Skocz do zawartości

Podatki pomoc :)


EroO

Polecane posty

Hejka. Koniec śmieszkowania. Teraz pogadamy poważnie ;D  Ale mówie teraz na serio. To nie jest temat do śmieszków. Pytanie jest bardzo poważne... W końcu nikt nie chce zadzierać z największą mafią w Polsce ;). Wiem że to marne miejsce na tego typu temat ale nie mam konta na innym forum a i tak na pewno znajde tu kogos kto mial ten sam problem co ja. Dobra jeśli jeszcze stąd nie uciekłeś pewnie chcesz w końcu usłyszeć moje pytanie. Już Ci mówie. Tydzień temu przeprowadziłem sie z mojego małego miasta do Bydgoszcz (śliczne miasto. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców). Znalazłem juz prace i ide podpsiać w poniedziałek umowę. Ze sobą mam wziąść kilka rzeczy w tym dane urzędu skarbowgo w którym bede sie rozliczać.... i tu mam problem. Mieszkam w Bydgoszycz (wynajmuje mieszkanie) a w dlaszym ciagu jestem zameldowany w moim rodzinnym mieście. Już pewnie domyslacie sie mojego pytania. w ktorym urzedzie mam sie rozliczac. W tym z mojego miasta czy z tym w Bydgoszczy?   Proszę o pomoc. Przepraszam ze nie ma tu smieszków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EroO napisał:

Tydzień temu przeprowadziłem sie z mojego małego miasta do Bydgoszcz (śliczne miasto. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców).

>Śliczne

>Miasto

XD

O kurna, skisłem srogo XD

Cytat

Mieszkam w Bydgoszycz (wynajmuje mieszkanie)

Przykro mi.

Prawie.

Cytat

w ktorym urzedzie mam sie rozliczac.

We właściwym w rozumieniu Ordynacji Podatkowej oraz ustawy PIT albo CIT.

Pieniądze za poradę prawną proszę wysłać przekazem pocztowym.

 

Miejsce zamieszkania, chyba że nie rozliczasz się jak zwykła osoba fizyczna albo jesteś cudzoziemcem albo nie masz stałego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...