numer jest udany. Recenzje: Far Cry 2, FM 2009, Quantum of Solace, Call of Duty WaW, Drakensang, no i WoW rzecz jasna. Brakowało mi recenzji Undercover. Co raz bardziej nęci mnie komputer za 1999zł (ci, co czytali, dokładnie wiedzą, o czym mówię). AR - zaraz sam napiszę swoje odpowiedzi. Pełniaki: Spellforce 2 - kusi, XIII - ujdzie, Mafia Tycoon - heh, no nic.

Cd-Action 12/2008: 8

Moje odpowiedzi co do AR:

Co do pewnych faktów dotyczących fabuły: przygodówki są ambitne, człowieku, ani słowa o przygodówkach nie wspomniałeś, tym samym chcąc ukryć drugą stronę medalu. Tam nigdy nie odgadniesz, co się do końca wydarzy, bo każda przygodówka jest na swój sposób inna, wystarczy wspomnieć o np. Immortal. I każda jest w stanie zaskoczyć i to nie jeden raz, a Syberia jest tego dobitnym przykładem (obydwie gry tworzył Benoit Sokal, jegowszystkie gry są takie, więc jeśli chcesz dobrej fabuły, śmiało się przystawiaj do tytułów Sokala). Więc nie masz racji.

Aha, w Legacy of Kain specjalnie to namętlono i wcale to nie jest denne bla bla. Inaczej Kain i Raziel nie stali by się najsłynniejszymi komputerowymi wampirami. Doceniono tą serię właśnie dobrą fabułę (Koło Przeznaczenia; wydaje się, że to Kain nabroił, a wszystko jest zupełnie inne).

Antyglut: dołączę się. Przyznaję, że miałem do czynienia z piratami. Ba, miałem ich sporo. Ale zgodzę się ze zdaniem Michała Olszewskiego. Doceniłem serie typu Klasyki i zrezygnowałem z nich. Dzięki Klasykom doceniłem takie tytuły jak Jade Empire, Chaos Theory czy Far Cry. Są po prostu arcymiodne i co z tego, że już nieświeże. A jeśli chodzi o pełniaki świeże, mam rzecz jasna oryginałki trylogii PoP. A Wiedźmina kupiłem nie tylko z powodu patriotyzmu. Teraz bez wahania kupię oryginał Mirror's Edge, ponieważ ta gra mi pójdzie i wydaje mi się świetna, poza tym lubię parkour.

Inna sprawa: "przecież gdyby nie było piratów, nie było oryginałów". Boże, tylko raz się taka sytuacja zdarzyła, mianowicie z Half - Life 2. To bzdura tak kretyńska, że aż nie mam siły na to odpowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer [beeep]isty chyba najlepszy w tym roku :). Ale mam pewien problem. Otóż po zainstalowaniu Spellforce 2 i próbie odpalenia wyświetla się błąd treści:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_25.dll

Co robić? Proszę o pomoc.

PS. Reinstalowałem tą grę już 3 razy, więc odpowiedzi typu przeinstaluj ją darujcie sobie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CDA jak co miesiąc ,zawsze numer świąteczny ma taki specyficzny klimat,w końcu doczekałem się recki Far Cry 2, Coda 5,moim zdaniem oceny trochę za niskie,ale nie będę się czepiał.Pełniaka nie zainstaluje żadnego.XIII grałem już dawno,a speelforce, to nie trawie takich gier;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm................... Mnie bardziej kręci Ivy z Soul Calibur IV.Być może wiecie, o czym mówię. Heheheh.

Ale plakato - kalendarz niczego sobie.

Ach, zapomniałem o Tipsomaniaku. Ale nie przeczytałem go jeszcze (zostawiam sobie na jutro), więc powiem na razie nic na jego temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim CDA na stronach 115-118 jest w rogu przedłużenie kartki(około 1cm).Taki mały trójkącik.

Powiem też, że ... znalazłem niecenzuralne słowo w cd-key`u SpellForca.

Przed ostatni ciąg liter: zHUJt.

Gdyby chociaż było poprawnie :-P

Wszystko bardzo fajne.XIII niestety miałem ale SpellForce`a 2 już odpalam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przejrzałem zawartość płytki i muzyka z Mirror's Edge poztywnie mnie zaskoczyła, dawno nie słuchałem tak dobrego trance'u (chyba - dokładnie nie wiem co to za rodzaj muzyki). I tu nasuwa się pytanie, czy któryś z redaktorów słucha takiego rodzaju muzykę. Czy może to był taki przypadkowy wybór, bo akurat takie coś było to wrzuciliście na płytkę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przejrzałem zawartość płytki i muzyka z Mirror's Edge poztywnie mnie zaskoczyła, dawno nie słuchałem tak dobrego trance'u (chyba - dokładnie nie wiem co to za rodzaj muzyki). I tu nasuwa się pytanie, czy któryś z redaktorów słucha takiego rodzaju muzykę. Czy może to był taki przypadkowy wybór, bo akurat takie coś było to wrzuciliście na płytkę??

Kierowalismy sie tym, ze a) muza z gry, B) fajnej gry, c) fajna muza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z dzisiejszym wydaniem miałem miłe historie! Jak zwykle biegłem do sklepu z oczekiwaniem porównywalnym do pięciolatka w wigilię! Idą do szkoły i czytając reckę Far Cry 2 o mało nie rozdeptałem jakiegoś małego dzieciaka który szedł z babcia! Oczywiście przeprosiłem i słyszę babcię [która zauważyła okładkę] że co to się z tą młodzieżą dzieje już satanizm i te sprawy...ja tylko odpowiedziałem jej mhmm i już dalej czytałem...niecałe 15 min. później nauczycielka kazała wyjść 6 osobą w tym oczywiście mnie który wszystkiemu był winien i otwarł na luzie i z zeszytów szkolnych! No i oczywiście pogadanka o tym co robimy na lekcji a jak zobaczyła okładkę to zaczeła sie "babcia 2" która to znowu mówiła ze jakieś zboczone pisma czytujemy na jej lekcjach które chciała mi zabrać [walczyłem jak lew i nie oddałem] ale przeprosiłem i okazałem skruchę i się jakoś wywinąłem ale wyraz klasy gdy czytaliśmy z kumplami CD-A bezcenny!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian 0070 dowidzisz dowidzisz, na foli jej spódniczka kończy się na spince a na plakacie dodali dodatkowy pasek :angry:

swoją drogą powinni zamieścić gdzieś nie ocenzurowaną wersję bądź tą z foli żeby mając odpowiednią ilość lat (16 lub 18) można było ją ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby te wszystkie remixy były w Mirror's Edge? Bo jeśli tak, to troszkę sztampowo. Chociaż jakby remixy Benassiego by były w grze, to bym się nie obraził, bo są zdecydowanie najbardziej udane. Hah, jednak się myliłem. Ścieżka Mirror's Edge mimo tego, że wszystkie remixy się tam znajdują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten plakat to trochę oszukany... :P

Na odwrocie folii, w którą zapakowane było pismo pani wyglądała trochę inaczej... Jakby miała więcej odkryte. xD Chwyt marketingowy? ;)

Powiedzmy wersja pierwotna ;)

Ej ta Mafia Tycoon jest w pełnej polskiej wersji?

Bo najpierw Ghost pisał, że nie zdążyli, a na płytce widzę "PL" :P

Gdzie niby jest na plytce PL? Tylko samouczek po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...